5 Adımda Çekici Bakışlara Sahip Olun Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

5 Adımda Çekici Bakışlara Sahip Olun

Göz makyajı makyajın en dikkat çekici unsurudur. Çekici bakışlara sahip olmak aslında çok kolay...

Haber: 5 Adımda Çekici Bakışlara Sahip Olun

İşte çekici bakışlara sahip olmak ve gözlerinizi iri göstermek için yapmanız gerekenler.

Koyu Farlar

Koyu farlar bakışlarınızı daha çekici kılar. Göz kapağınızın tümüne koyu far uygulamak yerine katlama bölgeniz ve dış taraflara yapacağınız gölgelendirmelerle daha doğal bakışlar elde edebilirsiniz.

Göz Pınarlarınızı Aydınlatın

Göz pınarlarınızı aydınlatmak gözlerinizi daha iri gösterecektir. Açık renkli sedefleri farlar gözlerinize daha enerjik bir görünüm katacak.

Gölgelendirme

Alt kirpikleriniz kalem yerine ten renginizden bir iki ton koyu renkte kullanacağınız farlarla göz altlarınızı gölgelendirmek daha çekici bakışlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Krem Ürünler

Daha iri bakışlar elde etmek için siyah göz kalemi yerine ten renginize uygun olarak seçeceğiniz krem kalemler daha doğal bir görünüm elde etmenizi sağlayacak.

Kirpikler

Anlamlı ve çekici bakışlar için güzel kirpikler makyajın olmazsa olmazı. Maskaranızla gözünüzün dış kısmında kalan kirpiklerinize hacim vermek ve alt kirpiklerinizin orta kısmına maskara uygulamak göz şeklinizi irileştirerek çekici bakışlar elde etmenizi sağlayacak.

Kaynak:3.08.2017 10:21 [9896353]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.