5 Adımda Meghan Markle'ın Hamile Stili Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
27.04.2019 16:49

5 Adımda Meghan Markle'ın Hamile Stili

Söyledikleriyle ve yaptıklarıyla tüm dünyanın ilgi odağı Meghan Markle, hamile giyim stili ile anne adaylarının takibine girdi.

Haber: 5 Adımda Meghan Markle'ın Hamile Stili

Kraliyet ailesinin ve dünyanın moda gündemini belirleyen Meghan Markle, giyim trendlerine de yön veriyor. İşte Meghan Markle'ın hamile giyim stili…

1.DESEN ZENGİNLİĞİ

Meghan Markle modern kombinlerde gösterdiği başarıyı, desenli elbiselerde de gösteriyor. Fas ziyaretinde tercih ettiği mavi elbise, hem desenleri hem de mavi rengi ile yinyang stili rüzgarları estirmişti.

2.NUDE BASKINLIĞI

Meghan Markle, hamilelik öncesinde sıkça tercih ettiği renkleri, hamilelik döneminde de kullanmaya devam etti. Düşesin nude ilgisi hamilelik döneminde bir kat daha pekiştiğini kombinlerinden anlayabiliyoruz.

3.RENKLERİN UYUMU

Aynı kombinde cesur renkleri bir araya getiren Meghan Markle'ın, hamilelik stilinde de cüretkar parçaları kullandığı görülüyor. Morun ve kırmızının uyumunun öne çıktığı bu kombin, 1980'lerde benzer kombinleri tercih eden Prenses Diana ile birçok defa karşılaştırıldı.

4.VINTAGE KOMBİNLER

Sussex Düşesi, hamile giyim kombinlerinde renk bandını oldukça geniş tutuyor. Öyle ki vintage eğilimlerin olduğu kombinleri sık sık tercih ediyor. Meghan Markle'nin siyah tutkusunun vintage eğilimlerle birleştirdiği kombin, baby shower partisi alışverişinde kameralara yansımıştı.

5.KIRMIZI HALI STİLİ

Sussex Düşesi, şık tarzını kırmızı halıda da gösterdi. 2018 Royal Variety Performance Gala'da tercih ettiği boyundan bağlamalı göz alıcı elbisesi ile Lady Diana'ya selam gönderen Markle, stiliyle göz doldurdu.Yeni Moda Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.