20-27 Mayıs Haftası Burç Yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın

20-27 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: 20-27 Mayıs Haftası Burç Yorumları

KOÇ : Maddi kazanç ve öz değer sorgulaması haftanın ana konusu. Kadınlarla anlaşmak zor olsa da, yine kadınlar şifanız olabilir. Ani bir kazanç elde edebilirsiniz.Bekarlar kadersel eşleriyle ani bir tanışma yaşayabilirler. Baş ve mide ile ilgili hastalıklara dikkat. Ailenizle ve evinizde olmak isteyebilirsiniz.

BOĞA : Kendinize odaklanabilir, dış görünüşünüzle ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Kariyerde zorlayıcı etkiler var. Bekarlar, yurt dışı bağlantılı veya size yabancı kültürden biriyle ani bir aşka başlayabilirsiniz. Çok hoşlanmadığınız bir kadından ummadığınız bir destek alabilirsiniz. Ani kazanç fırsatı doğabilir.

İKİZLER : İçe dönük ve biraz depresif olabilirsiniz. Bir konuda kendi kendinizi kandırmaya çalışabilir, bambaşka bir şeye inanmak isteyebilirsiniz. Bir kadınla ani sorun yaşayabilirsiniz. Hayalinizdeki bir şeyi arkadaş çevreniz sayesinde elde edebilirsiniz. Eğitim, hukuk veya yurt dışı ile ilgili yeni bir imza atabilirsiniz.

YENGEÇ : Haftaya biraz moralsiz ve düşünceli başlasanız da, perşembe gününden itibaren sosyalleşerek bu enerjiyi toparlayabilirsiniz. Evlilik veya ortaklığınızda sorun çıkabilir. Çocuğu olanlar çocuk yüzünden, bekarlar ise aşkla ilgili bir nedenle duygusal anlamda çok incinebilirsiniz. Kariyerde şans yanınızda.

ASLAN : Bu hafta kadınlarla anlaşmak oldukça zor olacak. Ani tartışmalara dikkat. Başka bir kadın ise yaranıza merhem olabilir. Bir süredir devam eden günlük hayat ve sağlıkla ilgili sorunlar bu hafta düzelebilir. Kariyer ve konumuzla ilgili olarak, geçmiş emekleriniz nedeniyle ani fırsatlar elde edebilirsiniz.

BAŞAK : Ailenizden kadınlarla anlaşmak bu hafta zor olabilir. Hukuk, eğitim veya seyahat konularında ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dolunay nedeniyle yaşayacağınız mantık ile duygu çatışmasını dışa yansıtabilirsiniz. Sorunlu ödemeleriniz için, haftanın ikinci yarısında fırsat yakalayabilirsiniz.

TERAZİ : Yakın çevrenizden bir kadınla ödemelerle ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Ancak kız kardeşiniz veya yakın kız arkadaşınız evlilik veya ortaklıkla ilgili size şifa olabilir. Eşinizin kariyer hayatında ani bir terfi alabilir. Bu hafta yapacağınız anlaşma ve sözleşmelere ekstra özen göstermenizde fayda var.

AKREP : Kadınlarla ilgili bazı kadersel ani olaylar yaşayabilirsiniz. Bu hafta yine bir kadının desteğiyle kariyerinizde hedeflediğiniz noktaya gelebilirsiniz. Yurt dışı , hukuk ve eğitim konularında çalışan bir eşiniz var ise; sorumluluklarını aldığı konularda, bu hafta istediği olumlu sonuçları alabilir.

YAY : Evliler eşleriyle ve çocuklarıyla, bekarlar ise sevgilileriyle ilgili olarak kadersel olaylar yaşayacaklar. Bu hafta kendinizi daha çok duygularınıza göre ifade edebilirsiniz. Kazancınızı elde ederken zorlansanız da, ani gelecek paralarla ödemeleri yapmanız kolay olabilir. Ailenizden bir kadın yaranızı sarabilir.

OĞLAK : Haftaya moralsiz başlasanız da, salı gününden itibaren neşeniz yerine gelebilir. Günlük ve iş hayatındaki sorunlar düzelebilir. Kazancınızda artış olabilir. Bir süredir devam eden mide veya başınızla ilgili rahatsızlıklar düzelebilir. Evinizde ve ailenizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

KOVA : Eşinizle; çocuk veya kariyer konuları yüzünden ani kriz yaşayabilirsiniz. Bir süredir arkadaş çevrenizde biriken sorunlar ortaya dökülebilir. İş yerinizden bir kadın sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bekarların kardeşleriyle, çocuğu olanların çocuğuyla ilgilenmesi bu hafta daha iyi olacak .

BALIK : Hafta başında yakın çevrenizle ilgilenirken, hafta ortasından itibaren kazançlarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Kazancınızla ilgili ani kayıplar söz konusu. Özellikle bu hafta iş ortamındaki kadınlarla iyi anlaşmaya çalışmakta fayda var. Kendinizi adadığınız her konuda ise başarı gelebilir.

Not: Doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog

Aysun Köşker Koç

20.05.2019 11:23 [12066601]

Ziyaretçi yorumları

Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde YeniKadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.