31 Mayıs- 6 Haziran haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
31.05.2021 12:12

31 Mayıs- 6 Haziran haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 31 Mayıs - 6 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 31 Mayıs- 6 Haziran haftalık burç yorumları

KOÇ: Dürtüsel ve tepkisel hareket etme eğiliminde olsanız da, aklınız devreye girerek dengede kalmanızı sağlayacak. Kazançlarınıza odaklanacak ve kendi öz değerinize yoğunlaşacaksınız. Etrafınızdaki kadınların ne düşüneceğine göre hareket etmek zorunda değilsiniz.

BOĞA: Hafta başında gelirlerinizi yoluna koyduktan sonra, kendinize ve kişisel bakımınıza yoğunlaşacaksınız. Geçmişte kaçırdığınız bazı anlaşma fırsatları yeniden önünüze gelebilir. Ancak bu dönem iyice düşünüp, kararınızı 24 Haziran sonrasında verin.

İKİZLER: Kendinize odaklı bir dönemdesiniz. Ay tutulması etkisiyle bazı bekarlar evlenebilir. Bazılarınız ise ortak bir işe adım atmak isteyebilir. Ancak burcunuzda başlayan Merkür retrosu bitmeden acele adımlar atmayın. Haziran sonunu bekleyin.

YENGEÇ: Maneviyata ve içe dönük olduğunuz bir hafta. Evden çıkmak istemeyebilirsiniz. Kısa vadeli amacınıza ulaşmanızı destekleyen etkiler mevcut. Duygularınızı baskılamayın. Hafta sonu oldukça gergin olacak ve pasif agresif tavırlar göstereceksiniz.

ASLAN: Aktif ve sosyal olacağınız bir dönem. Ay Tutulması etkisiyle bekarlar yeni bir aşka yelken açabilir. Ancak acele karar vermeyin. Evliler ise; çocuk planı yapabilir. Duygularınız sizi yanıltacağı için bu hafta aklınızla hareket etmekte yarar var.

BAŞAK: Kariyerinize, mevcut durumunuza yoğunlaşacaksınız. Hayalci değil, gerçekçi adımlar atmanız gerekiyor. Yeni başlangıçlar için Haziran sonunu bekleyin. Hafta sonu aşkınız veya çocuğunuzla aranızda ciddi bir gerginlik olabilir.

TERAZİ: Yurtdışı, eğitim, hukuk, yolculuklar ve uzak akrabalarla ilgili konular ön planda olacak. Perşembe günü aşk veya parayla ilgili kısa vadeli amacınıza ulaşacaksınız. Hafta sonu ise aile içinde çıkacak yüksek gerilime dikkat etmelisiniz.

AKREP: Ödemeler, kredi, miras gibi konulara yoğunlaşacaksınız. Bazı akrepler bir operasyon geçirebilirler. Yanıltıcı enerjilerin hakim olduğu bu dönem yavaş adımlar atmakta fayda var. Kardeş veya yakın arkadaşınız için, aniden elinizdenbir para çıkabilir.

YAY: Burcunuzda gerçekleşen Ay Tutulması ile her konudaki belirsizlikleriniz netleşecek. Yeni bir şeylere başlamak için, bazı şeyleri bitirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu dönem hızlı başlangıçlara uygun olmadığı için, ay sonunu beklemek iyi olur.

OĞLAK: Günlük rutinler, sağlık veya evcil hayvanınızla daha çok ilgilenmeniz gerekecek. Kazançlarınızda aybaşı itibarıyla bir artış olabilir. Ancak maddi konular nedeniyle eş veya ortağınızla ani bir kriz çıkabilir. Hafta sonu sakin kalmak önemli.

KOVA: Aileniz, eviniz veya emlak işlerinizle ilgili belirsizliklerin netleşeceği bir hafta. Aklınızla, kalbiniz ne istediğini tam olarak bilecek ve karar vermek kolay olacak. Bu dönem işten çok ailem demeniz gereken bir süreç. Duygularınızı içinize atmayın.

BALIK: Yakın çevre, iletişim ve medyayla ilgili daha çok zaman harcayacaksınız. Elektronik cihaz veya bir araba almayı düşünüyorsanız 24 Haziran sonrasında almakta yarar var. Şanslı olduğunuz bu dönem, biraz kilo da alabilirsiniz. Hasat zamanı.

Not: Unutmayın, doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun lütfen.