91'lik Instagram fenomeni: Baddie Winkle Haberi - yenikadin.com
18.09.2019 16:10

91'lik Instagram fenomeni: Baddie Winkle

91 yaşındaki Baddie Winkle, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla modacılara taş çıkartıyor. Enerjisi ile etrafına neşe saçan Winkle'nin yaklaşık 4 milyon takipçisi var.

Haber: 91'lik Instagram fenomeni: Baddie Winkle

Kendisini "1926'dan bu yana erkeğinizi çalıyorum." sözleri ile tanımlayan Baddie Winkle,sosyal medya paylaşımları ile ünlü oldu. Milyonlarca takipçisi olan Winkle aynı zamanda bir moda markasının reklam yüzü olarak objektif karşısına geçti.

TORUNU TEŞVİK ETTİ

Torunun teşvikiyle sosyal medyaya merak salıp ikon haline gelen Baddie Winkle, 86 yaşında mayo giyerek dikkatleri üzerine çekti. Winkle'nin paylaşımları ise beğeni ve yorum yağmuruna tutuluyor.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Magazin Haberleri

 • 10 maddede evlilikte iyi niyet sözleşmesi10 maddede evlilikte iyi niyet sözleşmesi

  Toplumun temel taşı olan ailenin sağlam ve güçlü temeller üzerinde kurulması gerektiğini vurgulayan Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, "Son Sığınak Aile" kitabında 10 maddelik "Evlilikte Niyet Sözleşmesi"ne yer verdi.

 • 14-20 Eylül haftasında burcunuzu neler bekliyor?14-20 Eylül haftasında burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 14-20 Eylül haftasında burçları neler bekliyor?

 • Covid-19'a karşı tırnak temizliğine dikkat!Covid-19'a karşı tırnak temizliğine dikkat!

  Dermatoloji Uzmanı Dr. Mehtap Kıdır, Covid-19 enfeksiyonundan korunmak için tırnaklarımızın bakımında asla atlamamamız gereken 9 kuralı anlattı, önemli öneriler ve uyarılarda bulundu.

 • Uzaktan eğitimde kahvaltıyı ihmal etmeyinUzaktan eğitimde kahvaltıyı ihmal etmeyin

  Yaz döneminin ardından Covid-19 nedeniyle uzaktan eğitime başlayan öğrencilerin eğitimi kadar evlerinde sağlıklı beslenmeleri de büyük önem taşıyor.

 • Cildi yenilemeye yardımcı 9 besinCildi yenilemeye yardımcı 9 besin

  Havuz, güneş, kum derken yaz aylarında oldukça yıpranan cildimiz, bunlara bir de Covid-19 pandemisinden korunma kapsamında maske ve dezenfektan kullanımları da eklenince bu yaz her zamankinden fazla yıprandı. Ancak cildimizi yenilemek mümkün ve öncelikli yolu da sofralarımızdan geçiyor.