6-12 Mayıs Haftası Burç Yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
6.05.2019 11:36

6-12 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: 6-12 Mayıs Haftası Burç Yorumları

KOÇ : Maddi kazançlarınıza odaklanacağınız bir hafta. Kariyerde bazı maddi kayıplar ve zorlanmalar olsa da, onları telafi edebileceğiniz fırsatlar da çıkabilir. Geçmişte yaptığınız iyiliklerin ödülünü alabilirsiniz. Eğitim, hukuk ve yurt dışı bağlantılı işler yapanlar için şanslı etkiler devrede.

BOĞA : Burcunuzda gerçekleyen yeniay ile hayalinizdeki konularla ilgili adımlar atabilirsiniz. Kadınlardan ummadığınız bir destek alabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konularda ani maddi kayıp olsa da, zirveye çıkmanıza engel değil. Kredi, eşinizden kaynaklı gelirler, miras gibi konularda şanslısınız.

İKİZLER : Evlilik veya ortaklıkta abartılı tepkilerden kaçınmalısınız. İçe dönük olabilirsiniz. Eğitim, yolculuk ve hukuk konularında aksilikler yaşasanız da, sorumluluğu aldıysanız sorunları zorlanmadan çözebilirsiniz. Bu hafta yazılı iletişime ağırlık vermelisiniz. Yeni başlangıçlar için adım atabilirsiniz.

YENGEÇ : Sosyal aktivitelerde bulunmak ve bolca gezmek isteyebilirsiniz. Sizden borç isteyenlere vermemeniz iyi olur. Geri almakta zorlanabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında eş veya ortakla olan geçmişe dayalı sorunlar gündeme gelebilir. Akılcı davranarak çözmeniz mümkün.

ASLAN : Kariyer ve konumunuza odaklanabilirsiniz. Çok yoğun bir tempoyla oradan oraya koşabilirsiniz. Emeklerinizin maddi olarak karşılığını alabilirsiniz. Arkadaş çevresi yüzünden çocuğunuzla zıtlaşabilirsiniz. Bekarlar ise arkadaş çevreleriyle fazla vakit geçirip, sevgililerini ihmal edebilirler.

BAŞAK : Hukuk, yut dışı ve eğitim konularıyla ilgilenebilirsiniz. Bu konularla ilgili ani şanslı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuğunuz için fazla harcama yapmanız gerekebilir. Bekarlar ise sevgilileri için çok para harcamak zorunda kalabilirler. Aileden alacağınız maddi destek yüzünüzü güldürebilir.

TERAZİ : Devam eden bir sağlık sorununuz ufak bir operasyonla sonlanabilir. Sizin için yeni bir başlangıç olacaktır. Evliliğinizde veya ortaklığınızda sorumlulukların paylaşımı nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Kız kardeş veya yakın kız arkadaşınızla anlaşmazlık çıkabilir. Annenizin desteği yanınızda.

AKREP : Evli erkek akrepler eşleri veya kadın ortaklarıyla sorun yaşayabilirler. Kardeşler ve yakın arkadaşlarla olan sorunlar, sorumlulukların dengelenmesiyle düzelebilir. Bekarlar yakın çevrelerinden bir adayla evliliğe adım atabilirler. Maddi anlamda oldukça şanslı ve bereketli bir dönemdesiniz.

YAY : Eşiniz veya ortağınızla zıtlaşmanın kimseye faydası olmayacaktır. Restleşmelere dikkat. Olaylar büyüyebilir. Bir süredir devam eden maddi kazançta yaşadığınız zorlukları, yoğun çalışma ve emekleriniz sayesinde bu hafta aşabileceksiniz. Emekleriniz sayesinde istediğiniz konuma gelebilirsiniz.

OĞLAK : Geçmişe dönük kendi iç hesaplaşmalarınız, ailenizden alacağınız destekle çözüme dönüşebilir. Maddi değerler yerine bu hafta maneviyata yönelmek size iyi gelebilir. Kardeş ve yakın çevrenize yaptığınız iyilikler karşılığını bulabilir. El, kol, bilekleri ani kazalara karşı korumanız iyi olur.

KOVA : Fark edemediğiniz için oluşan bazı eksikler nedeniyle maddi kayba uğrayabilirsiniz. Ancak yakın çevrenizin desteğiyle sorunu çözebilirsiniz. Kariyerinizden kaynaklı gelirlerinizde artış olabilir. İş yerinden daha çok, ailenizle ve evinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz.

BALIK : Arkadaş çevrenizden borç para isteyenler olursa vermemeniz iyi olur, çünkü geri almakta zorlanabilirsiniz. Ancak sosyal çevrenizde devam eden bazı sorunlar bu hafta çözüme ulaşabilir. Ücretinizde artış talebinde bulunmayı düşünüyorsanız bu hafta uygun bir dönem.

Not: Doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog

Aysun Köşker Koç

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?
  Cihazla bölgesel zayıflama gerçekten mümkün mü?

  Son zamanlarda oldukça sıkça duyduğumuz cihazla zayıflama yöntemlerinin insan üzerindeki olumlu etkilerini, Ankara'da "Slimwell Bodyshape" hizmeti veren güzellik merkezi işletmecisi Ayşegül Özdemir'e sorduk.

  18.10.2019 19:44
 • Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?
  Kadınlar neden daha uzun yaşıyor?

  Kadınların dünyanın her yerinde erkeklere göre ortalama üç ila beş yıl daha uzun yaşamasının ardında biyolojik faktörlerin dışında birtakım toplumsal ve kültürel nedenlerin de olduğu belirtildi. Türkiye'de kadınların doğuşta beklenen yaşam süresi 80,8 yıl iken; erkeklerde bu süre 75,3 yıl. Uzmanlara göre, kadınlar doktora gitmeye daha istekli.

  18.10.2019 12:04
 • Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!
  Mesajlaşırken bu hataları yapmayın!

  Günümüzde ilerleyen teknolojiyle birlikte cep telefonları başta olmak üzere tablet, diz üstü ve masa üstü bilgisayarları artık 7'den 70'e her yaş grubunun vazgeçilmezi oldu. Ancak dikkat! Saatlerce, hatta gün boyu elimizden düşüremediğimiz bu cihazları doğru kullanmadığımızda omurgamızda ciddi hasarlar oluşabiliyor.

  15.10.2019 11:17
 • Sonbahar depresyonunun ilacı gün ışığı
  Sonbahar depresyonunun ilacı gün ışığı

  Soğuk kış günleri yaklaştı. Yazın aydınlık ve ılık günleri geride kalırken, fiziksel ve sosyal şartlar insanların depresif hissetmesine zemin hazırlıyor. Liv Hospital Ulus'tan Klinik Psikolog Beril Yardımcı sonbahar depresyonundan korunmanın yollarını anlattı.

  11.10.2019 14:53