20-26 Aralık haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
20.12.2021 13:30

20-26 Aralık haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. 20-26 Aralık haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 20-26 Aralık haftalık burç yorumları

Not: Unutmayın doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun.

Instagram: aysunkoc.official

KOÇ: Kariyerinize odaklanacaksınız. İş arıyorsanız aniden bir anlaşma yapabilirsiniz. Ev içi kazalara dikkat edin. Geçmişte yaptığınız iyilikler, kısa vadeli hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacak. Fazla harcama yapma eğiliminde olduğunuzu bilmelisiniz.

BOĞA: Eğitim, hukuk, yolculuk, yurt dışı bağlantılı konular ana gündeminiz olacak. Uzak akrabalarınızla ilgili gelişmeler de yoğunlaşacaktır. Perşembe' den itibaren bir buçuk yıllık yeni bir sürece giriyorsunuz. Olan her neyse hayrınıza olacak, bunu bilin yeter.

İKİZLER: Ödeme, kredi, miras gibi işlerle ilgileneceksiniz. Devam eden rahatsızlığınız varsa bir operasyon geçirebilirsiniz. Evliliğinizde geçmiş defterler yeniden açılabilir. Olaylara farklı açıdan bakıp, empati yaparsanız sorunu aşmak kolay olur.

YENGEÇ: Haftaya güçlü bir İlahi korumayla giriyorsunuz. Bekarsanız sosyal çevrenizden ani bir evlilik teklifi alabilirsiniz. Başkalarının ne düşüneceği sizi fazlaca etkileyecek. Buna takılmayın, önünüze bakın. Kısa vadeli hedefinize ulaşma fırsatı var.

ASLAN: Sağlığınızla ilgili rutin kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Günlük koşturmaların fazla olacağı bir haftadasınız. İş arıyorsanız, ansızın yeni bir işe başlayabilirsiniz. Duygularınızı içinize atacak ve pek belli etmek istemeyeceksiniz.

BAŞAK: Sevgilinizle veya çocuğunuzun eğitimiyle ilgili konularda hırs ve takıntı yapacağınız bir haftadasınız. Bekarsanız maddi durumu iyi birisiyle tanışabilirsiniz. Ancak önümüzdeki bir buçuk aylık sürede başlamayıp, tanımaya çalışmakta yarar var.

TERAZİ: Ev iş ikileminde kalıp zorlanacaksınız. Ev taşıyabilir ya da tamirat, tadilat yaptırabilirsiniz. Duygusal olarak yorulabilirsiniz. Evlilik veya ortaklığınızda ara bozuculara dikkat! İş arıyorsanız hayalinizdeki işe başlayabilirsiniz.

AKREP: Perşembe gününden itibaren bir buçuk yıllık yeni bir döneme giriyorsunuz. Aslında dokuz yıllık karne notu alacağınız bir süreç sizi bekliyor. İletişiminiz ve buluşmalarınız yoğunlaşacak. Sevdiğinizle hayalinizdeki şehir dışı yolculuğa gidebilirsiniz.

YAY: Önümüzdeki bir ay boyunca kazançlarınıza odaklanacaksınız. Kendinize duyduğunuz güveni tazelemek için bazı çalışmalar yapacaksınız. Yaklaşık bir buçuk yıllık zorlu süreci bu hafta Perşembe gününden itibaren kapatmış olacaksınız. Gözünüz aydın.

OĞLAK: Çarşamba gününden itibaren ön planda olacağınız bir aylık sürece giriyorsunuz. Ortaklı konularda kadınlarla anlaşmakta oldukça zorlanacaksınız. Bekarsanız evliliği kalpten isteyeceğiniz bir hafta. Evliyseniz de eşinize yoğunlaşacaksınız.

KOVA: Bu hafta itibarıyla yoğun temponuz azalmaya başlayacak. Daha çok evde zaman geçirmek isteyeceksiniz. Duygularınızı ifade etmekte zorlanacaksınız. Aile büyüğü ya da patronunuzla sorun yaşayabilirsiniz. Maddi konulardaki gelişmeleri gözünüzde büyütmeyin.

BALIK: Kalabalık ortamlarda daha çok bulunacağınız bir döneme giriyorsunuz. Kıskanç kadınlar yüzünden duygusal olarak yara alabilirsiniz. Ancak koruyucu etkiler yanınızda olduğundan, olaylar hafif geçecektir. Kalp sesinizi dinleyerek, strateji yapmanız gereken bir hafta.