3 - 9 Mayıs haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
3.05.2021 15:01

3 - 9 Mayıs haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 3 - 9 Mayıs haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 3 - 9 Mayıs haftalık burç yorumları

KOÇ: Kendinize odaklanacaksınız. Güzelleşmek adına bir takım dokunuşlar yaptırabilirsiniz. Geçmişteki bir iş bağlantınızla ilgili sorun çıkabilir. Atak olan enerjiniz bu dönem daha sakin, sabırlı ve rahat olarak akacak. Evliler aşklarını güçlendirebilirler.

BOĞA: Evlilik ve ortaklı projelerle ilgili olayların netleşeceği iki haftalık bir sürece giriyorsunuz. Genel olarak Boğa enerjisinin hakim olduğu gökyüzü sizi desteklese de, sosyal çevrenizdeki büyüklerinizle ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Bakımlar için uygun zamanlar..

İKİZLER: Çalışma hayatı, sağlık veya gündelik yaşamınızdaki olaylarla ilgili bazı belirsizlikler neticelenecek. Daha içe dönük ve ruhsal olmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Sosyal çevrenizin desteğiyle bazı şanslı iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

YENGEÇ: Aşk veya çocukla ilgili konularda sonuç alacağınız bir dönemdesiniz. Akrep dolunayı sizi güzel etkileyecek. Enerjinizi güçlü bir şekilde yansıtabileceksiniz. Oldukça aktif olacaksınız. Aslında biraz daha manevi ve spiritüel konulara yoğunlaşmak iyi gelir.

ASLAN: Aile, ev ve emlak konularında attığınız tohumların meyve verdiği iki haftalık döneme giriyorsunuz. Kariyerinize ve kısa vadeli hedeflerinize odaklanacaksınız. Bazı kalıcı değerler oluşturmak için zorlansanız da, zemin buna müsait.

BAŞAK: Yakın, uzak akrabalarla ilgili gelişmeler, eğitim, hukuk, yurtdışı bağlantılı işler genel anlamda tüm haftanızı meşgul edecek. Güçlü bir İlahi korumayı yanınızda hissedeceksiniz. Ailenizden çok kariyerinize yoğunlaşmanız gereken bir dönemdesiniz.

TERAZİ: Gelirlerinizle ilgili yaptığınız girişimlerin sonuçlarını alacağınız bir hafta. Miras, kredi, ödemeler gibi işlerle de ilgilenmeniz gerekebilir. Devam eden rahatsızlığı olanlar bir operasyon geçirebilirler. Duygularınızla düşüncelerinizi dengelemek zor olacak.

AKREP: Burcunuzda gerçekleşecek dolunay ile hayatınızda, evliliğinizde veya ortaklığınızdaki tüm gelişmelerin belirginleşerek kendini göstereceği on beş günlük bir dönem. Aile içindeki sorumluluklar size ağır gelebilir. Ani gelişmelere açık bir dönem.

YAY: Aşk, flört, veya çocukla ilgili konuların öne çıkacağı bir hafta. Sosyal çevrenizdeki bazı olayların belirgin şekilde ortaya çıktığını göreceksiniz. Ben değil, biz demenin daha doğru olacağı genel bir süreçte olduğunuzu bilmenizde yarar var.

OĞLAK: Kariyeriniz veya kısa vadeli hedefinizle ilgili olayların neticeleneceği bir hafta. Sorumlulukların ağırlığı zorlayıcı olabilir. Genel anlamda aşk ve parayla ilgili konularda sürpriz gelişmeler kapıda. Size uymayacak şekilde, rehavet içinde davranabilirsiniz.

KOVA: Haftanın ilk yarısında kardeş ve yakın çevrenizle ilgilenirken, ikinci yarısındaysa kazançlarınıza odaklanmanız gerekecek. Evliler kalp seslerini dinleyerek eşleriyle olan ilişkilerini geliştirebilirler. Kariyerde ise; bazı anlaşmalar son anda bozulabilir.

BALIK: Ek kazançlar, kredi, miras gibi konuların neticeleneceği bir hafta. Devam eden rahatsızlığı olanlar operasyon geçirebilirler. Kazançlarınızda da artış olacaktır. Kısmetli bir dönemdesiniz. Sorumluluklar zor gelebilir. Ani gelişmelere açık zamanlar.

Not: Unutmayın doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun.Yeni Yenikadın Haberleri

 • İlişkilerdeki kıskançlık sevgiye bağlanmamalıİlişkilerdeki kıskançlık sevgiye bağlanmamalı

  Bir ilişkide en temel unsur güven olarak görülürken; kıskançlığın sevgiyle bağdaştırılması sık yapılan bir hata olarak kabul ediliyor. Uzmanlar, kıskançlıkların güvensizliğe, çarpık ilişkiler yaşayan çevreye ve çocukken şahit olunan olaylara bağlanabileceğini fakat sevgiyle bağdaştırılmaması gerektiğini vurguluyor.

 • Sahura kalkmadan oruç tutanlar dikkat! Çok uzun süre aç kalınca bakın vücudumuzda neler oluyor?Sahura kalkmadan oruç tutanlar dikkat! Çok uzun süre aç kalınca bakın vücudumuzda neler oluyor?

  Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci, Haberler.com'un Youtube kanalına konuk oldu. Ramazan'da sağlıklı beslenmeyle ilgi ipuçları veren Keçeci, özellikle sahura kalkmanın önemine dikkat çekti.

 • Hamur işi ve tatlı isteği depresyon habercisi olabilirHamur işi ve tatlı isteği depresyon habercisi olabilir

  Mevsimsel depresyonun depresyonun bir türü olduğunu belirten uzmanlar, kadınlarda erkeklere oranla daha fazla görüldüğüne dikkat çekiyor. Mevsimsel depresyonun en yaygın belirtilerinin artmış uyku ihtiyacı ile gündüz ağırlık hissi, yorgunluk, halsizlik, baş ağrısı veya başka fiziksel sorunlar, odaklanma ve düşünceyi toparlamakla ilgili sorunlar olduğu kaydediliyor.

 • Ara kanama şikayeti olan kadınlar dikkat! Uzman isim "Muayene şart" diyorAra kanama şikayeti olan kadınlar dikkat! Uzman isim "Muayene şart" diyor

  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ayşe Duman, Haberler.com Haber Merkezi'nin Youtube yayınına konuk oldu. Op. Dr. Duman, kadınların gündelik hayatta sıklıkla karşılaştıkları ve akıllarda soru işaretleri yaratan soruları yanıtladı.