26. gün iftar menüsü: Kadir Gecesi lezzetleri Haberi - yenikadin.com
31.05.2019 08:30

26. gün iftar menüsü: Kadir Gecesi lezzetleri

Kadir Gecesi'ni idrak edeceğimiz Ramazan'ın 26. gününde iftar sofrasında birbirinden lezzetli yemekler var. Kadir Gecesi'ni idrak etmek için iftarınıza komşularınızı ve akrabalarınızı davet ettiyseniz, 26. gün menüsü ile feyz dolu geceye lezzet katabilirsiniz.

Haber: 26. gün iftar menüsü: Kadir Gecesi lezzetleri

Kadir gecesinin manevi ortamına damak tadı katacak olan 26. gün menüsünde kırmızı mercimek çorbası, tavuk etli kağıt kebabı, mercimekli mantı, kırmızı lahana salatası ve fincanda cupcake var.

26. GÜN İFTAR MENÜSÜ

Kırmızı mercimek çorbası

Tavuk etli kağıt kebabı

Mercimekli mantı

Kırmızı lahana salatası

Fincanda cupcakeYeni Yenikadın Haberleri

 • Gebelerin yüzde 90'a yakını Korona'yı belirtisiz geçiriyorGebelerin yüzde 90'a yakını Korona'yı belirtisiz geçiriyor

  Covid-19 enfeksiyonunun hem anne hem de bebeğin sağlığı açısından ailelerde endişelere neden olduğuna dikkat çeken Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Levent Özçer konuyla ilgili bilgilendirme yaptı.

 • 12-18 Nisan haftalık burç yorumları12-18 Nisan haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 12-18 Nisan haftasında burçları neler bekliyor?

 • Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!Aşkı yakalamanın 7 altın kuralı!

  Bazı insanlar aşkı bulmakta çok şanslılar. Bazılarıysa sürekli gerçek aşkın arayışında. Bu arayış bazen kalp kırıklıklarına yol açsa da, kim hayatını aşkla daha anlamlı ve hoş bir hale getirmek istemez ki?

 • Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!Bu sezonun saç trendi çok dikkat çekici!

  İlkbahar-yaz sezonu saç trendleri, pandeminin bütün olumsuz etkilerine inat içimizi ısıtmaya ve enerjimizi yükseltmeye geliyor. Saç Tasarım Uzmanları Ali Subaşı ve Erkan Uzelli, 2021 trendlerini ve iz bırakacak saç modellerini açıkladı.