20 gibi gösteren 30 yaşındaki kadınların sırları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
7.06.2019 16:04

20 gibi gösteren 30 yaşındaki kadınların sırları

Çevrenizdeki 30'lu yaşlardaki kadınların 20 gibi görünmesine şaşırıyor olabilirsiniz. Ancak onların sırrını öğrendiğinizde siz de aynı etkiye kavuşacak, olduğunuzdan daha geç görüneceksiniz.

Haber: 20 gibi gösteren 30 yaşındaki kadınların sırları

30'lu yaşlardaki kadınların bakım ve hayat tarzı biçimleri onların olduklarından çok daha genç ve dinamik görünmesini sağlıyor. İşte genç görünmenin sırları…

YAŞA TAKILMIYORLAR

20 gibi görünen 30 yaşındaki kadınlar, yaşa takılmayan, göründükleri olmayı seven kendiyle barışık kadınlardır. Böyle olunca hayata daha pozitif bakan kadınlar, ayrıntılarda boğulmak yerine hayatı yakalamayı tercih ediyorlar.

ÖZSAYGILARI YÜKSEKTİR

Kendisiyle barışık olan bu kadınlar, problemlerle mücadele edebilir, sorunlarını çözebilirler. Mantıklı tavırları ve sakin duruşları onları her geçen gün biraz daha stressiz ve huzurlu biri haline getiriyor.

KENDİLERİNDEN EMİNDİRLER

30 yaşına gelmiş bir kadın ne istediğini bilir ve nerede ne yapacağını bilir. Fizik ve ruh sağlıklarını tanıyan 30 yaşlarındaki kadınlar, sağlıklarını nasıl koruyacaklarını da iyi bilirler.

GERÇEKLERLE YÜZLEŞİRLER

30 yaşına gelmiş kadınlar dış görünümün cazibesinin bir süre sonra gideceğini bilir ve buna hazır olurlar. 20'li yaşlarda bu durum travmatik bir düşünce olsa da ilerleyen yaşlarda kadınlar bunu olgunlukla karşılarlar.

KENDİLERİNE BÜTÇE AYIRIRLAR

30 yaşına gelen kadınlar maddi bir birikime ya da kariyer açısından belirli bir geçmişe sahip olurlar. Bu doğrultuda gelirlerinin bir kısmını kendilerine ayırır, kıyafet, tatil ve özel giderlerine önem verirler.

TARZ SAHİBİDİRLER

30 yaşına gelen kadın kendine neyin yakıştığını, neyin yakışmadığını, nelere ihtiyaç duyduğunu ve hangi stillerin kendisine yakın olduğun bilir. Bunları uygun şekilde uyarlar genç bir görünüm elde eder.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'