7-13 Ekim haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
7.10.2019 08:34

7-13 Ekim haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: 7-13 Ekim haftalık burç yorumları

KOÇ : Evlilik, ortaklık gibi konularda kadersel temalı gelişmeler yaşayacağınız bir hafta. Ani anlaşmazlıklar çıkabilir. Ancak doğru yaklaşımla, istediğiniz sonucu elde etme fırsatı var. Çalışanlar kendi yöneticileriyle, çalışmayanlar ise; hayatlarında söz sahibi olan insanlar tarafından kısıtlanabilirler.

BOĞA : Günlük işler, çalışanlar ve sağlık konuları öne çıkabilir. Böbrekleriyle ilgili sağlık sorunu olanların rahatsızlığı tekrar edebilir. Gerekli kontrolleri yaptırmakta fayda var. İkili ilişkilerde ani kavga riskine dikkat. Hislerinize güvenerek ve iç sesinizi dinleyerek sorunu çözebilirsiniz.

İKİZLER : Bu hafta alacak ve ödemelerle ilgili beklenmedik sorunlar yaşayabilirsiniz. Bekarlar aşk konularıyla, evliler çocuklarıyla daha çok ilgilenebilirler.Sevgilisi olanlar evlilik kararı vererek ilk adımı atabilirler. Dış görünüşünüzde ufak değişiklikler veya imaj yenilemesi yapabilirsiniz.

YENGEÇ : Aile, ev, gayrimenkul konularıyla daha çok ilgilenebilirsiniz. Arkadaş ortamında ani bir tartışma çıkabilir. Çalışanlar işten ayrılabilir, ailelerine daha çok vakit ayırabilirler. Haftanın ikinci yarısında, başkaları tarafından olduğunuzdan farklı algılanabilirsiniz. Maneviyata yönelmek iyi gelebilir.

ASLAN : Kardeşlerinizle veya yakın arkadaşlarınızla zorlayıcı ama kaçınamadığınız olaylar yaşayabilirsiniz. Duygularınızı dışa yansıtmakta zorlanabilir, iş ortamında kendinizi ani bir tartışmanın içinde bulabilirsiniz. Çalışma hayatı olanlar, ortaklı projelerinde hedeflerine ulaşabilirler.

BAŞAK : Kazançlar, ödemeler gibi konular önceliğiniz olabilir. Kardeş veya yakın arkadaşınızla tartışabilirsiniz. Ailedeki bazı sorumluluklar ağır gelebilir. Yaratıcılık gerektiren işler ile sahnede çalışanlar için kalıcı başarı fırsatı mevcut. Baş veya böbrek sağlığına dikkat etmenizde fayda var.

TERAZİ : Kendinize odaklanabilirsiniz. İmaj yenilemesi veya küçük estetik dokunuşlar yaptırabilirsiniz. Aile büyüğü kadınlarla anlaşmak zor olabilir. Kadersel etkiler nedeniyle; bazı evlilikler bitebilir. Kariyere odaklanmak daha uygun görünüyor. Çalışma hayatında olanlar ise; hedeflerindeki başarıya ulaşabilirler.

AKREP : Hafta başında daha içe dönük olabilirsiniz. Gerçekleri görmekte zorlanabileceğiniz ve yanılgıya düşme ihtimalinizin yüksek olduğu bir dönem. Çarşamba akşamından itibaren daha çok sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Günlük hayatta veya işte tartışma riskine dikkat etmelisiniz.

YAY : Kariyer ve statü odaklı bir hafta. Ortak iş yaptığınız kadınlarla anlaşmak zor olabilir. Çocuk veya sevgilinizle ilgili ani krizler çıkabilir. Hem mental, hem de duygusal anlamda zorlanabileceğiniz bir hafta. Kadersel temalar da yoğun olduğu için, olaylara uyum sağlamaya çalışmak en iyisi.

OĞLAK : Hukuk, eğitim, yurt dışı veya yolculuk konuları ana gündeminiz olabilir. Ani tartışmanın çıkması nedeniyle, duygusal anlamda oldukça zorlanabilirsiniz. Maddi kazançlarla ilgili bir hayal kırıklığı veya yanlış karar riskine dikkat. İş hayatındaki sorunlar hafta sonuna doğru yoluna girebilir.

KOVA : Böbreğiyle ilgili sağlık sorunları olanlar bu hafta ameliyat olabilirler. Yakın çevrenizle olacak ani problemler nedeniyle; duygusal olarak da oldukça yorulabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz zaman aile içindeki sorunları da çözmeniz mümkün görünüyor.

BALIK : Bekarlar evliliğe adım atabilirler. Bazı balıklar ise; ortak projelere başlayabilirler. Yanılgılara ve hayal kırıklığına uğrama riskinizin yüksek olduğu bir hafta. Tüm kararlarınızı iyice düşünerek ve detaylı araştırma yaparak vermeniz sizin için iyi olur. Boyun ve böbrek sağlığına dikkat edin.

Burçlar sadece %20 sonuç verir.

Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Astroloji Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'