8-14 Nisan Haftası Burç Yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

8-14 Nisan Haftası Burç Yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: 8-14 Nisan Haftası Burç Yorumları

KOÇ : Sözleşmeler, anlaşmalar gibi konularda aksilikler yaşayabilirsiniz. Bu hafta kadersel temalar ön planda.Ortaklı ilişkilerde stratejik davranamayabilirsiniz. Ani ve dürtüsel hareket etmek isteyebilirsiniz.Hukuksal, yurt dışı veeğitim konularında oldukça şanslı etkiler devrede.

BOĞA : Günlük hayattaki ihtilaflı konular içe dönmenize sebebiyet verebilir. Ancak kendinizi adadığınız konularda yaralarınızı saracak fırsatlar elde edebilirsiniz. Ani ve fevri davranabilirsiniz. Bazı boğalar işten ayrılabilirler. Miras, ek kazanç, kredi gibi konularda şansınız yüksek.

İKİZLER : Duygularınızı içinizde yaşama meylinde olabilirsiniz. Bu hafta haberci rüyalar görebilirsiniz. Takipte olun. Hukuki, yurt dışı ve eğitim konularında bazı bitişler olabilir. Eşinizin stratejik hamlesi sizin için de maddi anlamda çok iyi olabilir. Arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebilirsiniz.

YENGEÇ : Ani ve duygusal davranırsanız arkadaş çevrenizde kriz yaratabilirsiniz. Çarşamba gününden itibaren konum veya kariyerinize daha çok yoğunlaşabilirsiniz. Verdiğiniz emeğin karşılığını alabilirsiniz. Kredi, ek gelir, miras gibi konularda umduğunuzu bulamayabilirsiniz.

ASLAN : Kariyer ve konumunuzla ilgili konularda ani ve duygusal davranmak size zarar verebilir. Salı gününden itibaren yurt dışı, eğitim ve hukuk konularıyla ilgilenebilirsiniz. Eklem, kas ve başınızla ilgili olarak sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ek kaynaklar, kredi gibi konularda şanslısınız.

BAŞAK : Dürtüsel ve ani davranmanız halinde; eğitim, yurt dışı ve hukuk konularında zarar görebilirsiniz. Bekar başaklar sevgililerinden ayrılabilirler. Çocuğu olanlar onlarla ilgili konularda sorunlar yaşayabilirler. Ailenizden gelecek maddi destekler yüzünüzü güldürebilir.

TERAZİ : Aile içindeki sorunlar devam ediyor. Özellikle erkeklerle anlaşmak daha zor olabilir. Kadınlardan ise destek alabilirsiniz. Bu hafta yaşanılanların kadersel olduğunu bilmenizde fayda var. Günlük hayatta işleriniz kolay çözülebilir. Sanatsal işlerde çalışanlar için başarı söz konusu.

AKREP : Yakın çevrenizden veya kardeşlerinizden baskın karakterli olan kişi ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Anlaşmak zor olabilir. Ortaklı işlerde ve evliliklerde fevri davranmamalısınız. İşinizden kaynaklı kısmetiniz artabilir. Bekarlar sevdiğiyle, çocuğu olanlar çocuğuyla güzel hayaller kurabilirler.

YAY : Aile, ev konularıyla ilgileneceğiniz bir hafta. Sorumluluklardaki eksiklikler nedeniyle kazanç kaybına uğrayabilirsiniz. Maddi kaynaklı sorunlar nedeniyle bazı evlilikler bitebilir. Etrafınızdaki kadınlardan her konuda destek alabilirsiniz. Kız kardeş ve yakın kız arkadaşlar şansınız olabilir.

OĞLAK : Geçmişteki hatalarla yüzleşmeye devam edebilirsiniz. Kardeş veya yakın arkadaşlarınızla bazı ihtilaflar olabilir. Yaratıcılık, hayal gücü ve sanatsal yetenek gerektiren işlerde çalışanlar; ummadıkları şekilde başarılı olabilirler, bu da maddi anlamda gelirinizi artırabilir.

KOVA : İç dünyanızda bazı konularda bitiş kararı alabilirsiniz. Maddi kazanç ve öz değerinize önem vereceğiniz bir hafta. Güzellik ve dış görünüşünüzle ilgili değişikler yapmak isteyebilirsiniz. Arkadaş çevreniz maddi ve manevi anlamda şansınız olabilir. Bereketiniz artabilir.

BALIK : Bir süre daha arkadaş çevrenizdeki sorunlar devam edecek gibi. Kariyerinize ve konumunuza yönlenmeniz hem kazancınızın hem bereketinizin artmasına yarayabilir. Maneviyatınızın ve yaratıcı yeteneklerinizin öne çıkması için gökyüzü sizi destekliyor. Işığınızla parlayabilirsiniz.

Not: Doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog

Aysun Köşker Koç

...

8.4.2019 11:01 [11927778]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.