Aldatıldığınızı gösteren davranışlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
7.06.2019 15:17

Aldatıldığınızı gösteren davranışlar

Partnerinizin hareketlerinden şüpheleniyorsunuz. Ama aldatıp aldatmadığından emin olamıyorsunuz. Partnerinizin siz aldatıp aldatmadığı anlamak için bazı ayrıntılara dikkat etmeniz gerekiyor.

Haber: Aldatıldığınızı gösteren davranışlar

Partnerinizin nerelere gidip geldiği, size bakışları ve yanınızdayken kalp atışları birçok şeyi açıklar. İşte partnerinizin aldatma karnesi…

1.AYRINTILARA DİKKAT EDİN

Partneriniz nerelere gidip geldiğini anlatırken gereksiz ayrıntılar vermesi ve detaylara boğulması bir şeyler çevirdiğinin işaretidir.

2.ELLERİNE DİKKAT EDİN

İletişim kurarken yalan söyleyen insan eliyle ağzını örter.Bilinçaltı refleksi olan bu davranış,yapay jest ve mimiklerle dengelemeye çalışılır. Partneriniz sizinle bu şekilde konuşuyorsa bir şeyler gizliyor demektir.

3.YÜZ İFADESİ BİRÇOK ŞEYİ AÇIKLAR

Partneriniz konuşurken kaşları aşağı yukarı hareket ediyorsa yalan söylüyor ya da bir şeyleri sizden saklıyor demektir.

4.GÖZLER YALAN SÖYLEMEZ

Partneriniz sizle konuşurken gözlerini kaçırıyor ya da uzaklara bakıyorsa yalan söylüyordur. Ya da gözünü hiç ayırmadan gözlerinize bakar. Sıradışı bu bakışlar onun size yalan söylediğini haber veriyor.

5.NEFESE DİKKAT

Yalan söyleyen insanın hareketleri doğallıktan uzaklaşır. Dikkatli şekilde düşünür ve belirgin şekilde nefes alıp verirler. Bir de yalan söyleyen heyecanlanır ve yüze kan akışı hızlanır. Yüzde gerçekleşen kan akışı, yanaklarda kızarmaya neden olur.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?Bu hafta burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 13-19 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Kadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisiKadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisi

  Söz konusu kadınlar olduğunda birçok belirti bazı kadın hastalıklarına işaret edebiliyor. Özellikle de günlük hayatın yoğunluğu içinde gözden kaçırılan bu belirtiler çoğu zaman önemsenmese de ciddi bir hastalığın habercisi olabiliyor.

 • Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!Evliliklerde aile müdahalesine dikkat!

  Günümüzde çekirdek aile sayısı giderek artmaktadır. Ancak buna rağmen, aile büyüklerinin de aynı evi paylaştığı aile tipleri devam etmektedir. Çocukların bakımı için alınan aile büyükleri desteği de ailedeki kişi sayısını artırmaktadır.

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor