21-27 Haziran haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
21.06.2021 12:33

21-27 Haziran haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 21-27 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 21-27 Haziran haftalık burç yorumları

KOÇ: Yakın çevre ve kardeş ilişkilerinin yoğun olacağı bir hafta. Anlaşmalar ve kısa yolculuklar yapabilirsiniz. Özellikle imzalı işlerinizi hafta sonuna bırakırsanız daha iyi olacak. Sevdiğiniz insanların size doğru bilgi vermediğini fark edip, üzülebilirsiniz.

BOĞA: Hafta genelinde gelirlerinize odaklanacaksınız. Aile içinde size bazı şeylerin farklı anlatıldığını görebilirsiniz. Evlilikler ve ortaklıklarda hafta sonu ciddi bir güç mücadelesi olabilir. Farkında olarak olaylara daha sakin ve uzlaşmacı yaklaşmakta fayda var.

İKİZLER: Kariyerinizle ilgili konularda hafta sonu bir güç mücadelesi can sıkıcı olabilir. Sorunu doğru iletişimle çözebilirsiniz. Bu hafta duygusal hırsla hareket ederseniz yanılırsınız. Kaçırdığınızı düşündüğünüz bazı fırsatları tekrar önünüze gelebilir.

YENGEÇ: Ön plana çıkmak, görünür olmak isteyeceğiniz bir aylık döneme girdiniz. Yurtdışı, eğitim, hukuk veya yolculuklarla ilgili kısa vadeli hedefinize ulaşacaksınız. Bekarlar için şanslı birliktelikler, evliler için çocuklarıyla ilgili güzel gelişmeler kapıda.

ASLAN: Daha içe dönük olabilir, spiritüel veya manevi konulara yönelebilirsiniz. Bir yandan enerjinizi de çok güçlü yansıtabildiğiniz bir dönemdesiniz. Bu güç hafta sonu yıkıcı ve manipülatif çalışabilir. Güç mücadelesinden kaçınmakta fayda var.

BAŞAK: Oldukça aktif olacağınız bir döneme girdiniz. Bazı gizli düşmanlarınız sizi kandırmaya çalışabilirler. Önemli kararlar almadan önce iyice araştırmanız gerekiyor. Aile içinde geçmiş konulara girmenin kimseye faydası olmayacak. Öfke kontrolü önemli.

TERAZİ: Kariyerinize, kısa vadeli hedefinize odaklanacaksınız. Başkalarının ne düşüneceği endişesiyle aklınızla, kalbiniz arasında kalacaksınız. Maddi konularda duygusal ani kararlar sizi yanıltabilir. Aklınızla hareket ederseniz iyi olur.

AKREP: Hırslı ve ön planda olmak isteyeceksiniz. Mücadeleniz sayesinde bir hedefinize ulaşacaksınız. Ödemeler, miras, kredi gibi konularla ilgileneceksiniz. Devam eden rahatsızlığı olanlar için bir operasyon gündeme gelebilir. Çarşamba günü güzel bir fırsat çıkabilir.

YAY: Duygularınızı içinize atabilirsiniz. Bu hafta kadınlarla anlaşmak oldukça zor olacak. Yapacağınız ortaklıklar sayesinde kazancınızı artırabilirsiniz. Kardeş ve yakın çevre ilişkilerinde güç mücadelesine girmeden, ani ve fevri çıkışlar yapmadan hareket etmelisiniz.

OĞLAK: Hasta olan oğlaklar bu hafta iyileşecekler. Bekarlar gençlik aşkı veya yakın çevrelerinden biriyle evliliğe dönük adımlar atabilirler. Aşk ve para konularındaki hayallerinize ulaşma fırsatı mevcut. Dikkat etmeniz gereken şey, güç mücadelesinden uzak durmak.

KOVA: Aşk, çocuk veya hobilerinize yoğunlaşacağınız bir hafta. Hafta sonu gerilen enerjilerle patlama noktasına gelebilirsiniz. Aman dikkat. Evlilik ve ortaklıklarda aldatma, aldanma riski var. Hayalinizdeki maddi hedefinize ulaşacaksınız.

BALIK: Evinizle, ailenizle, emlak işleriyle ilgileneceksiniz. Güçlü bir İlahi korumayla başlayan bu hafta, kredi alarak veya elinize geçecek ekstra parayla bir mülk yatırımı yapabilirsiniz. İşlemleri ay sonuna bırakmanızda yarar var. Ani ve fevri davranmayın.

Not: Unutmayın doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun.

Instagram: astrologaysunkoc