4-10 Kasım haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
4.11.2019 08:32

4-10 Kasım haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: 4-10 Kasım haftalık burç yorumları

KOÇ : İş hayatınızda ani olaylar gelişebilir. Grip veya boğazla ilgili sağlık sorunu ihtimaline dikkat. Arkadaş çevrenizden kadınlarla anlaşmak zor olabilir. Bir anlaşma sayesinde gelecek ek gelirle, maddi anlamda rahatlayabilirsiniz. Evlilik veya ortaklık bağlarınız yakın çevre desteğiylegüçlenebilir.

BOĞA : Ani olaylara oldukça açık bir hafta. Eşiniz veya ortağınızdan kaynaklı ek masraf çıkabilir. Böbrek, kas, kemik ve üreme organlarıyla ilgili sağlık sorunlarına dikkat. Kariyer konularında manevi olarak tatmin mümkün. Yeni anlaşmalar yaparak, maddi konularda da rahatlayabilirsiniz.

İKİZLER : Günlük hayatta umulmadık gelişmeler olabilir. Sağlık sorunları nedeniyle beklenmedik masraf çıkabilir. Eşinizden kaynaklı gelirlerde artış olabilir. Ortak iş yapanların da bereketi artabilir. Azimle çalışanlar için istedikleri konuma gelme şansı var. Hafta sonuna doğru ikili ilişkilere dikkat.

YENGEÇ : Aşk, çocuk, hobiler öne çıkabilir. Çok çalışma nedeniyle eşle sorun yaşama riskine dikkat. Arkadaş çevrenizde ani gelişmeler yaşanılabilir. Dekorasyon, sahne, moda gibi yaratıcılık gerektiren işlerde çalışanlar için, hayallerindeki başarıyı ve konumu elde etme şansı yüksek.

ASLAN : Duygu-mantık dengesini kurmakta zorlanabilirsiniz. Aile, ev, emlak işleri ön planda olabilir. Özellikle aile büyükleri ile sorun yaşama riskine dikkat. Kadınlar tarafından, dış görünüşünüzle ilgili eleştirilebilirsiniz. Parasal ve aşk konularında, canınızı sıkan sorunları aşarak rahatlayabilirsiniz.

BAŞAK : Eviniz ve aileniz için ekstra ödemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Eşiniz veya ortağınızla alacak-verecek sorunları yaşayabilirsiniz. İş hayatında olanlar, kadınlar sayesinde maddi şanslar yakalayıp rahatlayabilirler. Aile büyükleri ile maddi konularla ilgilibazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

TERAZİ : Maddi konular ön planda olabilir. Güzel anlaşmalar yaparak gelirinizi artırabilirsiniz. Ancak; gelen paranın bir kısmı aniden çıkan bir masrafla gidebilir. Hafta sonuna doğru kendinize odaklanabilirsiniz. Hatta hafta sonunu evde yalnız başınıza geçirmek isteyebilir, içe dönebilirsiniz.

AKREP : Kendinize yoğunlaşabilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Kız kardeş veya yakın kadın arkadaşlarınızla anlaşmak zor olabilir. Bu hafta duygularınızla değil, aklınızla hareket etmeniz yararınıza olabilir. Aileden alacağınız destekle ödemelerinizi yapabilirsiniz.

YAY : Sosyal çevrelerde bulunacağınız bir hafta. Kardeş veya yakın arkadaşınızın desteğiyle, bir süredir devam eden maddi sorunlara bir çözüm bulabilirsiniz. His ve duyguyla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Akılcı ve mantıklı davranırsanız daha başarılı olabilirsiniz. Maddi bereketiniz artabilir.

OĞLAK : Fazla çalışmanız nedeniyle evde kriz çıkabilir. Ailenizi ihmal etmeyin. Geçmişteki emeklerinizin ve yaptığınız iyiliklerin karşılığını, en güzel şekliyle alabileceğiniz zamanlar. Hafta sonuna doğru eğitim, hukuk gibi konular öne çıkabilir. Yurt dışına veya uzak gezilere gitmek isteyebilirsiniz.

KOVA : Geçmişte unutarak yapmadığınız bazı ödemeler ortaya çıkabilir. Yurt dışı, hukuk veya eğitim sektörlerinde çalışanlar için, hayallerindeki başarıya ulaşma fırsatı yüksek. Hafta sonuna doğru sorumluluk aldığınız konularda da emeklerinizin karşılığını alabilirsiniz. İletişimde yanılmaya dikkat.

BALIK : Ödemeler, miras, kredi, ameliyat gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Arkadaş çevrenizdeki büyüklerinizle anlaşmak çok zor olabilir. Eğitim, hukuk, yurt dışı bağlantılı işler yapanlar; güzel anlaşmalar yaparak, istedikleri imkanları elde edebilirler. Kariyerden gelen bereketiniz artabilir.

Not: Yükselen ve Ay burcunuzu da okuyun. Unutmayın, Doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece % 20 sonuç verir. Sevgiyle kalın.

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Son yılların birbirine en yakışan dizi çiftleri
  Son yılların birbirine en yakışan dizi çiftleri

  Televizyon dizilerinin hikayeleri, dekorları ve müzikleri bizim için her zaman etkileyici olmuştur. Bunlar kadar diziyi dikkat çekici kılan diğer bir önemli detay ise dizideki uyumlu başrol çiftler. Bazı dizilerde oyuncuların kimyaları birbirine o kadar uyuyor ki hikayenin ve yapımın da önüne geçerek efsaneleşip yıllar yılı akıllara kazınıyor.

  2 saat önce..
 • Bebek banyosu hakkında merak edilen her şey!
  Bebek banyosu hakkında merak edilen her şey!

  "Vücudumuzun en büyük organı sayılan cildimizin bebekler için önemi, bir örtü olmaktan çok daha fazlasıdır. Yeni doğan bir bebeğin derisi; duyarlı, ince ve kolay zedelenir yapıdadır. Bu nedenle; yıkanması ve bakımı da ayrı bir özen gerektirmektedir" diyen Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Musa Bostancıoğlu açıkladı...

  18.11.2019 10:09
 • 11-17 Kasım haftalık burç yorumları
  11-17 Kasım haftalık burç yorumları

  Haftaya yüz yılda 13 defa olan Merkür Tutulması ile başlıyoruz. Bu hafta iletişim ve internet sorunları artabilir. Ancak gökyüzündeki koruyucu bir etki sebebiyle, olaylar geçen haftaya göre daha yumuşak geçişli olabilir.

  11.11.2019 09:30
 • ''Süper anne'' rolü kadınları yıpratıyor
  ''Süper anne'' rolü kadınları yıpratıyor

  Modern çağda kadınlar, gelenekleri terk etmeden zamana ayak uydurmaya çalışan bireyler haline dönüşüyor. Bir yandan geleneksel kalmaya çalışarak anne olan, evine bakan; bir yandan modern olmaya çabalayan, kariyer hedefleri olan kadınların yaşadığı bu çatışma aileler için zorlu bir gerilim haline gelebiliyor. Mükemmel kariyer, mükemmel anne ...

  9.11.2019 12:03