5 Ünlü Anne ve Stilleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
11.05.2019 10:54

5 Ünlü Anne ve Stilleri

Hamilelik dönemleri ile stil ikonu olan ünlü anneler, giydiği kıyafetlerle moda dünyasının takibine girdi. Kraliyet ailesinden Hollywood yıldızlarına 5 ünlü annenin stillerini mercek altına aldık.

Haber: 5 Ünlü Anne ve Stilleri

Meghan Markle, Blake Lively, Natalie Portman, Kate Middleton ve Mila Kunis'in hamile ve anne stilleri, moda dünyasının trendlerine yön verdi.

MEGHAN MARKLE

Stili ile akla gelen ilk isim olan Meghan Markle, 6 Mayıs'ta bebeğini dünyaya getirdi. Markle'ın her şey moda dünyasının gündemi oldu. Sportif ve sofistike tarzı ile öne çıkan düşes, adete bir moda ikonu oldu.

NATALIE PORTMAN

Ünlü oyuncu Natalie Portman, Oscar ödül töreninde giydiği mor kıyafeti ile hafızalara kazındı. Ödülü getiren Black Swan filminin çekimlerinde eşi ile tanışan ünlü oyuncunun iki çocuğu var.

KATE MIDDLETON

Cambridge Düşesi Kate Middleton ve Prens William'ın üç çocukları var. Hamilelik süreci Meghan Markle'ın biraz gölgesinde kalmış olsa da zarif stili ile adından sıkça söz ettirdi.

BLAKE LOVELY

Blake Lovely ve Ryan Reynolds çiftinin üçüncü çocuklarını bekledikleri haberi geldi. Gossip Girl ile adını dünyaya duyuran Lively, önceki iki hamileliğinde olduğu gibi bu hamileliğinde de modanın gündemine oturacağı kesin.

MILA KULIS

Mila Kulis, hamilelik döneminde cool bir tarz ortaya koydu. Mila Kulis ve Ashton Kutcher çiftinin iki çocuğu var.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Moda Haberleri

 • 40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey40 yaş sonrası hamileliklerde bilinmesi gereken 9 şey

  40 yaşından sonra bebek sahibi olmak, çiftlere ebeveynlik için daha duygusal ve finansal olarak hazır olana kadar bekleme şansı verebilir. Bununla birlikte, doğurganlık yaşla birlikte azaldığından hamile kalma konusunda zorluklar yaşanabilir. Özellikle kadınlar için doğurganlık durumu 40 yaş sonrasında önemli ölçüde azalabilmektedir.

 • Regl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şeyRegl dönemi hakkında bilinmesi gereken 5 şey

  Pepapp kadınların regl dönemi hakkında bilgi sahibi olmalarına ve kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak için 5 önemli bilgiyi paylaştı.

 • Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!Yanlış sütyen seçimi yaşam kalitenizi bozmasın!

  Meme sağlığı açısından sütyen seçimi büyük önem taşırken, birçok kadın doğru göğüs ölçülerini bilmediğinden hatalı tercih yapıyor. Yanlış sütyen seçimi sonucu göğüslerin vücut hareketine bağlı olarak sürekli çok yönlü olarak yer değiştirmesi ise göğüsleri destekleyen bağ ve cilt/cilt altı dokuyu uzatarak, hem ağrıya hem de sarkmaya neden oluyor.

 • Ev işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika molaEv işlerinde 50 dakika temizlik 10 dakika mola

  Fizyoterapist Birgül Elmas Bodur, "Basit ama etkili tüyolarla sakatlanmalardan uzak durmak mümkün. Örneğin ev işleri sırasında mutlaka dinlenme molası verin.Her 50 dakikalık çalışma sonrasında 10 dakika dinlenin" ifadelerini kullandı.

 • Kadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisiKadınlarda görülen bu belirtiler kanser habercisi

  Söz konusu kadınlar olduğunda birçok belirti bazı kadın hastalıklarına işaret edebiliyor. Özellikle de günlük hayatın yoğunluğu içinde gözden kaçırılan bu belirtiler çoğu zaman önemsenmese de ciddi bir hastalığın habercisi olabiliyor.