Aksesuar dünyasında yeni bir soluk: Şeffaf çantalar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
14.09.2019 13:27

Aksesuar dünyasında yeni bir soluk: Şeffaf çantalar

İlginç tasarımlar her zaman dikkat çeker. Bu tasarımları üretmeye cesaret eden isimler moda dünyasında ya çok sevilir ya da oldukça dışlanır. Bu günlerde oldukça farklı bir çanta çeşidi kadınların kollarını süsler oldu: Şeffaf çantalar.

Haber: Aksesuar dünyasında yeni bir soluk: Şeffaf çantalar

Sokak modasına da hızlı giriş yapan ve oldukça sevilen şeffaf çantaların birçok modeli çıktı. Şeffaf el ve sırt çantalarını kullanmak cesaret istese de hem spor görünümünden hem de şıklığından ödün vermek istemeyen kadınların sıklıkla tercihi olmuş durumda.

BİR DEVİR KAPANIYOR MU?

Farklı oluşu ve şıklığı kadar, kullanışlı olup olmayışı oldukça tartışılan bu çantalar, kolay kombinlenmesi ile bir kesim tarafından oldukça sevilirken, bir kesim tarafından ciddi eleştirilere maruz kaldı. Kişisel alanı fazla açık ettiği görüşünde olanlar bu konuda oldukça ısrarcı. Tabii böyle bir çanta kullandığınızda ne bulursanız çantaya atma devri de kapanmış oluyor.Yeni Moda Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.