25 - 31 Ocak haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
25.01.2021 14:33

25 - 31 Ocak haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 25 - 31 Ocak haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 25 - 31 Ocak haftalık burç yorumları

KOÇ: Hafta genelinde aktif ve sosyal olacaksınız. Kısa vadeli hedeflere ulaşabileceğiniz bir hafta. Sezgilerinizin güçlü olduğu bir dönemde olduğunuz için, haberci rüyalar görebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kadınlarla kırıcı olaylar olabilir, sakin olursanız doğru iletişimle çözebilirsiniz.

BOĞA: Kariyerinize ve hayatta durduğunuz yere odaklanacaksınız. Öfke kontrolü yapmanız gereken bir dönemdesiniz.Yeni anlaşmalar yaparak, emek verdiğiniz maddi konularda sonunda zirveye ulaşacaksınız. Bekarlar, olgun yaşta ve kariyeri iyi olan birisiyle bir birlikteliğe başlayabilirler.

İKİZLER: Yurtdışı, hukuk, eğitim, uzak akrabalarla ilgi olaylar ana gündeminiz olacak. Ticaretle uğraşanlar hafta sonuna doğru yeni bir anlaşma yapabilirler. Duygusal nedenlerle ekstra bir masraf yapabilirsiniz. Geçmişten gelen bazı gizli düşmanlıklara maruz kalabilirsiniz.

YENGEÇ: Ödemeler, kredi, miras konularıyla ilgilenebilirsiniz. Devam eden rahatsızlığı olanlar bir operasyon geçirebilirler. Bir süredir kendinizi ailenize adadığınızın karşılığını göremediğinizi düşünüyorsunuz. Bu ruh halinin zirveye çıkacağı günler. Hafta sonuna doğru güzel gelişmeler kapıda.

ASLAN: Evlilik ve ortaklı projelere yoğunlaşacaksınız. Bekarlar perşembe günü kendilerine uygun, kariyeri iyi olan bir eş adayıyla tanışabilirler. Kariyer alanında öfke kontrolüne dikkat. Her tür ilişkide geçmiş yaşam tecrübelerinizi kullanarak stratejik hareket ederseniz güzel netice alabilirsiniz.

BAŞAK: Hafta başı günlük işlerle ilgileneceksiniz. Haftanın ikinci yarısında ise; aşk veya çocuğunuza yoğunlaşmanız gerekecek. Borsa veya kumar gibi, spekülatif kazançlar elde edeyim derken zarara uğrayabilirsiniz. Eşinizle geçmişten gelen sorunlar nedeniyle çatışabilirsiniz.

TERAZİ: Aile içinde sizi zorlayan bazı olaylar gelişebilir. Dürtüsel tepkiler ve fevri davranışlar can sıkıcı olabilir. Hafta genelinde iç sesinize güvenerek hareket ederseniz daha iyi sonuç alabilirsiniz. Perşembe gününden itibaren her şeyin daha güzelleşeceğini göreceksiniz.

AKREP: Kardeş, yakın çevre, ticaret ve iletişimin ön planda olacağı bir hafta. Ailenizden bir kadın nedeniyle para kaybına uğrayabilir, ani bir ödeme yapabilirsiniz. Ticaret, medya , elektronik sektörlerinde çalışanlar; sosyal çevreleri sayesinde gelirlerini artırabilirler.

YAY: Maddi kazançlarınıza ya da kendi öz değerinizi güçlendirmeye odaklanacaksınız. Disiplin ve sorumlukla hareket edenler kazançlarını artıracak. Çocuğunuzla veya aşkınızla ani krizli gelişmeler olabilir. Sakin kalabilmek ve öfke kontrolü önemli olacak.

OĞLAK: Kendinize yoğunlaşacağınız bir hafta. Günlük hayatta bir kadınla ilgili duygusal anlamda ani bir kırılım veya sevgisizlik nedeniyle soğumanız olası. Doğru iletişimle sorunu aşma fırsatı da var. Hafta sonuna doğru da güzel gelişmeler sizi bekliyor.

KOVA: Pazartesi günü önemli işlerinizi hallettikten sonra, içe dönebilir, manevi veya spiritüal konularla ilgilenebilirsiniz. Perşembe günü ise; oldukça güzel gelişmeler olabilir. Hafta sonu ise; yanlış anlaşılmalar ve ev aletleriyle ilgili kazalara dikkat etmelisiniz.

BALIK: Hafta başında hiç dışarı çıkmak istemeyebilirsiniz. Ancak sonrasında oldukça aktif ve hareketli bir hafta sizi bekliyor. Kazançlarınızı zorlu bir mücadele ile tahsil etmek zorunda kalabilirsiniz. Aileden kadınlarla duygusal anlamda yorucu gelişmeler olabilir. Tatlı dille sorunu aşabilirsiniz.

Not: Unutmayın, doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir.

Instagram: astrologaysunkoc