Aldatıldığınıza Dair 10 İşaret Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
22.05.2019 09:53

Aldatıldığınıza Dair 10 İşaret

İngiltere'de yapılan bir araştırma sonucunda belli işaretlerin aldatmaya yönelik olabileceği saptandı. Partnerinden şüphelenenlerin %29'u aldatıldığını öğrendi. İşte, aldatmanın işaretleri…

Haber: Aldatıldığınıza Dair 10 İşaret

Partnerinizin bazı davranışlarından şüpheleniyor musunuz? İlişkide şüphe kötü sonuçlar doğursa da bazen ilişkinin gidişatı açısından önemli de olabilir. Bu yüzden araştırmalar bazı hareketlere dikkat etmenizi öneriyor.

Sürekli çok yorgun olduğunu söylüyorsa

Bir anda pahalı hediyeler alıyorsa

Yatak odasında daha heyecan dolu isteklerde bulunuyorsa

Bir anda sosyal medya hesaplarını kapatmaya karar verdiyse

Daha çok sevişmek istiyorsa

Daha sağlıklı besleniyor ve daha bakımlı olmaya başlamışsa

Tanımadığı arkadaşları ile buluşmaya başladıysa

Telefonu ile daha fazla zaman geçiriyorsa

Geç saatlere kadar çalışıyorsa

Şifrelerini değiştirme ihtiyacı hissediyorsa

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'