6-12 Temmuz haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
6.07.2020 09:34

6-12 Temmuz haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 6-12 Temmuz haftalık burç yorumları

KOÇ: Aile içinde, maddi konulardaki bazı gizli işler yüzünden tartışma çıkabilir.Ani aldatma ve aldatılma riskine dikkat. Bu hafta hayal gücünüz ve vizyonunuz güçlü. Enerjinizi de önümüzdeki altı ay en iyi şekilde yansıtabileceksiniz. Duygularınızı uç noktalarda yaşama eğiliminde olacaksınız. Bazı anlaşmalar son anda bozulabilir.

BOĞA: Kardeş ve yakın çevrenizle ilgili gelişmeler ön planda olacak. Anlaşmazlık çıkarak tartışabilirsiniz. Enerjinizi ve öfkenizi daha çok içinizde yaşama meylinde olacaksınız. Kazancınızla ilgili bazı yanılmalar ve kandırılmalar yaşayabilirsiniz. Ortak işlerden ise; ekstra gelir gelebilir. Bu hafta duygularınızı belli etmeyeceksiniz.

İKİZLER: Genel olarak kazançlarınıza odaklanacaksınız. Bereketinizin bol olduğu bir hafta. Ancak bireysel olarak kendiniz için çok harcama yapabilirsiniz. Aşk veya çocuklarla ilgili canınızı sıkacak gelişmeler olabilir. Özellikle eşler arasında, çocuklarla ilgili işlerde fikir ayrılığı nedeniyle tartışma çıkabilir. Arkadaş çevreniz tarafından kandırılma riski var.

YENGEÇ: Kendinize odaklı bir hafta. Etrafınızdaki gizli kadın düşmanlarınızın hedefi olabilirsiniz. Bu dönem özellikle dikkatli olun. Yakın çevrenizle ve eşinizle çatışma ihtimali yüksek. Ben egosu yerine, daha naif ve anaç bir iletişim şekli ile sorun aşılabilir. Disiplinle çalışanlar, kadın yöneticilerinin desteğiyle amaçlarına ulaşabilirler.

ASLAN: Daha içe dönük olacak, duygusal yaralarınızı şifalandıracaksınız. Yurtdışı, eğitim ve hukuk işleriyle ilgili kandırılma riskine dikkat etmelisiniz. Ek kazançlar elde edebilir, ancak gezerek bolca da harcayabilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınızla, onun yakın çevresi yüzünden tartışabilirsiniz. Uzak yolculuk ve tatil hayalleri kurabilirsiniz.

BAŞAK: Eşinizle duygusal konularda bir tamamlanma yaşayacaksınız. Sosyal hayatta aktif olmak ve bolca gezmek isteyeceksiniz. Uzun süredir emek verdiğiniz her konuda hedefinize ulaşacaksınız. Ödeme, borç, alacak gibi konular nedeniyle tartışma riskine dikkat. Sinirlerinize hakim olmakta yarar var. Paranızın bereketli olduğu bir hafta.

TERAZİ: Kariyer ve konumunuza odaklı bir hafta. Hayalinizdeki zirveye ulaşabilirsiniz. Evliliklerde ve ortaklıklarda aldatma ve aldanma enerjileri yüksek. Bir anlık öfkeyle ve dürtüsel davranmanın bedeli ağır olabilir. Kendinizi olduğunuz gibi yansıtmakta zorlanabilir ve duygusal olarak kısıtlayabilirsiniz. Ailedeki kadınlardan destek alabilirsiniz.

AKREP: Yurtdışı, eğitim ve hukuk konularıyla ilgilenebilir, tatil planları yapabilirsiniz. Yeni anlaşmalarla ek kazanç elde edebilir, gelen parayla geçmişe dönük ödemeler yapabilirsiniz. Bazı akrepler ev ve gayrimenkul yatırımı için hayaller kurabilirler. Bekarlar sevgilileri tarafından aldatılabilirler. Çocuğu olanlar ise; onların yalanlarını yakalayabilirler.

YAY: Ödemeler, ek gelirler, kredi, ameliyat gibi işler haftanın ana teması. Aile içinde tartışma riskine dikkat. Genel anlamda yakın çevrenizdeki kadınların desteğini alacak ve rahatlayacaksınız. Özgürlük ihtiyacınızın arttığı bir hafta. Bekarlar evlilik, evliler ev alma hayali kurabilirler. Dişil ve eril enerjinizi güzel bir şekilde dengeleyebileceksiniz.

OĞLAK: Evlilik ve ortaklı işlerin öne çıkacağı bir hafta. Olayları büyütme ve yanlış stratejiyle hareket etme ihtimaliniz yüksek. Bu hafta daha çok iç sesinize güvenmenizde yarar var. Perşembeden itibaren kadınlarla anlaşmak zor olabilir. Bazı oğlaklar duygusal davranarak işlerini kaybedebilirler. İş konusunda akılla karar vermek en doğrusu.

KOVA: Günlük işlerle veya sağlığınızla ilgilenebilirsiniz. Duygularınızı içinizde yaşayacağınız bir hafta. Dış görünüşünüzle ilgili eleştirilebilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında aşk ve çocuk konularıyla ilgileneceksiniz. Bu konularda ani ve fevri davranmamanız gerekiyor. Doğru stratejiyle hareket etmeniz zor olacak. Etrafınızdaki kadınların desteğini alacaksınız.

BALIK: Başkalarının dış görünüşünüzle ilgili ne düşündüğünü fazlaca kafanıza takabilirsiniz. Ancak bunun bir önemi yok aslında. Önemli olan sizin düşünceleriniz. Aile içinde gerginlik çıkabilir. Siz de güçlü bir şekilde bastırabilirsiniz. Ancak iletişim şekline dikkat etmekte fayda var. Ticaretle uğraşanlar bir kadın desteğiyle gelirlerini artırabilirler.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Astroloji Haberleri

 • Maskeyle sıcak havalarda serin kalmanın yolu var mı?Maskeyle sıcak havalarda serin kalmanın yolu var mı?

  Sıcakla baş etmek için ince bir şort ve tişört giyseniz de, yüzünüze bir maske takmak zorunda kalmak bu havalarda bunaltıcı olabiliyor.

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 10-16 Ağustos haftasında burçları neler bekliyor?

 • Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!Cildiniz sağlığınızı ele veriyor!

  Bazı rahatsızlıklar cildimizden sinyal verirler.Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek konu ile ilgili bilgiler verdi.

 • 40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey

  40 yaşından sonra bebek sahibi olmak, çiftlere ebeveynlik için daha duygusal ve finansal olarak hazır olana kadar bekleme şansı verebilir. Bununla birlikte, doğurganlık yaşla birlikte azaldığından hamile kalma konusunda zorluklar yaşanabilir. Özellikle kadınlar için doğurganlık durumu 40 yaş sonrasında önemli ölçüde azalabilmektedir.

 • Regl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şeyRegl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şey

  Pepapp kadınların regl dönemi hakkında bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için 5 önemli bilgiyi paylaştı.