4 - 10 Mayıs haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
4.05.2020 13:13

4 - 10 Mayıs haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

Haber: 4 - 10 Mayıs haftalık burç yorumları

KOÇ: Emek vererek, zeminini oluşturduğunuz işlerle ilgili fırsatlar yakalayabilirsiniz. Pazartesi maddi konularla ilgilenip, diğer günlerde ise; bireysel ihtiyaçlarınıza ve görünümünüze odaklanacaksınız. Yurt dışı, eğitim veya hukuki konularda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Eşiniz veya ortağınızla kaçınılmaz olaylar yaşayacağınız bir hafta.

BOĞA: Ön planda olmak isteyeceksiniz. Dış görünüşünüzle ilgili değişiklik yapabilirsiniz. Orijinal fikirler üreterek, daha önce ektiklerinizi biçebilirsiniz. İstediğiniz hedefe ulaşma şansınız yüksek. Üstünüz veya büyükleriniz tarafından eleştirilebilirsiniz. Ancak duruşunuzdan emin olabilirsiniz. Kadınlarla ilgili beklemediğiniz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

İKİZLER: İçe dönük ve değişik fikirler üzerine yoğunlaşacağınız bir hafta.Evliler çocuk planları yapabilirler. Eşinizin aile büyükleriyle zorlayıcı olaylar söz konusu olabilir ve eşiniz de ailesinin yanında yer alabilir. Ancak, duygularınızla mantığınızı büyük bir uyum içinde kullanarak, sorunu çözebilirsiniz. Kardeş veya yakın arkadaşınız içi harcama yapabilirsiniz.

YENGEÇ: Sosyalleşmek ve değişik ortamlarda, farklı insanlarla tanışmak isteyebilirsiniz. Bereketinizi ve kazancınızı artıracak fırsatlar elde edebilirsiniz. Miras, kredi gibi konulardaki sorunlar zorlasa da, problemi çözebileceğiniz bir hafta. Aileden kadınların tam desteğini alacaksınız. Eşinizle zorlayıcı ve ani krizler gelişebilir. sakin olmakta fayda var.

ASLAN: Kariyerinize odaklanacağınız bir hafta. İşinizde farklı bir bakış açısıyla yeni fikirler geliştirerek yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Çalışma hayatı olmayanlarsa, mevcut durumlarını değerlendirecekler. Geçmişte verdiğiniz emeklerin meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz. Yurt dışı, eğitim, hukuk konularında umduğunuzu elde etmekte zorlanabilirsiniz.

BAŞAK: Hukuk, yolculuk, eğitim, yurt dışı ile ilgili işlerinizde ani gelişmeler olabilir. Öne çıkmak isteyebilirsiniz. İlham ve yaratıcılık gerektiren işlerle, borsa sektöründe iş yapanlar istedikleri amaca ulaşabilirler. Kendinizi adadığınız bazı işlere boşuna emek verdiğinizi farkedebilirsiniz. Ortağınızla maddi nedenlerle sorun yaşayabilirsiniz.

TERAZİ: Ödemeler, ek gelirler, miras, ameliyat gibi konular haftanın ana teması. Ev, aile konularında bir süredir devam eden sorunlar tekrarlasa da, çözüme ulaşabileceğiniz bir dönem. Sorumluluklar ağır gelse de, taşın altına elinizi koyarak üstesinden gelebilirsiniz. Özellikle duygularınızla mantığınızı dengeleyebileceğiniz için, size katkısı olacaktır.

AKREP: Evlilik ve ortaklı işlere yoğunlaşacaksınız. Bu konularda ani gelişmeler olabilir. Ancak çıkacak krizi akılcı bir şekilde ve İlahi destekle çözme şansınız yüksek. Arkadaş çevrenizden kadınların tam desteğini alacaksınız. Bir süredir kardeş ve yakın çevrenizle ilgili devam eden sorunların çözüme ulaşması için fırsatlar var. Farklı bir aydınlanma yaşayabilirsiniz.

YAY: Hafta başında günlük işler, salı gününden itibaren ise; aşk veya çocukla ilgili konulara odaklanacaksınız. Kadınlarla kavga ihtimalinizin yüksek olduğu bir dönem. Aman dikkat, öfkeyle kalkan zararla oturur. Ortak veya eşiniz için gereğinden fazla özveride bulunduğunuzu farkederek üzülebilirsiniz. Bir süredir devam eden maddi sorunları aşabilirsiniz.

OĞLAK: Aile, ev, emlakla ilgili işler ön plana çıkacak. Maddi konular nedeniyle eşinizin kadın akrabalarıyla sorun yaşayabilirsiniz. Kardeşleriniz de bir anda olaya dahil olabilirler. Ancak biraz kırılsanız da, eşinizin dengeleyici tavrı ile sorunu aşabilirsiniz. Bu hafta kendinizle ilgili eleştirel düşünceleriniz, yerini daha ılımlı bir bakış açısına bırakacaktır.

KOVA: Yakın çevre veya kardeş konularında ani gelişmeler olabilir. Enerjiniz yüksek olsa da, oto kontrol ile kendi kendinizi kısıtlama eğiliminde olabilirsiniz. Aldığınız fazla kilolardan kurtulmak için uygun şartlar mevcut. Ticari anlaşmalarda maddi olarak kandırılma riskine dikkat etmelisiniz. Geçmişten kalan bazı alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz.

BALIK: Kazançlarınıza ve ödemelerinize odaklanacaksınız. Ortak iş yaptığınız bir kadınla veya evli erkek balık burçları eşleriyle bir anda kendilerini tartışma içinde bulabilirler. Ancak çevreden gelecek arabuluculukla problemi çözmek kolay olacak. Emlak, ev alım satımıyla ilgili bir işiniz varsa, aldanmamak için bir süre ertelemenizde yarar var.Yeni Astroloji Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.