9 Ekim 2018 Terazi Burcu Yeniayı Burçları Nasıl Etkileyecek? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

9 Ekim 2018 Terazi Burcu Yeniayı Burçları Nasıl Etkileyecek?

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, 9 Ekim'de saat 06:47'de gerçekleşen Terazi Burcu Yeniayı'nın diğer burçlara olan etkisini yorumladı.

Terazi Yeniayı'nda yükselende de yine Terazi var. Yeniay'ın hem Terazi'de gerçekleşmesi hem de yükselenin Terazi'de olması nedeniyle özellikle hukuksal konular, adalet konuları, ilişkilerle ilgili konular her türlü ilişkiyi bahsedebiliriz. Özellikle ikili ilişkilerle ilgili yeni başlangıçlar, yeni adımlar için olumlu etkiler taşıyacaktır. Bu yeni ayda Akrep Burcundaki Venüs'te bir kaç gün önce reptü harekete geçtiği için özellikle ikili ilişkilerde aldatma meyilinin yüksek olma ihtimali, eski aşkların geri dönme çalışmaları olabilir. Yeniay etkisiyle de yanlışlar yapma meyilinde olabiliriz.Bu nedenle dikkatli ve temkinli hareket etmekte fayda var. Ülkemizle ilgili olarak baktığımızda özellikle ay sonlarına doğru ekonomimizle ilgili olarak bazı olumsuz etkileri olacaktır. Disiplinli şekilde hareket edenler bu olumsuzluklardan daha az etkilenecekler ve olumlu olarak sonuçlandıracaklar.

9.10.2018 10:58 [11312926]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Maya Takviminde Bugün
  Maya Takviminde Bugün

  Galaktik ton 11/ Süpürge Yeni çözümler arayabiliriz.

  12.11.2018 18:15
 • Prematüre Bebek Bakımında Mutlaka Bilinmesi Gerekenler
  Prematüre Bebek Bakımında Mutlaka Bilinmesi Gerekenler

  17 Kasım Dünya Prematüre Günü öncesinde prematüre ebeveynlerinin yaşadıklarına dikkat çeken Prima Uzman Kurulu Üyesi Uzman Psikolog Yeşim Çaylaklı, mutlu annelerin mutlu bebekleri olacağından yola çıkarak prematüre ebeveynlere önemli tavsiyelerde bulunuyor.

  12.11.2018 18:15
 • Epizyotomi Nedir? Neden Yapılır?
  Epizyotomi Nedir? Neden Yapılır?

  Epizyotomi doğum dikişleri olarak bilinmektedir. Bu yüzden dokum dikişleri, doğum öncesinde ve sonrasında birçok annenin korkutuğu bir durumdur. Peki, epizyotomi nedir? Epizyotomi nasıl yapılır? Epizyotomi neden yapılır? Epizyotomi olmadan doğum yapılabilir mi?Epizyotomi dikişi nasıl atılır? İşte epizyotomi hakkında tüm bilgiler...

  12.11.2018 18:15
 • Ciddi Düşünceler İçindeyiz
  Ciddi Düşünceler İçindeyiz

  Bugün ne yapılabilir ? Bugün Oğlak burcunda ilerleyen Ay akşam saatlerinde Pluton’la yan yana geliyor.

  12.11.2018 18:00
 • İran Pilavı Nasıl Yapılır?
  İran Pilavı Nasıl Yapılır?

  Farklı pilav tarifi arayanlar ve sıradan pilavlardan sıkılanlar için iran pilavı tarifi paylaşıyoruz. Asya topraklarındaki sofraların ayrılmaz parçası olan pilav, bu kez iran usulüyle karşınıza çıkıyor. Peki, iran pilavı nasıl yapılır? İşte iran pilavı tarifi...

  12.11.2018 13:30