30 Mart-5 Nisan haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
30.03.2020 09:05

30 Mart-5 Nisan haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

Haber: 30 Mart-5 Nisan haftalık burç yorumları

KOÇ: Ev, yuva, emlak veya kariyer konularında, sizi zorlayarak yol almanıza sebep olacak gelişmeler yaşayacaksınız. Duygusal davranırsanız kazançlarınız azalacak. Ancak uzun zamandır emek verdiğiniz işlerle ilgili kazancınız artabilir.Sosyal çevrenizden alacağınız paralar varsa, elinize geçebilir.

BOĞA: Maneviyata yönelebilir, geçmişe dönük muhasebe yapabilirsiniz. Kardeş, yurt dışı, eğitim, hukuk işleriyle ilgili aksilikler yaşayabilirsiniz. Kariyeriniz veya bulunduğunuz konum için gösterdiğiniz çabaların karşılığını alabilirsiniz. İç sesiniz ön plana çıkmanız gerektiğini söyleyecektir.

İKİZLER: Sosyalleşmek isteyebilirsiniz, ancak genel durum nedeniyle insanlarla görüşememek çok canınızı sıkabilir. Alacak-verecek konularını dengelemekte zorlanabilirsiniz. Ekstra masraflar canınızı sıkabilir. Disiplinle çalışarak, sorumluluk aldığınız işlerde ise; hedefinize ulaşabilirsiniz.

YENGEÇ: Mevcut durumunuzu değerlendirerek ileriye dönük planlamalar yapabilirsiniz. Çocuğunuz yüzünden eşinizle sorun yaşayabilirsiniz. Günlük ve maddi konular yerine, maneviyata yönelmek iyi gelecektir. Bu hafta iç sesinize güvenerek hareket etmeniz sizin için en doğrusu olacaktır.

ASLAN: Kronik hastalığı olanların hastalığı aktifleşerek, yeniden tedavi edilmesi gerekebilir. Eşinizle kardeşiniz yüzünden tartışabilirsiniz. Ticaret, elektrik, elektronik, medya sektörlerinde iş yapanların; sosyal çevrelerinden alacakları destekle, oldukça iyi kazançlar elde etme fırsatları var.

BAŞAK: Ödeme, kredi, miras konularında zorlayıcı bir hafta. Kadınlar tarafından eleştirilebilirsiniz ve anlaşmak zor olabilir. Yaratıcılık gerektiren işler yapanlar için, bu hafta amaçlarına ulaşmaları mümkün. Hobinizi işe çevirerek kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Boyun ve kemik sağlığına dikkat.

TERAZİ: Sizin aile birliğini önemsemenize rağmen, eşinizin yapacağı bencillikler yüzünden tartışma çıkabilir. Aile büyükleri de işin içine girebilirler. Haftanın ikinci yarısında eşinizin geri adım atmasıyla olaylar yatışabilir. Kredi alabilir, borç para bulabilirsiniz veya size miras kalabilir.

AKREP:Bekarlar sevgilileriyle, evliler çocuklarıyla daha çok ilgilenebilirler. Bu biraz yorucu olabilir. Geçmişten gelen kazanç elde etme bilgisine farklı bir yorum katarak, ödeme dengesini sağlayabileceksiniz. Kardeş veya yakın arkadaşınızın sorunları had safhaya ulaşarak canınızı sıkabilir.

YAY: Ailenize odaklanacaksınız. Ancak evliliğinizle ilgili problemler, tekrar su yüzüne çıkabilir. Geçmiş tecrübelerinize farklı bir yaklaşım ekleyerek yol alabilir, sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Kazançlarınızla ilgili sorunlar devam etmesine rağmen, çok çalışarak yeni kazançlar elde edebilirsiniz.

OĞLAK: Kardeş veya komşunuzla ilgileneceksiniz. Fazla maneviyat da bazen insanı yaşam gerçekliğinden koparabilir, dikkat. Haftanın ikinci yarısında alacaklar ve ödeneceklere yoğunlaşacaksınız. Aklınızda duygunuzda işten ayrılmanızı söyleyebilir. Detaylı düşünmekte yarar var.

KOVA: Kazançlarınız bu haftanın önceliği. Sosyalleşemeden aile ve çocuklarla vakit geçirmek zorlayıcı olabilir. Bekarlar ise; arkadaş çevreleri nedeniyle sevgilileriyle sorun yaşayabilirler. Hafta sonu problemi çözebilir ve kendinize daha çok vakit ayırabilirsiniz. Aile büyükleriyle anlaşmazlık çıkabilir.

BALIK: Duygu ve mantık dengesini genel olarak yakalasanız da; bazı duyguları abartma eğiliminde olacaksınız. Başkalarının ne diyeceği veya ne düşündüğünü kafanıza takmayın. Sosyal çevrenizin desteğiyle kazançlarınızda artış olabilir. Bu hafta başınızı çarpma riski için daha dikkatli olun.

Not: Doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog Aysun Köşker KoçYeni Astroloji Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.