25 Eylül 2018 Koç Dolunayı Burçları Nasıl Etkileyecek? Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

25 Eylül 2018 Koç Dolunayı Burçları Nasıl Etkileyecek?

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, 25 Eylül'de saat 05:51'de gerçekleşen Koç Dolunayı'nın diğer burçlara olan etkisini sizler için yorumladı.

Koç Burcu, öncü bir burçtur ve ateş elementinin bir burcudur. Dolunaylarda da ay ve güneş karşıtlığı olduğu için enerjiler gergin olur. Bu dolunayın özellikle Koç Burcu'nda olması nedeniyle daha da gergin, sinirlerin yükselebileceği bir dolunay tecrübesi yaşayabiliriz. İkili ilişkilerde duygularla ilgili yaralayıcı diyaloglardan kaçınmak her iki taraf için de iyi olacaktır.

En çok aile ile ilgili sorumluluklar bizi zorlayabilir

Dolunay sırasında ise yükselen ile Başak var. Başak da toprak ve değişken gruptan bir burç olduğu için titiz mükemmeliyetçi bir burç olduğu için bu dolunayda daha çok mantıklı, akılcı hareket edersek, iletişimi iyi kullanabilirsek negatif ve olumsuz etkileri pozitife döndürme şansına sahibiz. Dolunay sırasında ve dolunaya yakın zamandaen çok aile ile ilgili sorumluluklar bizi zorlayabilir.

Özellikle ikili ilişkilerde sen - ben restleşmesine girmemekte fayda var. Fakat aynı zamanda eşimizden alabileceğimiz destekle bu diyalogları düzgün değerlendirebilirsek geçmişe dair eksiklikleri tamamlayıp hayatımızdan çıkartarak daha sağlıklı daha güzel bir döneme geçme şansı da yakalayabiliriz.

25.9.2018 09:29 [11266299]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.