21-26 Aralık haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
21.12.2020 09:56

21-26 Aralık haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 21-26 Aralık haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 21-26 Aralık haftalık burç yorumları

KOÇ: Yurt dışı, yolculuk, eğitim, hukuki konuların ön planda olacağı bir hafta. Yapacağınız yeni anlaşmalarla kısa vadeli hedefinize ulaşabilirsiniz. Enerjinizi olumlu kullanarak yakın ve uzak akrabalarla ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Başınız ve kemiklerle ilgili yaralanmalara karşı dikkatli olun.

BOĞA: Hafta genelinde ödemeler, ek gelirler, miras, kredi gibi konularla ilgilenmeniz gerekecek. Geçmişten kalan bazı borçlar önünüze gelebilir. Devam eden rahatsızlığı olanlar bir operasyon geçirebilirler. Sonucu iyi olacaktır. Geçmişte aileniz ve eviniz için verdiğiniz emeklerin karşılığını alacaksınız.

İKİZLER: Pazartesi günü ödemeleri çözdükten sonra , evliliğinize ve ortaklı işlerinize odaklanacaksınız. Bu hafta duyguyla değil, akılla karar vermenizde yarar var. Bekarlar evliliğe dönük adımlar atabilirler. Ortak iş yapmayı planlayanlar şanslı bir ortaklık anlaşması yapabilirler.

YENGEÇ: Gündelik işleriniz veya sağlığınızla ilgileneceğiniz bir hafta. Kadınlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili yaralarınızı sarabilirsiniz. Arkadaş çevrenizdeki değişimlere, farklı bir bakış geliştirerek olayları tatlıya bağlayabilirsiniz. Birdenbire unuttuğunuz bir ödemeyi yapmanız gerekebilir.

ASLAN: Aşk, çocuk veya hobilerinize yoğunlaşacaksınız. Aklınız en mantıklı şekliyle karar vermek isterken, duygularınız en hassas ve alıngan şekilde hareket etmek isteyeceği için karar almakta oldukça zorlanacaksınız. Akılla karar vermek en iyisi. Yurt dışı, yolculuk, hukuki konulardaki aksilikler canınızı sıkabilir.

BAŞAK: Aileniz, eviniz veya emlak işlerine odaklanacağınız bir hafta. Aniden bulacağınız bir ek gelir veya kredi onayıyla istediğiniz evi veya gayrimenkulü alabilirsiniz. Duygularınızın sizi yanıltacağı bir hafta. Kadınlarla ilgili olarak sizi zorlayan, ancak gelişmenizi sağlayacak olaylar yaşayacaksınız.

TERAZİ: Kardeş ve yakın çevre ilişkilerinin ön planda olacağı bir hafta. Hedeflediğiniz bir arabayı veya elektronik cihazı alabilirsiniz. Ticaret, medya sektörlerinde çalışanlar; bir kadın çalışan yüzünden bazı sorunlar yaşayabilirler. Geçmişten itibaren emek verdiğiniz konularda anlaşmaya varabilirsiniz.

AKREP: Maddi kazançlarınıza yoğunlaşacaksınız. Yapacağınız ortaklık anlaşmalarıyla gelirinizi artırabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren işler yapanlar; bir kadınla ilgili yanılgılarından dolayı zarar görebilirler. Eşiniz veya ortağınız nedeniyle ani bir para gelebilir veyabeklenmedik bir para kaybı olabilir.

YAY: Tamamen kendinize ve imajınıza odaklanacaksınız. Aile veya emlak konularında,duygularınızın veya bir kadının sizi yanıltması nedeniyle, zorlayıcı olaylar yaşayacaksınız. Aşkınız veya çocuğunuz için aniden bir harcama yapmanız gerekebilir. Güzel bir anlaşmaya imza atabilirsiniz.

OĞLAK: Daha içe dönük olacak, manevi veya spritüal konularla ilgileneceksiniz. Bu hafta Güneş'in veMerkür'ün burcunuza geçmesiyle, kendinizi daha net ifade edeceksiniz. Aşk veya parayla ilgili ani gelişmeler sizi bekliyor. Geçmişte yakın çevrenizdeki bir kadınla yaşadığınız sorun, yine gündeme gelebilir.

KOVA: Daha sosyal ve aktif olmak isteyeceğiniz bir hafta. Bekarlar arkadaş çevrelerinden tanışacakları biriyle aniden evlilik yoluna girecek bir ilişkiye başlayabilirler. Geçmişte emek verdiğiniz işlerin maddi karşılığını alarak oldukça rahatlayacaksınız. Burcunuzda olan Satürn-Jüpiter kavuşumundan çok etkileneceksiniz.

BALIK: Kariyer ve hayattaki konumunuza yoğunlaşacaksınız. Bazı anlaşmalarınız bozulabilir ve canınızı sıkabilir. Ancak geliri daha çok olan başka bir anlaşma yapabilirsiniz. Bu dönem uzak akrabalarınıza borç verirseniz alamayabilirsiniz. Sorumluluk sahibi ve ahlaklı olanlar için güzel fırsatlar çıkabilir.

Instagram: astrologaysunkoc

Not: Unutmayın ki; doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece % 20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun lütfen.