A'dan Z'ye Baby Shower Hazırlığı Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

A'dan Z'ye Baby Shower Hazırlığı

Unutulmaz bir Baby Shower partisi geçirmek istiyorsanız bu detayları gözden geçirin.

Haber: A'dan Z'ye Baby Shower Hazırlığı

Son yılların modası haline gelen birbirinden renkli ve eğlenceli Baby Shower partileri anne adaylarını stresten uzaklaştırırken bebekler için de yıllar sonrasına güzel anılar bıraktırıyor. Baby Shower'ınızın güzel bir organizasyon olması için mutlaka bir şirketle anlaşmanıza gerek yok. Anne adaylarının konukları için unutulmaz bir gün geçirmesine yardımcı olacak birkaç detayı sizin için derledik.

Konsept belirleyin

Kullanacağınız renk tonları, süslemeler, yiyecekler ve giyeceğiniz kıyafete kadar her detayı bu konsepte göre ayarlamanız gerekiyor. Sizin hayal gücünüze bağlı olarak örneğin deniz konseptli bir parti düşünüyorsanız mavi tonları ağırlıklı obje ve su altı hayvan figürleri kullanabilirsiniz.

Malzeme listesi hazırlayın

Baby Shower konseptinizi belirledikten sonra nelere ihtiyaç duyduğunuzu belirleyin ve malzeme listesi hazırlayın. Alışveriş esnasında bir şey unutmamamız için bu listeyi mutlaka yanınıza alın.

Partinin düzenleneceği yeri belirleyin

Davetli sayısı ve bütçenize bağlı olarak mekan seçimi yapın. Kalabalık olmayan bir davet için ev partisi yapmak uygun olabilir.

Misafirlerinize vereceğiniz hediyeleri seçin

Kendiniz hazırlayabileceğiniz ya da satın alabileceğiniz ufak hediyelerle konuklarınızı şaşırtabilir ve onlara partinizden bir anı saklatabilirsiniz.

Anı defteri hazırlayın

Konuklarınızın sizin ve bebeğiniz için güzel dileklerini yazabileceği Baby Shower gününü anımsatacak yıllar sonra bakıp gülümseyebileceğiniz bir anı defteri hazırlayın.


23.2.2017 16:56 [9298171]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.