Aldatıldığınızı gösteren davranışlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
7.06.2019 15:17

Aldatıldığınızı gösteren davranışlar

Partnerinizin hareketlerinden şüpheleniyorsunuz. Ama aldatıp aldatmadığından emin olamıyorsunuz. Partnerinizin siz aldatıp aldatmadığı anlamak için bazı ayrıntılara dikkat etmeniz gerekiyor.

Haber: Aldatıldığınızı gösteren davranışlar

Partnerinizin nerelere gidip geldiği, size bakışları ve yanınızdayken kalp atışları birçok şeyi açıklar. İşte partnerinizin aldatma karnesi…

1.AYRINTILARA DİKKAT EDİN

Partneriniz nerelere gidip geldiğini anlatırken gereksiz ayrıntılar vermesi ve detaylara boğulması bir şeyler çevirdiğinin işaretidir.

2.ELLERİNE DİKKAT EDİN

İletişim kurarken yalan söyleyen insan eliyle ağzını örter.Bilinçaltı refleksi olan bu davranış,yapay jest ve mimiklerle dengelemeye çalışılır. Partneriniz sizinle bu şekilde konuşuyorsa bir şeyler gizliyor demektir.

3.YÜZ İFADESİ BİRÇOK ŞEYİ AÇIKLAR

Partneriniz konuşurken kaşları aşağı yukarı hareket ediyorsa yalan söylüyor ya da bir şeyleri sizden saklıyor demektir.

4.GÖZLER YALAN SÖYLEMEZ

Partneriniz sizle konuşurken gözlerini kaçırıyor ya da uzaklara bakıyorsa yalan söylüyordur. Ya da gözünü hiç ayırmadan gözlerinize bakar. Sıradışı bu bakışlar onun size yalan söylediğini haber veriyor.

5.NEFESE DİKKAT

Yalan söyleyen insanın hareketleri doğallıktan uzaklaşır. Dikkatli şekilde düşünür ve belirgin şekilde nefes alıp verirler. Bir de yalan söyleyen heyecanlanır ve yüze kan akışı hızlanır. Yüzde gerçekleşen kan akışı, yanaklarda kızarmaya neden olur.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!
  Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!

  Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte cep telefonları başta olmak üzere tablet, diz üstü ve masa üstü bilgisayarları artık 7'den 70'e her yaş grubunun vazgeçilmezi oldu. Ancak dikkat! Saatlerce, hatta gün boyu elimizden düşüremediğimiz bu cihazları doğru kullanmadığımızda omurgamızda ciddi hasarlar oluşabiliyor.

  15.10.2019 11:17
 • Sonbahar depresyonunun ilacı gün ışığı
  Sonbahar depresyonunun ilacı gün ışığı

  Soğuk kış günleri yaklaştı. Yazın aydınlık ve ılık günleri geride kalırken, fiziksel ve sosyal şartlar insanların depresif hissetmesine zemin hazırlıyor. Liv Hospital Ulus'tan Klinik Psikolog Beril Yardımcı sonbahar depresyonundan korunmanın yollarını anlattı.

  11.10.2019 14:53