9 Ekim 2018 Terazi Burcu Yeniayı Burçları Nasıl Etkileyecek? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

9 Ekim 2018 Terazi Burcu Yeniayı Burçları Nasıl Etkileyecek?

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, 9 Ekim'de saat 06:47'de gerçekleşen Terazi Burcu Yeniayı'nın diğer burçlara olan etkisini yorumladı.

Terazi Yeniayı'nda yükselende de yine Terazi var. Yeniay'ın hem Terazi'de gerçekleşmesi hem de yükselenin Terazi'de olması nedeniyle özellikle hukuksal konular, adalet konuları, ilişkilerle ilgili konular her türlü ilişkiyi bahsedebiliriz. Özellikle ikili ilişkilerle ilgili yeni başlangıçlar, yeni adımlar için olumlu etkiler taşıyacaktır. Bu yeni ayda Akrep Burcundaki Venüs'te bir kaç gün önce reptü harekete geçtiği için özellikle ikili ilişkilerde aldatma meyilinin yüksek olma ihtimali, eski aşkların geri dönme çalışmaları olabilir. Yeniay etkisiyle de yanlışlar yapma meyilinde olabiliriz.Bu nedenle dikkatli ve temkinli hareket etmekte fayda var. Ülkemizle ilgili olarak baktığımızda özellikle ay sonlarına doğru ekonomimizle ilgili olarak bazı olumsuz etkileri olacaktır. Disiplinli şekilde hareket edenler bu olumsuzluklardan daha az etkilenecekler ve olumlu olarak sonuçlandıracaklar.

9.10.2018 10:58 [11312926]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.