2-8 Mart haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
2.03.2020 09:22

2-8 Mart haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: 2-8 Mart haftalık burç yorumları

KOÇ: Geçmişten gelen sorunlar sizi meşgul edebilir. Davranışlarınız kadınlar tarafından eleştirilebilir. Aile, ev, gayrimenkul gibi konularda aniden güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eskiden tanıdığınız ve bağlantınız olan kişilerle yeni bir anlaşma yapabilirsiniz.

BOĞA: Oldukça aktif ve yoğun geçecek bir hafta sizi bekliyor. Hukuk, eğitim, yurtdışı bağlantılı işlerdeki sorunları aşabileceksiniz. Kardeş ve yakın arkadaşlarınıza destek vermeniz, sizin için de iyi olacak. Geçmişten gelen bazı borçları ödemeniz gerekebilir.

İKİZLER: Konumunuza odaklanacaksınız. Çalışma hayatı olanlar güzel anlaşmalar yaparak kazançlarını artırabilirler, kendilerine güvenleri artabilir. Miras, borç gibi konularda duygusal karalar vermeniz sizi üzebilir. Geçmişte emek verdiğiniz işler bir anda neticelenebilir.

YENGEÇ: Yurtdışı, hukuk, eğitim, turizm bağlantılı işlere yoğunlaşacaksınız. İlişkiler konusunda, etrafınızdaki kadınlar tarafından eleştirilebilirsiniz. Aile veya eşinizden gelecek destekle, hedefinize ulaşabilirsiniz. Biz değil, biraz da ben demenizde fayda var.

ASLAN: Ödeme, miras, kredi gibi konular haftanın ana teması. Ayak veya bacakla ilgili başarılı bir operasyon geçirebilirsiniz. Aile, ev konularında geçmişten gelen sorunlar zorlayıcı olabilir. İçe dönerek, maddeye değil de maneviyata yönlenmek iyi gelecektir.

BAŞAK: Eşiniz veya ortağınızla aranızdaki meselelere odaklanacaksınız. Haftanın ikinci yarısında ise; çalışanlar veya sağlığınızlailgilenebilirsiniz. Kadersel olaylar kapınızda. Çocuğunuz veya sevgilinizle ilgili geçmişten gelen sorunlar çözümlenebilir ve rahatlayabilirsiniz.

TERAZİ: Hafta genelinde aşk, çocuk ve hobiler ön planda. Ek masraflar nedeniyle, etrafınızdaki kadınlarla tartışabilirsiniz. Yurtdışı, eğitim, hukukla ilgili işlerinizde çözüme ulaşabilirsiniz. Kardeşiniz veya yakın çevrenizin desteğiyle, hedeflediğiniz noktaya gelebilirsiniz.

AKREP: Ailenizle ilgilenebilir veya emlak işlerine yoğunlaşabilirsiniz. Yapacağınız fazla harcamalar nedeniyle, büyükleriniz tarafından eleştirilebilirsiniz. Özveriyle emek verdiğiniz ilişki ve ortaklıklarda yüzünüz gülecek. Kadınlar tarafından imajınızla ilgili eleştiri alabilirsiniz.

YAY: Kardeş ve yakın çevrenizle bolca vakit geçirebilir, elektronik cihaz veya araba alabilirsiniz. Hafta başında ani fırsatlar yakalayabilirsiniz. Daha disiplinli ve çalışkan olacaksınız. Etrafınızdaki kadınlarla geçmişten gelen sorunlar nedeniyle tartışabilirsiniz.

OĞLAK: Maddi konuların öne çıkacağı bir hafta. Duygularınızı abartma eğiliminde olabilirsiniz. Enerjinizi güzelce yansıtabileceksiniz. Evlilik, ortaklık konularında, aile desteğini de alarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Şehir içi trafikte kaza ve baş çarpma riskine dikkat.

KOVA: Anneniz veya eşinizden kaynaklı olarak duygusal anlamda zorlanabilirsiniz. Yurtdışı, eğitim, turizm, hukuk sektöründe çalışanlar yeni anlaşmalar yapabilirler. Aile büyüklerinizin hastane masrafı için harcama yapabilirsiniz. Hafta sonu kalabalık ortamlarda bulunacaksınız.

BALIK: Ön planda olmak isteyebilirsiniz. Kardeş veya yakın çevrenizle ilgili aldığınız sorumluluklar ve verdiğiniz emeklerin karşılığını bulabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden kadınlar sayesinde gelirlerinizde artış olabilir. Geçmişte yaptığınız çalışmaların neticesini de alabilirsiniz.

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Astroloji Haberleri

 • Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?Yeni haftada burcunuzu neler bekliyor?

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 6-12 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'