6-12 Aralık haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
6.12.2021 13:17

6-12 Aralık haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. 6-12 Aralık haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 6-12 Aralık haftalık burç yorumları

KOÇ: Kariyerinizle ilgili farklı bir bakış açısıyla, medyada daha görünür olabilir, etkileşiminizi artırabilirsiniz. Duygusal anlamda eşiniz veya ortağınızın desteğini alacaksınız. Eşin akrabaları veya uzak akrabalarla ilişkileri düzeltme fırsatı var. Yeni adımlar için uygun zaman.

BOĞA: Kariyerde ya da genel yaşamınızda sorumluluklarla ilgili baskıları, gözünüzde daha çok büyütme eğilimindesiniz. Bunu bilerek hareket etmelisiniz. Evlenip ayrılanlar için, bir anda çıkacak yeni bir evlilik fırsatı var. Yolculuk ve tatil özlemindesiniz.

İKİZLER: Bir yıldır devam eden tamamlanmalar ve gelişmeler, geçmiş 19 yıllık dönemi kapatıp yeni bir sayfa açmanız içindi. 30 Nisan'a kadar hala zamanınız var. Bu hafta başkalarının ne diyeceği ya da düşüneceğine fazla önem vermemelisiniz.

YENGEÇ: Bu hafta sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Özellikle ateşli rahatsızlıklara karşı ekstra temkinli olmalısınız. Ancak bir yandan da şifanızı kolay bulma fırsatı mevcut. Bekarsanız kariyerli birinden güzel bir evlilik teklifi alabilirsiniz.

ASLAN: Sevgiliniz veya çocuğunuzla ilgili geçmişte sorun yaratan konular tekrarlanabilir. Olayları çok abartma riskiniz yüksek. Bu nedenle ani hareketler yapmayın. Tartışma ortamından uzak durun. Enerjinizi üretmeye, yaratmaya, sanatsal faaliyetlere yöneltin.

BAŞAK: Bekarlar için, aniden gelişecek aşk ilişkileri mümkün. Bazılarınız ise, kavga ederek ayrıldığınız eski sevgilinizle barışarak, evlilik kararı alabilirsiniz.Aile içinde çocuğunuz yüzünden gerginlik çıkabilir. Doğru iletişimle orta yolu bulabilirsiniz.

TERAZİ: Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle iletişim ve görüşmelerin yoğunlaşacağı bir hafta. Mevcut sorunları aşma ihtimali yüksek. Aile içinde sevginizi ve duygularınızı göstermekte oldukça zorlanacaksınız. Bekarlar evliliğe adım atabilirler.

AKREP: Kazançlarınız, alacak vereceklerle ilgileneceksiniz. Yaşam enerjinizi dengeleyemezseniz, gelişen olaylar daha da büyüyebilir. Hırs ve kin yerine, yapıcı enerjiye yoğunlaşırsanız, her şey daha kolay olacak. Bu hafta kalp sesinizle hareket etmelisiniz.

YAY: Burcunuzda gerçekleşen Güneş Tutulması ile son bir buçuk yıl içindeki gelişmelerin finalini yapma fırsatıyla karşı karşıyasınız. Etik ve ahlakla hareket ettiyseniz meyvelerini 30 Nisan'a kadar alacaksınız. Bu hafta bazı hayal kırıklıkları söz konusu.

OĞLAK: Fiziksel olarak evden çıkmak istemeseniz de, kalben ön planda olmak isteyeceksiniz. Aniden çıkan, evlilik niyetiyle gelecek kişilere kapınızı açma zamanı. Strateji gerektiren konularda bu hafta aklınızla değil, kalp sesinizle hareket edin.

KOVA: Olayları çok büyütme halinde olunduğunuz bugünlerde, ben değil biz diyerek dengeyi sağlayabilirsiniz. Kardeş veya yakın arkadaşınızla sorumluluklar nedeniyle gerginlik yaşayabilirsiniz. Sakin olmakta yarar var. Kariyeriniz için çok mücadele edeceksiniz.

BALIK: Sosyal çevrenizdeki kadınlarla yapacağınız ortak çalışmalar sayesinde, kazançlarınızda aniden bir artış olacak. Hastaysanız iyileşeceksiniz. Ancak duygusal yaralara dikkat etmelisiniz. Genel anlamda, Mayıs sonuna kadar şans sizinle..

Not: Unutmayın doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun.

Instagram: aysunkoc.official