3 Çocuk Annesi Siyahi Kadın, Kızıl Saçlı Beyaz Tenli Bir Bebek Doğurdu Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
25.09.2017 08:54

3 Çocuk Annesi Siyahi Kadın, Kızıl Saçlı Beyaz Tenli Bir Bebek Doğurdu

Zimbabve'li 3 çocuk annesi kadın, son bebeğini de siyahi beklerken; aksine beyaz tenli, mavi gözlü ve kızıl saçlı olduğunu görünce şoke oldu.

Siyahi kadın, doğurduğu bebeğin beyaz tenli olduğunu görünce oldukça şaşırdı.

SON BEBEĞİNİ DE SİYAHİ BEKLİYORDU

Almaya'nın Hannover şehrinde yaşayan Zimbabve'li 36 yaşındaki Siyahi Patience Chando 49 yaşındaki Alman partneri Andreas Spillea'dan hamile kalıp beyaz tenli, kızıl saçlı ve mavi gözlü bir kız çocuğu dünyaya getirdi.


BEBEĞİN RENGİ GÜNDEN GÜNE BEYAZLADI

Çift doğumdan sonraki günlerde kız çocuklarının renginin zamanla siyaha dönüşeceğini umarken bebeğin renginnin günden güne beyazlaması üzerine büyük şaşkınlık yaşadılar.


İNSANLARIN İLGİSİNDEN YÜRÜYEMİYOR

Anne dışarı çıktığında bebeğinin ilgi odağı olduğunu ve insanların fotoğraf çektirmek için kendisini çok sık durduklarını söyledi.


BEBEK, ALBİNO HASTASI DEĞİL

Bebek, ilk doğduğunda teninin normalin çok üzerinden beyazdı bunun üzerine doktorlar bebeğin cildinde bir rahatsızlık olup olmadığından emin olmak için bebeği sağlık kontrolünden geçirdiler.


Anne doktorların kendisine atalarından bazılarını beyaz olduğunu bu yüzden bebeğinin de beyaz olduğunu söylemelerine rağmen atalarının içinde beyaz kimsenin olmadığını söyledi


Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.