2-8 Eylül haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
2.09.2019 09:07

2-8 Eylül haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu yorumladı.

Haber: 2-8 Eylül haftalık burç yorumları

KOÇ : Sağlık, spor aktiviteleri ön planda olabilir. Yanlış anlamalardan kaynaklı olarak; iş ortamında, sizden üst pozisyondaki kişiyle sorun yaşayabilirsiniz. Yeniay etkisiyle, sorumluluk aldığınız konularda kalıcı değerler yaratabilirsiniz. Gayrimenkul ve aile konularında da şanslı etkiler mevcut.

BOĞA : Bekarlar için aşk, evliler için çocuk, herkes için de yaratıcılık ve sanatsal faaliyetler haftanın ana teması. Bazı konularda hayal kırıklığı ve yanılmalar söz konusu olabilir. Ancak yeniayın güzel etkileri ile; sorumluluk alınan ve emek verilen konularda istediğiniz noktaya gelmeniz mümkün.

İKİZLER : Aile, ev, arsa gibi konulara yoğunlaşabilirsiniz. Yeniay etkisiyle ev, arsa vb. alabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren ve sanatsal işlerden kazanç sağlayanlar için başarı gelebilir. Ancak; daha farklı sektörde çalışanlardan bazıları işten ayrılabilirler. Kadınlarla yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ : Kardeş ve yakın çevrenizle bolca vakit geçirebilir, kısa bir yolculuğa çıkabilir, elektronik cihaz veya araba vb. alabilirsiniz. Bazıları işten ayrılmak zorunda kalabilirler. Eşiniz veya ortağınız ile bir süredir devam eden sorunlarınıza yakın çevrenizden alacağınız destekle kalıcı çözüm bulabilirsiniz.

ASLAN : Maddi ve öz değer konuları haftanın teması. Çalışıp emek verdiğiniz işlerde, elde edeceğiniz ani fırsatlar sayesinde; istediğiniz derecede kalıcılık sağlayabilir, güzel başarılar elde edebilirsiniz. Kız kardeş veya yakın kız arkadaşınızla anlaşmak zor olabilir. Hafta sonu kendinize daha çok odaklanabilirsiniz.

BAŞAK : Hafta başında dışa dönük, perşembe gününden itibaren ise; daha içe dönük bir ruh haline girebilirsiniz. Uzun süredir sevdiği olan, bekar başaklar evlilik kararı alabilirler. Çocuklarıyla ilgili sorunları olanlar da; sorunlara kalıcı çözüm bulabilirler. Kadınlarla ilgili ufak hayal kırıklıkları olabilir.

TERAZİ : Hafta başında genel anlamda iç dünyanıza çekilebilirsiniz. Çarşambadan itibaren ise; sosyal ortamlarda, arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Aile ve ev konularında bir süredir devam eden problemleri kökten çözebilirsiniz. Bekarlar, duygusallıkla yanılarak yanlış biriyle aşka düşebilirler.

AKREP : Hayattaki konumunuza odaklanabilirsiniz. Çarşambadan itibaren ise; ektiklerinizi biçeceğiniz güzel bir dönem. Bekarlar aşk ilişkilerinde hayal kırıklıkları yaşayabilirler. Kardeş ve yakın çevrenizden destek alarak; hukuk, eğitim, yurt dışı ile ilgili konulardaki sorunlara çare bulabilirsiniz.

YAY : Yurt dışı, hukuk ve eğitim konuları haftanın teması. Bu konulardaki olayları abartma meylinde olabilirsiniz. Ancak; geçmişte yaptığınız bazı maddi yardımlar sayesinde, bir süredir kazançlar konusunda devam eden sorunlarınızı çözebilirsiniz. Bu bulacağınız ek gelir veya kredi vb. ile olabilir.

OĞLAK : Ödemeler, kredi, miras, ameliyat konularıyla ilgilenebilirsiniz. Duygu anlamında ise; hayatta olabileceğiniz en üst konuma gelme isteğinizin yüksek olduğu bir hafta. Sorumluluk aldığınız konulardaki hakedişlerinizi alarak; kalıcı ortaklı işlere girebilir veya evliliğe adım atabilirsiniz.

KOVA : Ortaklı işler veya evlilikle ilgili olaylara yoğunlaşabilirsiniz. Devam eden sağlık sorunlarınız varsa iyileşebilirsiniz. Eğer psikolojik olarak depresyondaysanız da; evcil bir hayvan sahiplenmeniz, kalıcı bir şekilde iyileşmenize vesile olabilir. Maddi anlamda ise, oldukça şanslısınız.

BALIK : Günlük rutinlerin yoğun olacağı bir hafta. Yakınınızdabulunan ve ortalığı karıştırmayı seven bir kadının etkisinden çıkmayı başararak ve sosyal çevrenizin de desteğiyle; geçmişten gelen problemleri çözebilirsiniz. Kendinizi ön plana çıkarmanız ve biraz da ben demenizin tam zamanı.

Not: Doğum haritası parmak izi gibidir.

Burçlar sadece %20 sonuç verir.

Yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Sevgiyle kalın.

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç

Haber Yorumları
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Yenikadin.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Yeni Yenikadın Haberleri

 • 22-28 Haziran haftalık burç yorumları22-28 Haziran haftalık burç yorumları

  Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 22-28 Haziran haftasında burçları neler bekliyor?

 • Diyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulunDiyet yapmadan karantina kilolarınızdan kurtulun

  Çoğumuz bu karantina süresi boyunca yaptığı kadar, yemek yapmamıştır. Vaktimiz bol diye en meşakkatli yemekleri bile denedik. Aileyle birlikte sofraya oturmanın keyfini zengin sofralarda çıkarttık. Dizi veya film izlerken, kontrolsüzce abur cubura daldık. Şimdi yaşadığımız o lezzetli anların sonucu fazla yağlarla yüzleşme zamanı.

 • Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!Yeni normalde çocuklu ailelere 10 tatil kuralı!

  Koronavirüs pandemisinin kontrol altına alınmasıyla beraber yeni normalleşme dönemi başlayınca, aile olarak bu bunaltıcı tablodan çıkmak için tatil planları yapmaya başladık. Her ne kadar virüs çocuklarda erişkinlere göre daha seyrek görülüp daha hafif seyretse de, çocuklarımızla nasıl bir tatil planı yapmamız gerektiği hepimizin zihnini kurcalıyor

 • Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!Sapsarı güneşe karşı kırmızılarla korunun!

  Evlere girdiğimizde kıştı, bir çıktık ki yaz olmuş. Şimdi tedbiri elden bırakmadan, hayata kaldığımız yerden devam etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte tedbir almamız gereken bir diğer konu da, güneş ışınlarına karşı cildimizi korumak.

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'