6-12 Nisan haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
6.04.2020 09:47

6-12 Nisan haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

Haber: 6-12 Nisan haftalık burç yorumları

KOÇ: Ön planda olmak isteyebilirsiniz. Kadınlarla anlaşmakta zorlanacaksınız. Geçmiş çalışmalarınızın karşılığı olarak, kalıcı bağlantılar kurabilirsiniz. Ancak fazla sorumluluk alarak, bedenen oldukça zorlanabilirsiniz. Eşiniz veya ortağınızla ben, sen restleşmesine girebilirsiniz.

BOĞA: Maneviyata yönelebilir, inzivanın tadını çıkarabilirsiniz. Bekarlar sevgilileriyle duygusal sorunlar yaşayabilirler. Çocuk sahibi olanlar onlara yoğunlaşabilirler. Hukuk, eğitim, yurt dışı bağlantılı konularda verdiğiniz emeklerin karşılığı aniden gelerek, yüzünüzü güldürebilir.

İKİZLER: Sosyal yardımlar yapabilir, toplumsal konularda çalışabilirsiniz. Aileden kadınlarla bu nedenle problem yaşayabilirsiniz. Kazançlar ve ödemelerle ilgili güzel gelişmeler kapınızda. Eşinizin aile büyükleriyle ilgili sorunlar canınızı sıkabilir. Ancak her şeyin çözümü sevgi ve anlayış.

YENGEÇ: Hayattaki konumunuzu değerlendireceksiniz. Kardeş ve komşularınıza özlem duyabilirsiniz. Aile büyüklerinizden biri ameliyat olabilir.

Çalışmak zorunda olan yengeçler, eşleriyle ciddi sorunlar yaşayabilirler. Başkalarının ne düşündüğü fikrine odaklanmanızın size bir faydası yok.

ASLAN: Yurt dışı, hukuk, eğitim, uzak akrabalarla ilgili aksilikler yaşayabilirsiniz. Kronik hastalığı olanların hastalığı aktifleşebilir. Yeni bir hastalık ortaya çıkabilir. Dikkat. Maddi konularda birdenbire güzel gelişmeler olabilir. Eşinizle, kardeşiniz veya yakın çevreniz yüzünden zıtlıklar yaşayabilirsiniz.

BAŞAK: Ödeme, kredi, miras konularıyla ilgileneceksiniz. Bu nedenlerle eşinizle fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Çocuğunuz veya sevgilinizle ilgili şeyleri abartma eğiliminde olacaksınız. Başkalarının ne düşüneceği fikri bu hafta kafanızı çok yorabilir. Önemli olan sizin ne düşündüğünüz.

TERAZİ: Siz evliliğinizi ve birlikteliğinizi önemserken, eşinizin ben demesi nedeniyle tartışabilirsiniz. Olaylar büyüyebilir. Sakin kalmaya çalışmakta fayda var. Evde elektrikli aletlerle çalışırken bu hafta daha dikkatli olmalısınız. Ek kazançlar ve alacağınız maddi destekler moral verecek.

AKREP: Gündelik rutinler ve sağlık konularına odaklanabilirsiniz. Ev içi kazalara dikkat etmeniz gereken bir hafta. Çalışma hayatında olanların kazançlarıyla ilgili güzel gelişmeler söz konusu. Kardeş veya yakın çevrenizdeki sorunlar, maddi anlamda gelecek destekle kısmen yoluna girebilir.

YAY: Ailenizle, evinizde bolca vakit geçireceksiniz. Duygunuz ile mantığınız çelişecek. Çocuğunuzla ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Bekarlar sevgilileriyle tartışarak ayrılma noktasına gelebilirler. Ev içinde ufak kazalara dikkat. Çok çalışan ve sorumluluk alanlar amaçlarına ulaşabilirler.

OĞLAK: Kardeş ve yakın çevrenize odaklanacaksınız. Maddi konularda kandırılma ve yanılma ihtimaliniz yüksek. Dikkat. İçinizde negatif duyguları çoğaltma eğilimi olabilir. Her zaman pozitife yoğunlaşmak daha iyidir. Evliler senin ailen, benim ailem diye karşı karşıya gelebilirler.

KOVA: Gelirlerinizle ve kendinizle ilgilenebilirsiniz. Ummadığınız bazı harcamalar yapmanız gerekebilir. Enerjiniz yüksek olmasına rağmen; ailenin verdiği sorumluluklar ağır gelebilir. Evlilik, ortaklık konularında şanslı etkiler devrede. Sağlığınıza dikkat etmenizin önemli olduğu bir hafta.

BALIK: Duygularınızla mantığınızın mücadele halinde olacağı bir hafta. Partneriniz uyumu ve dengeyi yakalamaya çalışırken, sizin ben demeniz nedeniyle sorun çıkabilir. Sosyal çevrenizde büyüğünüz birisinin fazla üstünüze gelmesiyle aranız açılabilir. Verdiğiniz emeklerin karşılığı gelebilir.

Not: Doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog Aysun Köşker KoçYeni Astroloji Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.