7-13 Haziran haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
7.06.2021 15:48

7-13 Haziran haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 7-13 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 7-13 Haziran haftalık burç yorumları

KOÇ: İletişim, yakın çevre, kardeş veya eğitimle ilgili konuların ön planda olacağı bir hafta. Bu dönem yeni bir araba veya elektronik cihaz almayı düşünüyorsanız ay sonunu beklemenizde yarar var. Ailede bolluk artacak.

BOĞA: Maddi konularda bir anlaşma yapmamanız gereken bir dönem. Aklınızla, kalbiniz de sizi yanıltacağı için, önümüzdeki iki hafta yeni bir anlaşmaya imza atmayın. Aile içinde güç mücadelesinden uzak durun.

İKİZLER: Bu hafta burcunuzda gerçekleşen Güneş Tutulması ile, Aralık ayı sonuna kadar her konuda başlangıçlar için fırsatlar gelecektir. Ancak 24 Haziran sonrasında harekete geçerseniz daha iyi olacak. Uzak akrabalarla ilgili gerginliğe dikkat.

YENGEÇ: Geçmişte ektiğinizi biçeceğiniz altı aylık bir döneme giriyorsunuz. İçe dönük olmak iyi gelecek. 15 gün içinde kariyerinizi veya mevcut durumunuzu değiştirecek yeni adımlar atmayın. Bu hafta çıkacak yüklü bir ödeme canınızı sıkabilir.

ASLAN: Hayalinizdeki bir emlak yatırımı için, ya da aile kurmak için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Ancak böyle büyük kararları ay sonundan itibaren alırsanız daha iyi olur. Geçmişte yarım kalan bazı anlaşmalar yeniden önünüze gelebilir.

BAŞAK: Maddi konularda ani ve dürtüsel hareketler yapma eğiliminde olacaksınız. Bu dönem riskli adımlar atmak için uygun değil. İki hafta daha sabrederek hareket ederseniz iyi olur. Aralık sonuna kadar kariyer fırsatları gelebilir.

TERAZİ: Kısa vadeli hedefinizi gerçekleştireceğiniz bir hafta. Altı aylık dönemde; yurtdışı, şehir dışı eğitim, hukuk, turizm ve uzak akrabalarla ilgili önemli gelişmeler olacak. Bazı teraziler bu dönemde ikinci evliliklerini de yapabilirler.

AKREP: Geçmişte kazandığınız ancak alamadığınız bir miktar para elinize geçebilir. Sevgiliniz veya çocuğunuzla ilgili maddi konularda bazı yanılgılar yaşayabilirsiniz. Bu dönem büyük ödemeli istekleri olursa, ay sonuna ertelemek iyi olur.

YAY: Yıl sonuna kadar olan dönemde; evlilik ve ortak projelerle ilgili yeni adımlar atacaksınız. Aile içinde fevri ve tepkisel davranma riskinizin yüksek olduğu bu günlerde on düşünüp bir konuşarak hareket etmenizde fayda var.

OĞLAK: Sağlık, çalışma hayatı ve günlük rutinlerle ilgili büyük değişimlerin olacağı bir döneme giriyorsunuz. Bazılarınız evcil hayvan alabilirler. Hayallerinizle ilgili harekete geçmek isteseniz de, 24 Haziran sonrası daha uygun olur.

KOVA: Bu hafta eşiniz veya ortak iş yaptığınız kişiyle anlaşmak oldukça zor olacak. Bekarlar önümüzdeki 6 aylık süreçte evlenecekleri kişiyle tanışabilirler. Bazı kovalarsa çocuk yapmaya karar verebilir ya da çocuk sahibi olabilirler.

BALIK: Aileniz, eviniz, emlak işlerinizle ilgileneceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Aralık ayı sonuna kadar ev değiştirebilir ya da emlak yatırımı yapabilirsiniz. Önceden bağlantıda olduğunuz, ancak gerçekleşmeyen anlaşmalar tekrar gündeme gelebilir.

Not: Unutmayın, doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun lütfen.

Instagram: astrologaysunkoc