Ahmet Kural'dan yeni sevgilisine aşk dolu bakışlar Haberi - yenikadin.com
18.09.2019 09:10

Ahmet Kural'dan yeni sevgilisine aşk dolu bakışlar

Ahmet Kural, sevgilisi Çağla Gizem Şahin'den gözlerini alamadı. Eski sevgilisi Sıla'ya attığı aşk dolu bakışlar, bu kez yeni sevgilisinin üzerindeydi.

Haber: Ahmet Kural'dan yeni sevgilisine aşk dolu bakışlar

Çağla Gizem Şahin, sevgilisi Ahmet Kural'ı film setinde ziyaret etti. Mola sırasında bir araya gelen çiftin aşk dolu halleri objektiflere yansıdı. Daha önce Sıla'ya aşk dolu bakış pozu hafızalara kazınan Ahmet Kural, bu aynı bakışlarla Çağla Gizem Şahin'e baktı.

SETTE AŞK TABLOSU

Yeni filmi için sete giren Ahmet Kural, mola esnasında sevgilisi Çağla Gizem Şahin'le mutluluk tablosu çizdi. Ahmet Kural'ın sevgilisinden gözlerini alamadığı görülürken, o bakışlar Sıla'ya aşk dolu gözlerle baktığı fotoğrafı akıllara getirdi.

Çağla Gizem Şahin ve Ahmet Kural

SILA'YA DA ÖYLE BAKMIŞTI

Eski sevgilisi Sıla'dan olaylı şekilde ayrılan Ahmet Kural, aynı bakışı eski ilişkisinde de atmış ve o kare ilişkinin sembolü haline gelmişti.

Sıla Gençoğlu ve Ahmet Kural


Yeni Magazin Haberleri

 • Sınırları zorlayan Eda Taşpınar, kumsalda çırılçıplak poz verdiSınırları zorlayan Eda Taşpınar, kumsalda çırılçıplak poz verdi

  Uzun süredir Yunanistan'da tatil yapan moda ikonu Eda Taşpınar, Instagram'daki cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyerek kalçasını şapkasıyla kapattığı çıplak bir fotoğrafını yayınladı.

 • Yüzde 90 Sadan HanımYüzde 90 Sadan Hanım

  Oyuncu Canan Ergüder, yönetmenin yaptığı burun, çene, elmacık kemiği analizi sonucu çıkan yüzde 90 benzerlik sonrasında 'Sadan Hanım' oldu. İşte detaylar...

 • Yeni aşkı parfüm imparatoruYeni aşkı parfüm imparatoru

  Sosyal medya fenomeni Danla Bilic, yaklaşık bir ay önce Poyraz Teoman ile yollarını ayırmıştı. Sosyal medya fenomeni yeni bir aşka yelken açtı. İşte detaylar...

 • Kafa karıştıran buluşmaKafa karıştıran buluşma

  Bir dönem Kanal D'de ekrana gelen ve yayınladığı zaman fenomen olan 'Güneşin Kızları' dizisi oyuncularından Burcu Özberk ve Berk Atan, dün gece Emirgan'daki bir mekanda buluştu. İşte detaylar...

 • Ünlü çiftten aşk dolu pozlar!Ünlü çiftten aşk dolu pozlar!

  Yaklaşık 1 yıldır aşk yaşayan Ecem Çırpan ile Selami Şahin'in kendisi gibi şarkıcı olan oğlu Lider Şahin, aşk tatiline çıktı. Tatilden karelerini de sosyal medyadan paylaştı.