2019 Yazında Trend Olan Aksesuarlar Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
17.05.2019 10:10

2019 Yazında Trend Olan Aksesuarlar

2019 yazına girdik gireceğiz. Bu sırada gardıropları yenilemek ve trendlerden haberdar olmak için hazırlıklar başladı. Bu sene en az kıyafetler kadar şıklığınızın kaynağı olacak aksesuarlar belirlendi.

Haber: 2019 Yazında Trend Olan Aksesuarlar

Sokaklarda ve davetlerde sıklıkla göreceğimiz bu senenin trend aksesuarları geçmişe dönüş ve yeni trendlerle gözlerimizi kamaştıracak. Yaza uygun ve onun ruhunu yansıtan bu aksesuarlar şıklığınıza şıklık katacak.

BANDANA

Bandana hem ilkbaharın modasıydı hem de sürekli yaza da damga vuracağı konuşuluyordu. 90'lardan gelen bandana topuz ve yarı açık saçlarla oldukça güzel görünüyor.

DENİZ KABUĞU

İlkbahardan yaza geleceğini bildiğimiz bir diğer trend deniz kabuğu. Takılardan, çantalara kadar birçok yerde gördüğümüz deniz kabuğu adeta yazın ruhunu yansıtıyor.

ZİNCİR KEMER

2000'lerin başlarında gördüğümüz zincir kemerler geri döndü. Siyah kombinlerle kullanmak açısından cazip olan bu trend oldukça popüler olacak gibi görünüyor.

İNCİ

Zarif ve klasik olarak asla modası geçmeyen inci, bu sene daha küçük ve damla şeklinde karşımıza çıkacak.

HALHAL

Bollywood filmlerini olmazsa olmazı halhal hepimize kumsalı hatırlatıyor. Yazın ruhuna uygun bir aksesuar daha.

SAÇ KLİPSLERİ

Çok sık gördüğümüz hatta sıkılmaya başladığımız saç klipsleri, farklı renk ve şekilleri ile dağınık saçlarımızda parlayacak.

KAPLUMBAĞA DESENİ

İşte yepyeni bir yaz trendi: Kaplumbağa deseni. Kolye, küpe hatta kıyafetlerde göreceğimiz bu desen vamp bir görüntü oluşturabilir.

PARA KOLYELER

Yeni olmadığını biliyoruz. Ancak henüz vazgeçmeye hazır değiliz. Bu vintage tasarım para kolyeler yazın kıyafetlerimize çok yakışacak.

KURDELE

Siz de mi nostalji sevenlerdensiniz? Çünkü öyleyse bu aksesuar tam size göre. Kurdele ile birçok topuz ve at kuyruğu modeli yapılabilir böylece sıcak havalarda pratik çözümler ayrıca şık da görünebilir.Yeni Moda Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.

 • Korona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişiKorona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişi

  Koronavirüs (Covid -19) gündelik hayatımızı olumsuz etkilerken düğün gibi bazı önemli günleri de bu süre zarfında ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Gelinler düğünlerini yaz sonu, sonbahar / kış ve hatta 2021 için yeniden planlarken, gelinlik seçimi bu süreçten nasibini aldı.