2019 yazına damga vuracak saç modelleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

2019 yazına damga vuracak saç modelleri

2019 yazının saç trendleri ile saçlarınızı şekillendirerek kendinize has bir tarz oluşturabilirsiniz. İşte 2019 yazına damga vuracak saç stilleri…

Haber: 2019 yazına damga vuracak saç modelleri

Doğru bir saç kesimi ile tarz sahibi olabilirsiniz. Tarz sahibi olmak için ise yeni dönemin saç stillerini ve trendlerini bilmelisiniz.

PIXIE SAÇLAR

Son yıllarda giderek popüler hale gelmeye başlayan pixie saçlar, boyun hizasına gelen boyu ve yüze düşen perçemleri ile dikkat çekiyor.

KIVIRCIK

Kıvırcık saçlar yazın sıcak günlerinde enerjik bir görünüm sunuyor. Kıvırcık saçlarınıza kahkülle özgün bir görünüme kavuşturabilir, yüzünüze farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

PARİZYEN SAÇLAR

Kahkülle karakterize edilmiş bir saç kesimi olan parizyen saçlar, Amelie filmiyle özdeşleşen bu saç modeli, 2019 yazı için özel bir tercih olacak.

DALGALI VE HAVALI

Sıcak günlerde saçınızı solgun görünmesini engellemek için saçlarınıza biraz dalga verebilirsiniz. Küçük gölge oyunları saçınız çok havalı gösterecek.

KAHKÜL SAÇLAR

Biraz cesaret isteyen kahkül saçlar, biraz fön ve biraz bakımla "buradayım" demenizi sağlayacak.

13.06.2019 08:42 [12139218]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.