9-15 Ağustos haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
9.08.2021 11:42

9-15 Ağustos haftalık burç yorumları

Tüm burçlar dikkat! Pazartesi ve Salı günü büyük miktar gerektiren alışverişler yapmayın. Gelen cazip kazanç tekliflerine şüpheyle yaklaşın.

Haber: 9-15 Ağustos haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı.

KOÇ: İki haftalık dönemde bekar koçlar yeni bir birlikteliğe adım atabilirler. Evliler ise; çocuk kararı alabilir veya çocuk sahibi olabilirler. İletişim ve anlaşmalarda ani krizler çıkabilir. Öfke kontrolü burada devreye giriyor. Hayalinizdeki bir şans kapınızı çalabilir.

BOĞA: Hafta genelinde ailenize, evinize veya emlak işlerine zaman ayıracaksınız. Hafta sonunda; bekarlar sevgilileriyle, evliler çocuklarıyla ilgilenecekler. İlişkilerde geçmişten gelen bazı sorunlar tekrar bir tartışma yaratabilir. Dikkatli olmakta yarar var.

İKİZLER: İletişimin yoğun olacağı bir dönemdesiniz. Yanlış anlaşılmalar ve fevri hareketler olası. Daha serinkanlı ve düşünerek hareket etmelisiniz. Arkadaş çevrenizden kaynaklı bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kariyerde sorumluluk aldığınız konuda şans yanınızda.

YENGEÇ: Hafta başında yakın çevre ilişkileri ön plandayken, haftanın ikinci yarısı kazançlarınıza odaklanacaksınız. Aşk ve parayla ilgili konularda doğru strateji yapamayabilirsiniz. Acele etmeden, iyice düşünerek hareket etmeniz yararınıza olacak.

ASLAN: Bu hafta burcunuzda gerçekleşen yeniayla birlikte, her konuda başlangıçlar için adımlar atabilirsiniz. Kısa vadeli amacınıza, tam istediğiniz şekilde ulaşma fırsatı mevcut. Ancak önümüzdeki iki hafta, ummadığınız bazı aksilikler ve ani kaza riskine dikkat etmelisiniz.

BAŞAK: Ailedeki kadınlarla anlaşmakta sorun yaşayabilirsiniz. Olaylar büyüyerek Bumerang etkisiyle bir anda size dönebilir. Mücadele gücünüz yüksek olsa da, daha kendi halinde kalmak isteyebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konularda akılla hareket etmelisiniz.

TERAZİ: Arkadaş çevrenizde maddi nedenlerden kaynaklı ani krizler çıkabilir. Doğru iletişimle üstesinden gelebilirsiniz. Başkalarının ne düşündüğüne takılarak duygusal acı çekebilirsiniz. Özveriyle emek verdiğiniz konulardaysa şans sizden yana.

AKREP: Kariyerinizle ilgili bazı adımlar atabilirsiniz. Ancak ortak projelerde ansızın maddiyat kaynaklı sorunlar çıkabilir. Evliler de eşleriyle problem yaşayabilirler. Burada sakin ve akılcı iletişim önem kazanıyor. Sorumluluk aldığınız konuda hak ediş alacaksınız.

YAY: Hukuk, eğitim, yurt dışı, turizm konularında gelişmelerin olacağı bir süreçtesiniz. Bu konularda atacağınız adımlarda bazı aksilikler çıkabilir. Emlak veya kariyerle ilgili gelen cazip teklifler yanıltıcı olacak. Bu farkındalıkla hareket etmeniz iyi olur.

OĞLAK: Ödemeler, krediler, miras gibi konularda gelişmeler yaşayacaksınız. Devam eden rahatsızlığı olanlar bir operasyon geçirebilirler. Kardeşinizle aniden bir anlaşmazlık gelişebilir. Duygularınızda ego ve kibir ortaya çıkabilir. Bu da sizi zorlayıcı olur.

KOVA: İki haftalık süreçte bekarlar evliliğe dönük adım atabilirler. Bazı kovalar ise; yeni bir ortaklık yapabilir ya da bir projeye dahil olabilirler. Ancak yapılacak anlaşmada bazı aksilikler veya anlaşmazlıklar çıkabilir. Alacak verecek konularındaki hesaplamalara dikkat!

BALIK: Hasta olan balık burçları bu hafta iyileşebilirler. Çalışma hayatınızda bazı yeni adımlar atabilirsiniz. Ancak tahmin etmediğiniz birtakım sorunlar çıkabilir. Bazı balık burçları evcil hayvan alabilirler. Evlilik ve ortaklık konularında yanıltıcı cazip teklifler gelebilir. Dikkat!

Not: Unutmayın doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun.

Instagram: astrologaysunkoc