8-14 Kasım haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
8.11.2021 12:20

8-14 Kasım haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. 8-14 Kasım haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 8-14 Kasım haftalık burç yorumları

8-14 Kasım 2021 haftalık burç yorumları...

KOÇ: Aniden gelişebilecek krizleri yönetmeniz gereken bir haftadasınız. Ödemeler, kredi, miras işleriyle ilgilenebilirsiniz. Beklemediğiniz bir yerden aniden bir kazanç elde edebilirsiniz. Rahatsızlığı olanlar, başarılı bir operasyon geçirebilirler.

BOĞA: Evlilik ve ortaklıklarda ani gelişmeler açık bir dönemdesiniz. Ancak üç hafta boyunca kazançlarınızda bir yükselme olacak. Zaman zaman kariyerinizdeki otoriteyle yaşayacağınız sorunları, ailenizden alacağınız destekle aşabilirsiniz.

İKİZLER: Çalışma hayatınız, sağlığınız ya da evcil hayvanınızla daha çok ilgileneceğiniz bir hafta. Bu dönem ateşli hastalıklara dikkat edin. Gelirinizi artıracak bazı yeni anlaşmalar yapma fırsatı var. Aldığınız sorumluluk, verdiğiniz emek kadar destek alacaksınız.

YENGEÇ: İlham ve vizyon gerektiren işlerde çalışanlar bu hafta istedikleri noktaya gelebilirler. Ayrıca konumunuza dair bazı hayalleriniz de gerçekleşebilir. Bekarsanız yeni bir aşka başlayabilirsiniz, evliyseniz çocuk kararı alabilir veya çocuk sahibi olabilirsiniz.

ASLAN: Kariyerinizle ilgili duygusal ve ani bir kararla işinizden olabilirsiniz. Bu nedenle on düşünüp bir hareket etmenizde yarar var. Aile içinde de iğneleyici tartışmalar gelişebilir. Emlak yatırımı gibi bir planınız varsa, anlaşma yaparken zorlanabilirsiniz.

BAŞAK: Yeni anlaşmalar yaparken anlaşmakta zorlanacağınız bir hafta. Ancak nihai planda istediğiniz iyi sonucu alacaksınız. Borsa' da kazanma fırsatınız var. Bu hafta çocuğunuz veya sevdiğinize sevginizi gösterebilmelisiniz. Bekarsanız bu hafta evlenebilirsiniz.

TERAZİ: İş arıyorsanız, mücadeleniz neticesinde yeni bir işe başlayabilirsiniz. Eviniz veya aileniz için beklemediğiniz bir harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Evlilik veya ortaklıklarda ara bozucu kadınlara dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz.

AKREP: Geçmişte yaptığınız küçük iyilikler sonucunda bu hafta güzel bir olay yaşayacaksınız. Şans oyununa ilginiz varsa, pazartesi günü ufak bir miktar oynayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki büyüklerle sorun yaşayabilirsiniz. Güç mücadelesine girmeyin.

YAY: Aileniz, eviniz veya emlak işlerinizle ilgili ani gelişmelere açık bir haftadasınız. Kardeş, kuzen veya samimi olduğunuz arkadaşınız sayesinde yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişi size şans getirecek. İşveren veya üstünüzle anlaşmakta zorlanacaksınız.

OĞLAK: Bu haftadan itibaren yirmi gün içinde gelirlerinizde bir artış veya aşk fırsatı var. Salı akşamı bezgin ve halsiz hissetmeniz normal. Geçici olduğunu bilmelisiniz. Hayallerinizi başkasının ne düşüneceği üzerinden kurgulamadan, istediğinize odaklanın.

KOVA: Pek çok açıdan zorlandığınız bir süreç olsa da, sorumluluk alarak ve disiplinle ilerlediğiniz işlerde güzel neticeler alacaksınız. Gerçekçi hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İğneleyici ve kinayeli tartışmalara açık bir haftada olduğunuzu bilmelisiniz.

BALIK: Eğitim, hukuk, yurtdışı, ticaretle ilgili konularda adım atmanızı destekleyen bir haftadasınız. Dikkat etmeniz gereken şeyler; doğru iletişim, abartıdan uzak durmak ve düşünerek karar almak. Çok çalışır ve stratejik davranırsanız güzel yol alacaksınız.

Not: Unutmayın doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun.

Instagram: aysunkoc.official