5-11 Temmuz haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
5.07.2021 09:49

5-11 Temmuz haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 5-11 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 5-11 Temmuz haftalık burç yorumları

KOÇ: Sosyal çevrenizdeki büyüklerle anlaşmak oldukça zor olacak. Duygusal nedenlerle, aniden gelişen olaylar can sıkıcı bir hale gelebilir. Dokuz düşünüp bir konuşun. Geçmişten beri emek verdiğiniz konulardaysa, harekete geçerek güzel sonuçlar alabilirsiniz.

BOĞA: Yakın çevrenizle veya kardeşinizle ilgili anlık duygusal tepkiler yüzünden gerilim artabilir. Olaylara farklı bir bakış açısıyla yaklaşarak durumu yönetebilirsiniz. İletişimin artacağı ve kısa yolculuklar yapacağınız bir hafta. Duyguyla değil, akılla hareket etmelisiniz.

İKİZLER: Aldığınız sorumluluklar ağır gelse de, kısa vadeli hedefinize ulaşabileceksiniz. Dikkat etmeniz gereken, duygularla değil de akılcı ve farklı bir bakış açısıyla olaylara yaklaşmak. Sosyal çevrenizdeki kıskanç bir kadına karşı eşinizin desteğini alacak ve rahatlayacaksınız.

YENGEÇ: Yurtdışı, hukuk, eğitim, yolculuklarla ilgili olarak yakın çevrenizin desteğini alamasanız da siz yaratanın desteğiyle amacınıza ulaşabileceksiniz. Arkadaş çevrenizde de ani gelişmeler olabilir. Olaylara geleneksel değil, yenilikçi bir yaklaşım gösterirseniz iyi olacak.

ASLAN: Kadın erkek ilişkilerini dengeleyebileceğiniz bir hafta. Ortaklık ve evliliklerle ilgili sorumluluklar ağır gelebilir. Güç mücadelesinin kimseye faydası olmaz. Bekarlar sevgilileriyle olan sorunları aşarak, güzel zaman geçirebilirler. Lüks harcamalar yapabilirsiniz.

BAŞAK: Aktif ve sosyal olacağınız bir hafta. Özveriyle çalıştığınız işinizde, sorumluluklar ağır gelse bile, istediğiniz kazancı yakalama fırsatı mevcut. Ailenizden bir kadının desteğini alacaksınız. Evlilik veya ortaklıkla ilgili ani fırsatlar çıkabilir.

TERAZİ: Hayat amacınıza veya kariyerinize odaklanacaksınız. Güç mücadelesine girmezseniz; eşiniz veya ortağınızla geçmişten gelen sorunların yaralarını sararak, birlikte güzel adımlar atabilirsiniz. Fevri ve tepkisel değil, akılcı olun yeter.

AKREP: İş, aile ve evlilik üçgeninde sıkışıp oldukça daralabilirsiniz. Gelirlerinizle ilgili olarak alacağınız destekle ve enerjinizi doğru kullanarak yol alabilirsiniz. Ani ve fevri değil, akılcı ve yenilikçi yaklaşımla hareket etmelisiniz. Aldığınız sorumlulukların karşılığı gelecek.

YAY: Eşiniz veya ortağınızla geçmişten gelen yaraları, doğru adımlar atarak sarma fırsatı var. Ödemeler veya sorumluluklar nedeniyle stres yapıp, sağlığınızı riske atmayın. Kardeş ve yakın çevrenizin yanınızda olduğunu unutmayın. Ev içi kazalara dikkat.

OĞLAK: Duygularınızı uç noktalarda yaşayabilir ve müsriflik yapabilirsiniz. İnsanların iyi niyetinizi kullanmasına izin vermeyin. Evlilik veya ortaklıktaki maddi yükün üstünüze binmesi canınızı sıkabilir. Ancak kazancınızdaki artışla durumu telafi edebilirsiniz.

KOVA: Günlük rutinler veya sağlığınızla ilgileneceğiniz bir hafta. Aile büyükleriyle ve otorite konumundaki insanlarla güç mücadelesine girmenin kimseye faydası olmayacak. İyi niyetinizi suistimal etmek isteyenler olacaktır. Aklınızı kullanın, duyguyla hareket etmeyin.

BALIK: Maddi konularda gelişen bazı ani aksiliklere, siz de tepkisel yanıt verebilirsiniz. Bir kadının size doğruları söylemediğini fark edeceksiniz. Ailenizle ilgili geçmişten gelen bir konu canınızı sıksa da ilerlemenizi sağlayabilir. Eşiniz veya sevgiliniz tarafından sevildiğinizi hissedeceksiniz.

Not: Unutmayın doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun.

Instagram: astrologaysunkoc