Acelesi Olanlar için Pratik Saç Modelleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
12.02.2019 10:43

Acelesi Olanlar için Pratik Saç Modelleri

Kadınların en fazla vakit harcadığı aktivitelerden biri olan saç şekillendirme, pratik saç modelleri ile kısa sürede tamamlanan işlemlere dönüşüyor.

Haber: Acelesi Olanlar için Pratik Saç Modelleri

HIZLI BÜKLÜM SAÇ

Saçınızı 3 eşit bölüm olacak şekilde ayırın. Orta bölümü düşük at kuyruğu şeklinde yapın. Diğer bölümlerden birini alın ve döndürerek at kuyruğunun içinden geçirin. Bu işlemi sadece bir kez yapın. Bükülen saçını lastik toka ile at kuyruğuna sabitleyin. Diğer saç bölümüne de aynı işlemi uygulayarak işlemi tamamlayın.

TWİST AT KUYRUĞU

Saçınızı fazla yükseltmeden at kuyruğu şeklinde toplayın. Topladığınız saçınızı sabitlemeyin. At kuyruğunun saçınızın biraz sağ tarafında olması gerekmektedir. At kuyruğunutabandan kavrayın ve saat yönüne doğu döndürün. Toka kullanarak bükümleri iki taraftan sabitleyin.

FRANSIZ ÖRGÜLÜ DÜŞÜK TOPUZ

Saçınızın hangi tarafta olmasını istiyorsanız o tarafa doğru saçınızı ayırın. Ayırdığınızı saçını üst bölümden aşağı doğru örün. Saçınızın yanlarını gevşeterek saçınıza hacim kazandırın. Saçın kalan kısmını toplayarak at kuyruğu yapın. Yaptığınız at kuyruğunu toplayıp topuz yapın ve sabitleyin.

BİR DAKİKALIK TOPUZ SAÇ

Saçınızı yüksek at kuyruğu saç şekline getirin. At kuyruğunu kavrayarak saat yönüne doğru döndürün. Lastik toka kullanarak saçı sabitleyin. Gerekiyorsa tel tokalar da kullanabilirsiniz. Lastik tokaya alternatif olarak saç çubuğu tercih edebilirsiniz.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Anne adayları arasında yeni trendler
  Anne adayları arasında yeni trendler

  Hamile elbisesi seçiminde bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekirken, şıklığın nasıl korunabileceğine dair tüyolar!

  11.12.2019 11:33
 • Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif
  Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif

  Yılbaşı hepimizin yeni bir seneye geçmenin heyecanı ile herkesçe severek kutlanılan bir gün. Durum böyle olunca uzayıp giden sofralar yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez parçaları haline geliyor.

  10.12.2019 12:07
 • Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun
  Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun

  Kış mevsimin gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte çocuklar parklardan ve yazın oynadıkları açık alanlardan uzaklaşarak evde daha çok zaman geçirmeye başlar. Günün büyük bir bölümünü evde geçiren çocuklara alternatif oyunlar sunulmadığı takdirde tüm zamanlarını ekran (TV, tablet, bilgisayar, telefon) karşısında geçirme eğiliminde olurlar.

  9.12.2019 10:52
 • Sorunsuz bir cilt için yapmanız gerekenler
  Sorunsuz bir cilt için yapmanız gerekenler

  Cildimiz bedenimizin dışarı açılan penceresidir. Durum böyle olunca hiçbirimiz penceremizi kirli göstermek istemeyiz. Cildin hem içten hem de dıştan temizliği bu yüzden oldukça önem teşkil eder.

  3.12.2019 14:56