Adriana Lima ve Emir Uyar'ın aşk tatili devam ediyor Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
11.07.2019 09:16

Adriana Lima ve Emir Uyar'ın aşk tatili devam ediyor

Magazin gündemine üst sıradan giren Adriana Lima ve Emir Uyar aşkı, hız kesmeden devam ediyor. Üç gündür Mikonos'ta olan çift, yine objektiflere yakalandı.

Haber: Adriana Lima ve Emir Uyar'ın aşk tatili devam ediyor

Adriana Lima ve Emir Uyar ikilisi Mionos'ta tatilde görüntülendikten sonra yine kameralara yakalandı. Yırtmaçlı elbisesiyle dikkat çeken Lima, kameralardan rahatsız olmuş tavırlarıyla şaşırttı.

KOL KOLA YEMEĞE GİTTİLER

Metin Hara'dan ayrıldıktan sonra yine bir Türk ile sevgili olan Adriana Lima, Mikonos'ta Emir Uyar'la görüntülenmişti. İkili dün akşam yine objektiflere yakalandı. Emir Uyar'ın lacivert kıyafetler giydiği gecede Adriana Lima yırtmaçlı elbisesiyle objektiflere takıldı. Uyar ve Lima, yemek yemek üzere kol kola yürüyerek uzaklaştılar.

Geceden görüntüler:

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!

  Bazı rahatsızlıklar cildimizden sinyal verirler.Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek konu ile ilgili bilgiler verdi.

 • 40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey

  40 yaşından sonra bebek sahibi olmak, çiftlere ebeveynlik için daha duygusal ve finansal olarak hazır olana kadar bekleme şansı verebilir. Bununla birlikte, doğurganlık yaşla birlikte azaldığından hamile kalma konusunda zorluklar yaşanabilir. Özellikle kadınlar için doğurganlık durumu 40 yaş sonrasında önemli ölçüde azalabilmektedir.

 • Regl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şeyRegl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şey

  Pepapp kadınların regl dönemi hakkında bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için 5 önemli bilgiyi paylaştı.

 • Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!

  Meme sağlığı açısından sütyen seçimi büyük önem taşırken, birçok kadın doğru göğüs ölçülerini bilmediğinden hatalı tercih yapıyor. Yanlış sütyen seçimi sonucu göğüslerin vücut hareketine bağlı olarak sürekli çok yönlü olarak yer değiştirmesi ise göğüsleri destekleyen bağ ve cilt/cilt altı dokuyu uzatarak, hem ağrıya hem de sarkmaya neden oluyor.

 • Ev işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika molaEv işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika mola

  Fizyoterapist Birgül Elmas Bodur, "Basit ama etkili tüyolarla sakatlanmalardan uzak durmak mümkün. Örneğin ev işleri sırasında mutlaka dinlenme molası verin.Her 50 dakikalık çalışma sonrasında 10 dakika dinlenin" ifadelerini kullandı.