2019 Mezuniyet Saç Modelleri Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
3.05.2019 16:22

2019 Mezuniyet Saç Modelleri

Mezuniyet töreni, kepi attığınızda son bulmuyor. Fotoğraflar, sosyal medyada ve tablolarda yıllarca kalıyor. O yüzden mezuniyet töreni için kıyafete, makyaja ve özellikle de saçlarınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Haber: 2019 Mezuniyet Saç Modelleri

Mezuniyet töreni için sadece ne giyeceğim ve nasıl makyaj yapacağım endişelenirken saçınızı nasıl yapacağınızı düşünmeyi ihmal etmeyin. İşte mezuniyet töreni için tercih edebileceğiniz saç modelleri.

ENSEDE TOPUZ

Sırt dekolteli bir kıyafet seçtiyseniz, senin stilin için en ideal saç modeli ensede topuz saçtır. Saçınızı yaptıktan sonra görünümü bozan kısa saçlar için sabitleyici sprey uygulaması yapın.

DÜŞÜK AT KUYRUĞU

Kep törenlerinde en çok tercih modellerden olan düşük at kuyruğu, kepi rahatça taşımanızı sağlıyor. Saçın uçuşan kısımlarına sabitleyici sprey uygulaması yapmayı unutmayın.

SU DALGALARI

Klasik mezuniyet saç stillerinden olan su dalgaları, sabitleyici sprey yardımı ile gün boyu havalı görünmenizi sağlıyor.

ÇİÇEK DETAYLI KEPLER

Mezuniyet töreninde arkadaşlarınızdan bir adım önde olmak istiyorsanız çiçek detaylı kep tercih edebilirsiniz. Dalgalı saç ile bütünleşen çiçekli kepler, mezuniyet töreninin yıldızı olmanızı sağlayacak.

BURGULU SAÇLAR

Burgulu saç modeli de klasik tarzda saç modeli yapmak isteyenlerin yardımına koşuyor.

ÖRGÜLÜ TOPUZ

Zarif ve şık bir görünüm sağlayan örgülü topuz saçlar, iki örgünün birleştirilmesi ile kolayca yapılıyor.

ISLAK SAÇ MODELİ

Mezuniyet töreninde de trendlerden vazgeçmem diyenlere ıslak saç modelini tavsiye ediyoruz. Şık bir elbise ile ıslak saçın uyumu mezuniyet töreninin yıldızı olmanızı sağlayacak.

MAŞALI SAÇ MODELİ

Dalgalı ve havalı saç modeliisteyenler için en ideal seçenek maşayla yapılan dalgalardır. Dolgun dalgalar, mezuniyet töreninin yıldızı olmanızı sağlayacak.Yeni Moda Haberleri

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.

 • Korona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişiKorona sürecinde ve sonrasında gelinlik alışverişi

  Koronavirüs (Covid -19) gündelik hayatımızı olumsuz etkilerken düğün gibi bazı önemli günleri de bu süre zarfında ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Gelinler düğünlerini yaz sonu, sonbahar / kış ve hatta 2021 için yeniden planlarken, gelinlik seçimi bu süreçten nasibini aldı.