23-29 Mart haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
23.03.2020 09:57

23-29 Mart haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

Haber: 23-29 Mart haftalık burç yorumları

KOÇ: Ön planda olmak isteyebilir, dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Bir süredir sosyal çevrenizde devam eden sorunlar kısmen çözülebilir. Arkadaş çevrenizle yapacağınız bağlantılarla kazancınızı artırabilirsiniz. Aile ve kariyer konularında kadersel olaylar sizi biraz zorlayabilir. Kafanızı çarpma riskine dikkat.

BOĞA: İçe dönüp, maneviyata yönelebilirsiniz. Kardeş, yakın çevre, hukuk, eğitim ve yurt dışı bağlantılı konularda gelişecek olaylar, tamamen kaçınılmaz ve canınızı sıkabilir. Çevrenizdeki kadınlarla uyumu yakalayabilirsiniz. Evde aile büyükleriyle, işte ise üstünüz konumundaki insanlarla ilişkilerde dengeyi sağlayacaksınız.

İKİZLER: Kalabalık ortamlarda bulunmanız gerekecek. Ödemelerle, alacakları dengelemekte zorlanabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında evlilikler ve ortaklıklar sınavdan geçecek. Mantıkla değil de, iç sesinizi dinleyerek hareket ederseniz güzel sonuç alabilirsiniz. Eğitim, hukuk ve yurt dışı bağlantılı sektördekiler, yeni anlaşmalar yapabilirler.

YENGEÇ: Fazla harcamanız nedeniyle eleştiriye maruz kalabilirsiniz. Etrafınızda özveriyle size destek olan kadınlar sayesinde amacınıza ulaşabilirsiniz. Ortaklık ve evliliklerde kadersel gelişmeler söz konusu. Maddeye değil, manaya yönelmenizde yarar var. Aile büyüklerinize yanlış bilgiler verme meylinde olabilirsiniz.

ASLAN: Eğitim, hukuk, yurt dışı konularında zorlayıcı olaylar yaşayabilirsiniz. Çalışma hayatında geçmişte verdiğiniz emekler sayesinde istediğiniz noktaya gelebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili devam eden sorunlar artabilir. Tedaviye tam uymanız gerekli. Bekar aslanlar evlenebilirler. Yeni ortaklık anlaşmaları yapabilirsiniz.

BAŞAK: Kredi, ek kazançlar, ödemeler vaktinizin çoğunu alabilir. Geçmişten kalan bir ödeme tekrar gündeme gelerek canınızı sıkabilir. Haftanın diğer yarısında ise; evlilik ve ortak işlere yoğunlaşabilirsiniz.Bekarlar sevgililerinden ayrılabilirler. Çocuğu olanlarsa; ciddi bir tartışma ve sorun yaşayabilirler. Aman dikkat!

TERAZİ: Günlük rutinlerle ve sağlığınızla ilgileneceksiniz. Bu hafta trafikte, başınızı çarpmalara karşı korumak için daha dikkatli olmalısınız. Yaratıcılık gerektiren işlerde çalışanlar güzel anlaşmalar yapabilirler. Aile ve emlak konularındaki sorunlar had safhaya çıkabilir. Sakin kalabilmek önemli.

AKREP: Aşk, çocuk ön planda olacak. Bu konularda gelişen olaylara müdahale edemeyeceksiniz. Süreç zorlayıcı olabilir. Kardeş ve yakın çevrenize verdiğiniz emeklerin karşılığını, ummadığınız bir anda alabilirsiniz. Ancak yakın çevrenizdekilerin sorunları daha da artarak, bazı konularda bitişler yaşayabilirler.

YAY: Aile, ev, emlak konularında zorlayıcı olaylar yaşayabilirsiniz. Eşler hem duygusal, hem de mantıken anlaşmakta oldukça zorlanabilirler. Ayrı olan sevgililerin sürpriz şekilde barışma ihtimali var. Çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler de olabilir. Çalışma hayatında olanlar için kazançlarını artırma fırsatı mevcut.

OĞLAK: Kardeş veya komşularla gerginlikler olabilir. Sakin kalmakta yarar var. Bu hafta adeta kendi kendinizle kavga edeceksiniz. Geçmişe dönük sorgulamaların kimseye faydası yok. Aile, ev, gayrimenkul gibi konularda devam eden sorunlar; birden bire ve güzel bir şekilde neticelenebilir. Bol şanslar..

KOVA: Haftanın ilk yarısı kazançlar, ikinci yarısında ise; tamamen kişisel konularınıza yoğunlaşacaksınız. Kafanızı çarparak yaralanma riskinizin yüksek olduğu bir hafta. Özellikle çarşambaya dikkat. Sosyal çevrenizden alacağınız destekle kazancınızı artırabilirsiniz. Geçmişte emek verip, olmayacak diye vazgeçtiğiniz şeyler bir anda olabilir.

BALIK: Geçmişe dair olayları hatırlayarak kendinizi üzmeniz mümkün. Duygusal konularda gerçekleri görmekte zorlanacaksınız. Fazla hayalci, realiteden uzak fikirlere kapılabilirsiniz. Kariyer için ektiğiniz tohumların aniden yeşermesiyle yüzünüz gülebilir. Ailenizle daha çok vakit geçirmek size iyi gelecektir.

Not: Doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog Aysun Köşker KoçYeni Astroloji Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • 25-31 Mayıs haftalık burç yorumları25-31 Mayıs haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.