ABD'deki defilede Ayşe Hatun Önal rüzgarı esti Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
7.09.2019 08:32

ABD'deki defilede Ayşe Hatun Önal rüzgarı esti

Azeri modacı Rufat İsmayil'ın hazırladığı 'Afffair Khari Bulbul Flower' koleksiyonu, New York Fashion Week'te moda tutkunlarının beğenisine sunuldu. Defilede damga vuran detay ise güzelliğiyle öne çıkan eski manken ve şarkıcı Ayşe Hatun Önal oldu.

Haber: ABD'deki defilede Ayşe Hatun Önal rüzgarı esti

Ünlü modacı Rufat İsmayil'ın oluşturduğu 'Afffair Khari Bulbul Flower' koleksiyonu ABD'de moda severlerin beğenisine sunuldu. New York'ta düzenlenen defilede baş manken olan Ayşe Hatun Önal'a Azeri model Günay Musayeva eşlik etti.

30 YABANCI MODEL TANITTI

Türk kültüründen izler taşıyan defile, görsel sunumuyla da eleştirmenlerden tam not aldı. Defilede Azeri şarkıcı Aygün Kazımova, Türk ezgilerini yansıtan şarkıları seslendirirken 150 parçadan oluşan 30 tasarım 'Afffair Khari Bulbul Flower' 2020 ilkbahar yaz koleksiyonu, 30 yabancı model ve Ayşe Hatun Önal ile tanıtıldı.

TÜRK KUMAŞLARI KULLANILDI

Mor, kavuniçi, lila ve beyaz tonların ağırlıkta olduğu defilede Tük kumaşlarının kullanılması dikkatleri çekti. Türk el işçiliğiyle detaylarının hazırlandığı tasarımlar ve özel aksesuarlar defile ile moda severlerin beğenisine sunuldu.Yeni Moda Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.