28 Haziran - 4 Temmuz haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
28.06.2021 09:45

28 Haziran - 4 Temmuz haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 28 Haziran - 4 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 28 Haziran - 4 Temmuz haftalık burç yorumları

KOÇ: Ailenizle, evinizle veya emlak işleriyle ilgileneceğiniz bir dönemdesiniz. Davranışlarınızı başkalarının ne düşüneceği kaygısıyla şekillendirme eğiliminde olacaksınız. Aşk veya parayla ilgili ani gelişmeler kapıda. Partnerinizle geçmişe ait sorunları çözme fırsatı mevcut.

BOĞA: Kardeş, yakın çevre ilişkilerinin ön planda olacağı bir haftadasınız. Şehir içi kısa geziler yapabilirsiniz. Maddi konulardan kaynaklı güç mücadelesine girerseniz sonuçları zorlayabilir. Ani kaza riskine, kalp ve tansiyonla ilgili sorunlara dikkat etmelisiniz.

İKİZLER: Maddi ve bireysel değerlerinize odaklanacaksınız. Eşiniz veya ortağınızla geçmişten gelen sorunları aşabilirsiniz. Arkadaş çevrenizle kırıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaşça veya konum olarak büyüklerle gerilim söz konusu olabilir.

YENGEÇ: Kendinize zaman ayıracağınız, fiziki değişiklikler yapmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Verdiğiniz bir borç parayı alamayabilirsiniz. Kısa vadeli amacınıza ulaşabilirsiniz. Yurtdışı, hukuk veya eğitimle ilgili ertelenen bir anlaşmayı bu hafta yapabilirsiniz.

ASLAN: Evde daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz. Ortaklıklar veya evliliklerde güç mücadelesi nedeniyle, tepkisel olma ihtimali yüksek. Ancak, enerjinizi doğruşekilde kullanırsanız, bazı üzücü sorunlarınızı çözme fırsatı da var. Sevginizi de güçlü bir şekilde göstereceksiniz.

BAŞAK: Aile içinde bazı borçlar nedeniyle kriz çıkabilir. Gerginlik tırmanabilir.Ancak borcu ödeyerek problemi çözebileceksiniz. Yurtdışı veya şehirler arası yolda kaza riskinin yüksek olduğunu bilmelisiniz. Bekar bazı başaklar evlilik için adım atabilirler.

TERAZİ: Kardeş veya yakın arkadaşınızla geçmişten gelen bir sorunu, çok da güvenmediğiniz bir kadının desteğiyle çözebilirsiniz. Çocuğunuz veya sevgiliniz için aniden çıkacak bir ödeme can sıkıcı olabilir. Kısa vadeli hedefinize ulaşabilirsiniz.

AKREP: Evdeki sorumlulukları, kariyerdeki mücadele nedeniyle ihmal ederseniz, ani tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Bu dönem şehirler arası veya yurtdışına yolculuk yapabilirsiniz. Hukuk, eğitim ve uzak akrabalarla ilgili konularla da ilgilenmeniz gerekebilir.

YAY: Ödeme, miras, kredi gibi konulara yoğunlaşacaksınız. Devam eden rahatsızlığı olanlar bir operasyon geçirebilirler. Bir takım sorumlulukların zor gelmesi yüksek gerilime sebep olabilir. Sakin olarak ve doğru iletişim kurarak zorlukların üstesinden gelebilirsiniz.

OĞLAK: Duygularınızla mantığınızı dengeleyerek hareket edebileceksiniz. Ortak projeler veya evlilikle ilgili olayların ön planda olacağı bir döneme girdiniz. İki hafta önce başlayan konularla ilgili sonuçları alacaksınız. Sevildiğinizi hissetmekte zorlanacaksınız.

KOVA: Aklınızla, duygularınızı çok güzel dengeleyerek hareket edeceksiniz. Geçmişten gelen bazı konular, aniden gündeminiz olabilir. İlahi korumayla bu haftaki zorluklarınızı hafif atlatabilirsiniz. Aşk veya çocukla sevgi alışverişinde de tıkanıklık söz konusu.

BALIK: Duygularınızı baskılayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kadınlarla iyi anlaşacaksınız. Olaylara dürtüsel ve ani tepki verme riskiniz var. Güç mücadelesine girmemek iyi olur. Geçmişten gelen bazı sorunları çözerek, faydaya çevirebilirsiniz.

Not: Unutmayın doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun.

Instagram: astrologaysunkoc