27 Mayıs 2 Haziran Haftası Burç Yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

27 Mayıs 2 Haziran Haftası Burç Yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: 27 Mayıs 2 Haziran Haftası Burç Yorumları

KOÇ : Maddi kazançlarınız ve öz değeriniz haftanın ana teması. Anlaşma veya sözleşmelerde ani yanılma riski var. Ayrıca sizin için otorite konumundaki kadınlarla sorumluluklarla ilgili konular nedeniyle birbirinizi yanıltmaya çalışabilirsiniz. Doğru stratejiyle, maddi ve manevi yaralarınızı sarabilirsiniz.

BOĞA : Haftanın ilk günü alacak, verecek konularıyla ilgilenseniz de; bu hafta daha çok kendinize ve dış görünümünüze odaklanacağınız bir hafta. Duygu ve mantık arasında kalıp, karar vermekte zorlanabilirsiniz. Mantıkla hareket etmeniz daha uygun olacak. Başkalarının ne dediği önemli değil.

İKİZLER : Salı gününden itibaren geçmişe dönük olaylarla ilgilenebilir. Gizli şeylerin ortaya çıkmasına şahit olabilirsiniz. Hukuk, eğitim veya yolculuklarda sorun çıkabilir.Farklı bir bakış açısıyla çözüm geliştirebilirsiniz. Bir kadın sayesinde maddi kazancınızı artıracak bir fırsat yakalayabilirsiniz.

YENGEÇ : Evlilik veya ortaklı işlerinizle ilgili sorunlar sizi yaralayabilir. Aklınızla hareket etmelisiniz. Duygunuzla mantığınız çelişse de, özellikle kadınlardan alacağınız destekle bir hayalinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca arkadaş çevrenizin desteğiyle, sorumluluğunu aldığınız konularda kazançlar söz konusu.

ASLAN : Günlük hayat yoğunluğu sizi bunaltabilir. Kendinizi kısır bir döngü içinde hissedebilirsiniz. Sorumluluğunu aldığınız konularda, emeklerinizin maddi karşılığını, ummadığınız şekilde ve hızlı bir biçimde alabilirsiniz. Kadınlarla uyumunuz sayesinde şans ve fırsat elde edebilirsiniz.

BAŞAK : Kariyerinize ve konumunuza odaklanacağınız bir hafta.Güçlü iletişimle ve stratejik davranarak istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Çocuğu olanlar çocuklarıyla, sevgilisi olanlar sevgilileriyle sorumluluklarla ilgili sorunlar yaşayabilirler. Ailenizden kadınlardan bu hafta tam bir destek alabilirsiniz.

TERAZİ : Bu haftanın ana gündemi; hukuk, eğitim ve yolculukla ilgili konular. Eşinizin kariyerine yönlenmesi ve evi ihmal etmesi nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Ancak onun için şu an işine yoğunlaşması , uzun vadede sizin için de daha iyi olacak. Etrafınızdaki kadınlardan her konuda destek alabilirsiniz.

AKREP : Kredi, ek kazançlar, alacak-verecek ve miras konularıyla ilgilenebilirsiniz.Yakın çevrenizle veya kardeşlerinizle ilgili sorunlar devam ediyor.Ailenizden kadınlardan enerjisel destek alsanız da, fikir çatışması yaşayabilirsiniz. Eşinizle veya ortağınızla ilgili olarak,olumlu ani gelişmeler söz konusu.

YAY : Hafta başında eş, ortaklık konularıyla ilgilenirken; çarşambadan itibaren günlük rutin hayat temposuna geçiş yapacaksınız. Duygu ve mantık dengesini kurmakta zorlanabilirsiniz. Kadınlarla iletişimde sorunlar yaşayabilir, eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Aldığınız sorumluluklar, maddi kazanca dönebilir.

OĞLAK : Özellikle evli olan oğlakların, kaçtıkları bazı sorumluluklar ve geçmişte yaptıkları hatalar canlarını sıkabilir. Bu hafta kadınlarla anlaşmak zor olabilir. Ailenizle ilgili aldığınız sorumlulukların karşılığını ise,aniden alabilirsiniz. Yaratıcı ve sanatsal işler yapanlar için ilham verici bir hafta.

KOVA : Bu hafta duygularınızla hareket ederseniz stratejik hata yapabilirsiniz. Geçmişte kardeş veya yakın arkadaşınızla yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Ortak çalışma gerektiren, sahne veya kreatif işlerle ilgilenenler için, istedikleri noktaya gelme şansı var. Ani maddi kazanç gelebilir.

BALIK : Kardeşleriniz veya yakın arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bu hafta duygusal davranırsanız, stratejik hata yapma riskiniz yüksek. Özellikle çalışanlar , iş yerlerindeki kadınlarla iyi anlaşmaya çalışırlarsa kendi yararlarına olacaktır. Kendinizi adadığınız konuda yüzünüz gülebilir.

Not: Doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog

Aysun Köşker Koç

27.05.2019 11:41 [12089359]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.