6-12 Mayıs Haftası Burç Yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
6.05.2019 11:36

6-12 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: 6-12 Mayıs Haftası Burç Yorumları

KOÇ : Maddi kazançlarınıza odaklanacağınız bir hafta. Kariyerde bazı maddi kayıplar ve zorlanmalar olsa da, onları telafi edebileceğiniz fırsatlar da çıkabilir. Geçmişte yaptığınız iyiliklerin ödülünü alabilirsiniz. Eğitim, hukuk ve yurt dışı bağlantılı işler yapanlar için şanslı etkiler devrede.

BOĞA : Burcunuzda gerçekleyen yeniay ile hayalinizdeki konularla ilgili adımlar atabilirsiniz. Kadınlardan ummadığınız bir destek alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konularda ani maddi kayıp olsa da, zirveye çıkmanıza engel değil. Kredi, eşinizden kaynaklı gelirler, miras gibi konularda şanslısınız.

İKİZLER : Evlilik veya ortaklıkta abartılı tepkilerden kaçınmalısınız. İçe dönük olabilirsiniz. Eğitim, yolculuk ve hukuk konularında aksilikler yaşasanız da, sorumluluğu aldıysanız sorunları zorlanmadan çözebilirsiniz. Bu hafta yazılı iletişime ağırlık vermelisiniz. Yeni başlangıçlar için adım atabilirsiniz.

YENGEÇ : Sosyal aktivitelerde bulunmak ve bolca gezmek isteyebilirsiniz. Sizden borç isteyenlere vermemeniz iyi olur. Geri almakta zorlanabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında eş veya ortakla olan geçmişe dayalı sorunlar gündeme gelebilir. Akılcı davranarak çözmeniz mümkün.

ASLAN : Kariyer ve konumunuza odaklanabilirsiniz. Çok yoğun bir tempoyla oradan oraya koşabilirsiniz. Emeklerinizin maddi olarak karşılığını alabilirsiniz. Arkadaş çevresi yüzünden çocuğunuzla zıtlaşabilirsiniz. Bekarlar ise arkadaş çevreleriyle fazla vakit geçirip, sevgililerini ihmal edebilirler.

BAŞAK : Hukuk, yut dışı ve eğitim konularıyla ilgilenebilirsiniz. Bu konularla ilgili ani şanslı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuğunuz için fazla harcama yapmanız gerekebilir. Bekarlar ise sevgilileri için çok para harcamak zorunda kalabilirler. Aileden alacağınız maddi destek yüzünüzü güldürebilir.

TERAZİ : Devam eden bir sağlık sorununuz ufak bir operasyonla sonlanabilir. Sizin için yeni bir başlangıç olacaktır. Evliliğinizde veya ortaklığınızda sorumlulukların paylaşımı nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Kız kardeş veya yakın kız arkadaşınızla anlaşmazlık çıkabilir. Annenizin desteği yanınızda.

AKREP : Evli erkek akrepler eşleri veya kadın ortaklarıyla sorun yaşayabilirler. Kardeşler ve yakın arkadaşlarla olan sorunlar, sorumlulukların dengelenmesiyle düzelebilir. Bekarlar yakın çevrelerinden bir adayla evliliğe adım atabilirler. Maddi anlamda oldukça şanslı ve bereketli bir dönemdesiniz.

YAY : Eşiniz veya ortağınızla zıtlaşmanın kimseye faydası olmayacaktır. Restleşmelere dikkat. Olaylar büyüyebilir. Bir süredir devam eden maddi kazançta yaşadığınız zorlukları, yoğun çalışma ve emekleriniz sayesinde bu hafta aşabileceksiniz. Emekleriniz sayesinde istediğiniz konuma gelebilirsiniz.

OĞLAK : Geçmişe dönük kendi iç hesaplaşmalarınız, ailenizden alacağınız destekle çözüme dönüşebilir. Maddi değerler yerine bu hafta maneviyata yönelmek size iyi gelebilir. Kardeş ve yakın çevrenize yaptığınız iyilikler karşılığını bulabilir. El, kol, bilekleri ani kazalara karşı korumanız iyi olur.

KOVA : Fark edemediğiniz için oluşan bazı eksikler nedeniyle maddi kayba uğrayabilirsiniz. Ancak yakın çevrenizin desteğiyle sorunu çözebilirsiniz. Kariyerinizden kaynaklı gelirlerinizde artış olabilir. İş yerinden daha çok, ailenizle ve evinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz.

BALIK : Arkadaş çevrenizden borç para isteyenler olursa vermemeniz iyi olur, çünkü geri almakta zorlanabilirsiniz. Ancak sosyal çevrenizde devam eden bazı sorunlar bu hafta çözüme ulaşabilir. Ücretinizde artış talebinde bulunmayı düşünüyorsanız bu hafta uygun bir dönem.

Not: Doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog

Aysun Köşker Koç

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif
  Yılbaşı sofralarınızı renklendirecek 3 tarif

  Yılbaşı hepimizin yeni bir seneye geçmenin heyecanı ile herkesçe severek kutlanılan bir gün. Durum böyle olunca uzayıp giden sofralar yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez parçaları haline geliyor.

  10.12.2019 12:07
 • Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun
  Kışın evde çocuklarınızla oynayabileceğiniz 7 oyun

  Kış mevsimin gelmesi ve havaların soğumasıyla birlikte çocuklar parklardan ve yazın oynadıkları açık alanlardan uzaklaşarak evde daha çok zaman geçirmeye başlar. Günün büyük bir bölümünü evde geçiren çocuklara alternatif oyunlar sunulmadığı takdirde tüm zamanlarını ekran (TV, tablet, bilgisayar, telefon) karşısında geçirme eğiliminde olurlar.

  9.12.2019 10:52
 • Sorunsuz bir cilt için yapmanız gerekenler
  Sorunsuz bir cilt için yapmanız gerekenler

  Cildimiz bedenimizin dışarı açılan penceresidir. Durum böyle olunca hiçbirimiz penceremizi kirli göstermek istemeyiz. Cildin hem içten hem de dıştan temizliği bu yüzden oldukça önem teşkil eder.

  3.12.2019 14:56