30 Aralık-5 Ocak haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
30.12.2019 13:54

30 Aralık-5 Ocak haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: 30 Aralık-5 Ocak haftalık burç yorumları

KOÇ : Bu hafta konumunuzla ilgili gelişmeler söz konusu. Yeni bir anlaşma yapabilirsiniz.Başınızı bir yere çarpma riskine dikkat. Çok emek verdiğinizi düşündüğünüz bazı uzak akrabalarınıza boşa emek verdiğinizi fark edebilirsiniz. Aile gibi gördüğünüz bir arkadaşınızdan destek alabilirsiniz.

BOĞA : Hukuk, yurt dışı, eğitim konularında ummadığınız bir şekilde destek alabilirsiniz. Dış görünüşünüz veya imajınızla ilgili bir değişiklik yapabilirsiniz. Maddi şansınızın yüksek olduğu bir hafta. Kardeş veya yakın arkadaşınızla ilgilenmeniz iyi olur. Bekarlar ani evlilik kararı verebilirsiniz.

İKİZLER : Ödemeler, krediler, ameliyat gibi konuların ön planda olacağı bir hafta. Yapmanız gereken bir ödeme ile ilgili olarak, ummadığınız bir yerden destek bulabilirsiniz. Sosyal çevrenizde pek de hoşlanmadığınız bir kadının desteğini alabilirsiniz. Çıkacak bazı ekstra masraflar canınızı sıkabilir.

YENGEÇ : Çalışma hayatı, günlük rutinler ve evcil hayvanlar haftanın ana teması. Bir süredir devam eden ikili ilişki ve ortaklık problemlerinin hafiflemesiyle rahatlayacaksınız. Sevdiğinizle duygusal uyumu yakalayabilirsiniz. Eğitim, hukuk, yurt dışı konularında, uzak bir kadın akrabanız yardım edebilir.

ASLAN : Hafta başı günlük rutinler, hafta ortasından itibaren ise; aşk, çocuk, hobiler daha çok zamanınızı alabilir. Yolculuk sırasında kafanızı çarparak yaralanma riskine dikkat. Uzak akrabalarla tartışma ihtimalinizin yüksek olduğu bir hafta. Bekar aslanlar evlilik düşünebilecekleri yeni birisiyle tanışabilirler.

BAŞAK : Eski sevgilinizle veya çocuğunuzla ilgili olarak, geçmişten gelen sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Emlak konularında ise; bir kadın sayesinde ödeme bularak istediğiniz gayrimenkule sahip olabilirsiniz. Yurt dışı, eğitim ve hukuk konularında gelecek ani destekle yüzünüz gülebilir.

TERAZİ : Aile, ev, gayrimenkul konularına yoğunlaşabilirsiniz. Eşinizle veya ortak çalışma yaptığınız insanlarla tartışma yaşama riski var. Miras, kredi veya ek kaynak bularak, eski bir problemi çözebilirsiniz. Geçmişten gelen bazı problemler, tekrar ortaya çıksa da, akılcı ve farklı bir bakış açısıyla sorun aşılabilir.

AKREP : Kardeş, komşu ve yakın arkadaşınızla ilgili sorunlar yeniden gündeme gelebilir. Eşinizden alacağınız destekle üstesinden gelebilirsiniz . Çalışma hayatı olanların kazançlarında artış olabilir. Günlük yaşamda tartışabilirsiniz . Evcil hayvanlarınızın baş bölgesinden yaralanma riski var.

YAY : Maddi konuların ön planda olduğu bir hafta. Bazı aksayan eski ödemeleri yapmanız gerekebilir. Çocuğunuz veya sevdiğinizle olan sorunlar gün yüzüne çıksa da, sorunları farklı bir bakış açısıyla çözebilirsiniz. Kardeş veya yakın arkadaşlarınızdan ani evlilik kararı alanlar olabilir. Kazancınızda düzelme olabilir.

OĞLAK : Tamamen kendinize odaklanabilirsiniz. Aile içinde bazı tartışmalar yaşanabilir. Sevgilinizle veya çocuğunuzla ilgili güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Sosyal çevrenizden gelen destekle gelirleriniz artabilir, istediğiniz konuma ulaşabilirsiniz. Fevri davranma riskiniz var.

KOVA : Geçmişte yaşanan bazı istenmeyen olaylar yeniden gündeminize gelebilir. Kardeş veya yakın arkadaşınızla tartışabilirsiniz. Yolculukta yabancı birisiyle tanışıp aşık olabilirsiniz. Dürtüsel davranma riskinize dikkat etmelisiniz. Farklı bir bakış açısıyla sorunlara çözüm üretebilirsiniz.

BALIK : Arkadaş ortamlarında ve kalabalıklar içinde bulunabilirsiniz. Arkadaş grubunuzdaki problemleri, olaylara farklı bakarak çözebilirsiniz. Bazı anlaşmalarınız bozulabilir. Kariyer, eğitim, yolculuk veya seyahat konularında hayalinize ulaşabilirsiniz. Platonik aşk yaşayabilirsiniz.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'