2019 yazına damga vuracak saç modelleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
13.06.2019 08:42

2019 yazına damga vuracak saç modelleri

2019 yazının saç trendleri ile saçlarınızı şekillendirerek kendinize has bir tarz oluşturabilirsiniz. İşte 2019 yazına damga vuracak saç stilleri…

Haber: 2019 yazına damga vuracak saç modelleri

Doğru bir saç kesimi ile tarz sahibi olabilirsiniz. Tarz sahibi olmak için ise yeni dönemin saç stillerini ve trendlerini bilmelisiniz.

PIXIE SAÇLAR

Son yıllarda giderek popüler hale gelmeye başlayan pixie saçlar, boyun hizasına gelen boyu ve yüze düşen perçemleri ile dikkat çekiyor.

KIVIRCIK

Kıvırcık saçlar yazın sıcak günlerinde enerjik bir görünüm sunuyor. Kıvırcık saçlarınıza kahkülle özgün bir görünüme kavuşturabilir, yüzünüze farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

PARİZYEN SAÇLAR

Kahkülle karakterize edilmiş bir saç kesimi olan parizyen saçlar, Amelie filmiyle özdeşleşen bu saç modeli, 2019 yazı için özel bir tercih olacak.

DALGALI VE HAVALI

Sıcak günlerde saçınızı solgun görünmesini engellemek için saçlarınıza biraz dalga verebilirsiniz. Küçük gölge oyunları saçınız çok havalı gösterecek.

KAHKÜL SAÇLAR

Biraz cesaret isteyen kahkül saçlar, biraz fön ve biraz bakımla "buradayım" demenizi sağlayacak.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Moda Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'