23-29 Ağustos haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
23.08.2021 13:26

23-29 Ağustos haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. 23-29 Ağustos haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 23-29 Ağustos haftalık burç yorumları

KOÇ: Günlük işlerle veya sağlığınızla ilgileneceksiniz. Hasta olanların iyileşeceği bir hafta. Aldığınız sorumlulukla ilişkilerde dengeyi kurabileceksiniz. Fazla beklenti hayal kırıklığına sebep olabilir. O nedenle ani ve fevri tepkiler vermemeye özen gösterin.

BOĞA: Aşk, çocuk, hobilerin ön planda olacağı bir hafta. Günlük yaşamdaki olayları çözme konusunda bu dönem oldukça yeteneklisiniz. Çalışma hayatında olanlar, verdikleri emek ve aldıkları sorumluluk sayesinde bilgileriyle tanındıkları bir pozisyonu elde edebilirler.

İKİZLER: Duygularınızla düşüncelerinizi dengelemekte zorlanacağınız bir hafta. Evliliklerde geçmişten gelen bazı sorunlarla ilgili hesaplaşmalar zorlayıcı olacak. Ancak daha önce yaptığınız iyilikler sayesinde de bazı şanslar önünüze gelecek. Aile, kariyer ikileminde kalabilirsiniz.

YENGEÇ: Duygusal nedenlerle eviniz için ek bir masraf yapabilirsiniz. Bir kadının desteğini alarak kısa vadeli hedefinize ulaşabilirsiniz. Fikirlerinizi abartılı bir şekilde savunabilirsiniz. Bazı yengeçler aile büyüklerinden alacakları maddi destekle bir emlak yatırımı yapabilirler.

ASLAN: Kazançlarınıza odaklandığınız bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Eviniz için fazla harcama yapmak isteyeceksiniz. Sorumluluk aldığınız ortak projelerin maddi karşılığını alacaksınız. Şehirler arası veya yurt dışı yolculuklarda kaza riskine dikkat etmelisiniz.

BAŞAK: Ön planda olmak isteyeceğiniz, enerjinizi güçlü bir şekilde yansıtabileceğiniz bir aylık döneme girdiniz. Bunu hayatınızda başlatmak istediğiniz şeylere yönelik adım atmak için kullanabilirsiniz. Hasta olanların iyileşeceği bir hafta.

TERAZİ: Pazartesi günü aktif olsanız da, sonrasında daha içe dönük olacaksınız. Manevi veya spiritüel konulara yoğunlaşacaksınız. Aşk ve para konularında bazı duygusal iniş çıkışlar olsa da, şans sizden yana. Evlilik ve ortaklı projelerde arayı bozmaya çalışan kadınlara dikkat!

AKREP: Hafta başında kariyerinize odaklanacaksınız. Çarşamba gününden itibaren sosyal ortamlarda daha çok bulunacaksınız. Bekarlar sevgilisiyle, evliler çocuğuyla duygusal krizler yaşayabilirler. Farklı yaklaşım ve bakış açısıyla problemi çözebilirsiniz.

YAY: Yolculuk, eğitim veya hukukla ilgili konularla ilgileneceksiniz. Yurt dışı bağlantılı konular da gündeminiz olabilir. Sorumluluklarını yerine getirenler istedikleri gelire ulaşabilirler. Yenilikçi ve marjinal bir bakış açısı uygulayarak kısa vadeli hedefinize ulaşabilirsiniz.

OĞLAK: Miras, kredi, ödemeler haftanın ana teması. Rahatsızlığı olanlar bir operasyon geçirebilirler. Operasyon başarıyla neticelenecek. Cumartesi günü geçmişten gelen sorunlar oldukça zorlayabilir. Sakinliği ve dengeyi koruyabilmek önemli olacak.

KOVA: Evlilik veya ortaklık kurma üzerine birisiyle tanışabilirsiniz. Ancak temkinli olmanızda yarar var. Duygularla hareket ederseniz fevri tepkiler verebilirsiniz. Olaylara daha farklı ve yenilikçi açılardan bakarsanız çözümü bulmanız da kolay ve mümkün.

BALIK: Evlilik ve ortak projelere yoğunlaşacağınız bir döneme girdiniz. Bekarlar evliliğe adım atabilirler. Ya da yeni bir ortaklık kurabilirsiniz. Arkadaş çevrenizdeki iletişim sorunlarını çözebileceksiniz. Cumartesi günü zorlayıcı olabilir. Kontrollü davranmak önemli.

Not: Unutmayın doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun.

Instagram: astrologaysunkoc