Acelesi Olanlar için Pratik Saç Modelleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
12.02.2019 10:43

Acelesi Olanlar için Pratik Saç Modelleri

Kadınların en fazla vakit harcadığı aktivitelerden biri olan saç şekillendirme, pratik saç modelleri ile kısa sürede tamamlanan işlemlere dönüşüyor.

Haber: Acelesi Olanlar için Pratik Saç Modelleri

HIZLI BÜKLÜM SAÇ

Saçınızı 3 eşit bölüm olacak şekilde ayırın. Orta bölümü düşük at kuyruğu şeklinde yapın. Diğer bölümlerden birini alın ve döndürerek at kuyruğunun içinden geçirin. Bu işlemi sadece bir kez yapın. Bükülen saçını lastik toka ile at kuyruğuna sabitleyin. Diğer saç bölümüne de aynı işlemi uygulayarak işlemi tamamlayın.

TWİST AT KUYRUĞU

Saçınızı fazla yükseltmeden at kuyruğu şeklinde toplayın. Topladığınız saçınızı sabitlemeyin. At kuyruğunun saçınızın biraz sağ tarafında olması gerekmektedir. At kuyruğunutabandan kavrayın ve saat yönüne doğu döndürün. Toka kullanarak bükümleri iki taraftan sabitleyin.

FRANSIZ ÖRGÜLÜ DÜŞÜK TOPUZ

Saçınızın hangi tarafta olmasını istiyorsanız o tarafa doğru saçınızı ayırın. Ayırdığınızı saçını üst bölümden aşağı doğru örün. Saçınızın yanlarını gevşeterek saçınıza hacim kazandırın. Saçın kalan kısmını toplayarak at kuyruğu yapın. Yaptığınız at kuyruğunu toplayıp topuz yapın ve sabitleyin.

BİR DAKİKALIK TOPUZ SAÇ

Saçınızı yüksek at kuyruğu saç şekline getirin. At kuyruğunu kavrayarak saat yönüne doğru döndürün. Lastik toka kullanarak saçı sabitleyin. Gerekiyorsa tel tokalar da kullanabilirsiniz. Lastik tokaya alternatif olarak saç çubuğu tercih edebilirsiniz.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

  • Cinayet görüntüleri travma yaratıyor!
    Cinayet görüntüleri travma yaratıyor!

    Emine Bulut cinayetiyle birlikte olay anına ilişkin görüntülerin TV'de yayınlanması, şiddet olaylarının çocuklar üzerindeki etkilerini gündeme getirdi.

    24.8.2019 10:30