8-14 Şubat haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
8.02.2021 09:41

8-14 Şubat haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 8-14 Şubat haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 8-14 Şubat haftalık burç yorumları

Tüm burçlar için pazartesi günü aklınıza geleni yaşamınıza çekme ihtimalinin çok yüksek olduğu bir gün. Güzel düşünün, güzel şeyler olsun. Perşembe günü ise; aşk ve para konularında şanslı etkiler devrede. Özellikle 17:30- 18:00 arasında bolca dua edebilirsiniz.

Not: Yükselen burcunuzu da okuyun. Unutmayın, doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir.

KOÇ: Oldukça sosyal olacağınız bir dönemdesiniz. Arkadaş çevrenizden maddi anlamda destek alabilirsiniz. Bekarlar sosyal ortamlarda yeni bir sevgi ilişkisine başlayabilirler. Gelirlerinizle ilgili bir nedenle tartışma ihtimali var. Kariyerle ilgili olarak kadınlardan destek alabilirsiniz.

BOĞA: Çarşambaya kadar daha sosyal olacaksınız. Sonrasında ise; kariyerinize ya da hedeflerinize odaklanacaksınız. Bazı tartışma ihtimalleri var. Enerjinizi güçlü bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bir dönemde olduğunuz için öfke kontrolünde zorlanabilirsiniz. Sakin kalan kazanır.

İKİZLER: Hafta genelinde kariyerinize odaklanacaksınız. Hafta sonunda ise; şehir dışına kısa bir tatile gidebilirsiniz. Perşembeden itibaren şanslı iki haftalık bir döneme giriyorsunuz. Özellikle 22 Şubat sonrasında yeni planlar için adım atabilirsiniz.

YENGEÇ: Eğitim, hukuk, yurt dışı veya uzak akrabalarla ilgili konulara yoğunlaşacaksınız. Sosyal ortamlarda bulunursanız, ani bir sağlık sorunu riskiyle karşılaşabilirsiniz. Çalışma arkadaşınızla devam eden sorunlar büyüyebilir. Perşembe veya Cuma günü konuşarak sorunu çözebilirsiniz.

ASLAN: Evlilik ve ortaklı projelerle ilgileneceğiniz bir hafta. Bazı gergin enerjiler nedeniyle abartılı tepkiler verme ihtimali var. Sakin olun. Bekarlar yeni biriyle evlilik amacıyla bir ilişkiye başlayabilirler. Perşembe veya cuma günü güzel gelişmeler olabilir.

BAŞAK: Günlük işlerinize yoğunlaşmışken, sağlığınızla ilgili gelişmeler olabilir. Kaza riskine dikkat. Evcil hayvanı olanların onunla ilgilenmesi gerekebilir. Bekarlar yeni bir aşk için perşembe gününü değerlendirebilirler. Her türden ilişkiyi yumuşatmak için de uygun bir gün perşembe.

TERAZİ: Genel olarak aşk ve ilişkilerin ön planda olacağı bir hafta. Çocuğu olanların onlarla daha çok ilgilenmesi gerekecek. Evlilik ve ortaklıklarda güç mücadelesi ve kavga riski yüksek. Temkinli olmakta yarar var. Perşembe gününden itibaren her tür konuda güzel iki haftalık bir dönem başlıyor.

AKREP: Ailenizle ve evinizle daha çok ilgileneceksiniz. Bir takım gayrimenkul yatırımı da yapmak isteyebilirsiniz. Anlaşma veya kontrat için 22 Şubat sonrasını beklemekte fayda var. Aklınızla değil, iç sesinizle ve hislerinizle hareket ederseniz daha iyi sonuç alabilirsiniz.

YAY: Kardeş, yakın çevre ilişkilerine yoğunlaşacağınız bir hafta. İletişime bağlı işlerde çalışanlar için tempo yüksek olabilir. Yanlış anlama veya anlaşılma nedeniyle bazı aksilikler yaşanabilir. Ön planda olmak, başarınızla kendinizi ispatlamak isteyebilirsiniz.

OĞLAK: Kazançlarınıza odaklanacağınız bir hafta. Aile içinde maddi konulardan kaynaklı bazı tartışmalar olabilir. Olayların üstüne giderseniz kontrolden çıkabilir. Dikkat! Stratejik ve akılcı davranır, olaylara farklı yönden bakarak empati yaparsanız çözmek kolay olur.

KOVA: Ön planda olmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Farklılığınızla da bunu başarabileceksiniz. Şansınızın bol olduğu bir hafta. Bazı estetik dokunuşlar yapmak isteyebilirsiniz. Ufak işlemlerde sorun yok. Ancak büyük değişimler söz konusuysa. güzel sonuç alabilmek için 22 Şubat sonrasını bekleyin.

BALIK: İçe dönük olabilir, evden çıkmak istemeyebilirsiniz. Kendinizi adadığınız evlilik veya ortaklı bir işle ilgili ani çıkan bir kriz nedeniyle hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Strateji ve doğru iletişimle her konunun üstesinden gelebilirsiniz. Geçmiş emeklerinizin karşılığını da alacaksınız.

Instagram: astrologaysunkocYeni Yenikadın Haberleri