19-25 Temmuz haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
19.07.2021 12:11

19-25 Temmuz haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım 19-25 Temmuz haftasında burçları neler bekliyor?

Haber: 19-25 Temmuz haftalık burç yorumları

KOÇ: Perşembe gününe kadar ani duygu değişimleri, otoriteyle ilgili sorunlarla geçecek. Ailenizle, evinizle ilgileneceksiniz. Cuma gününden itibaren sevdiğinize veya çocuğunuza yoğunlaşacaksınız. Bu gergin enerjilerde, sakin kalmak hatta biraz geri adım atmak iyi olacak.

BOĞA: Her türden ikili ilişkilerde ani ve fevri çıkışlar yapma riskiniz yüksek. Manipüle edilmeye açık, kavga ihtimali yüksek bu gökyüzünde sessiz kalmak daha faydalı görünüyor. Hafta sonu kardeş, kuzen veya yakın arkadaşınızla zaman geçirmek isteyeceksiniz.

İKİZLER: Kısa yolculuklar yapacağınız, bol iletişimle geçecek bir hafta sizi bekliyor. Sorumluluk aldığınız bir konuda kısa vadeli amacınıza ulaşacaksınız. Salı günü geçmişten gelen bir sorun nedeniyle eşiniz veya ortak iş yaptığınız insanla tartışmanız olası.

YENGEÇ: Bu hafta çıkacak ekstra bir ödeme canınızı sıkabilir. Ancak sevdiğiniz veya çocuğunuzun yapacağı bir kariyer anlaşması veya güzel haberiyle yüzünüz gülecek. Yaşça veya konum olarak sizden büyüklerle anlaşmakta zorlanacaksınız. Susmak daha iyi.

ASLAN: Hafta başı içe dönük olsanız da, sonrasında ön planda olmak isteyecek ve kendinize odaklanacaksınız. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü manipüle edilmeye çok açık bir yapıda olacaksınız. Durduk yere gemileri yakmayın. Bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BAŞAK: Hafta başında daha sosyal, sonrasındaysa içe dönük olacaksınız. Geçmişten gelen bazı durumlar çocuğunuz veya sevgilinizle ani büyük bir krize dönüşebilir. Bekarlar evlenebilirler. Bazı başaklar da hayallerindeki ortak projeyi hayata geçirebilirler.

TERAZİ: Yaşam enerjinizi duygularınızla desteklemekte zorlansanız da, akıl ve duygu dengesini kurarak hareket ederek, isteğinize ulaşabilirsiniz. Rahatsızlığı olanlar bu hafta iyileşebilir veya doğru tedaviye başlayabilirler. Aile içi ani kriz riskine dikkat!

AKREP: Şehirlerarası veya yurtdışı bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bekarlar hayallerindeki bir aşka yelken açabilirler. Çocuğu olanlar ise; onunla bağlarını güçlendirebilir, sevgi dolu zaman geçirebilirler. Genel enerjiler gergin olduğu için sakin kalmakta fayda var.

YAY: Duygularınızı uç noktalarda yaşama, abartma ve hatta bu durum yüzünden kandırılma ihtimaliniz var. Aşk ve para konularında da yanlış strateji yapabilirsiniz. Akılla hareket ederek olayları kendi lehinize çevirebilirsiniz. Ben değil, biz demeniz gereken dönemler.

OĞLAK: Evlilikler, ortaklı işler haftanın ana teması. Bazı bekarlar hayallerindeki evliliğe adım atabilirler. Duygularınızı abartacağınız bir hafta. İyi niyetinizin suistimal edilmesine müsaade etmeyin. Rahatsızlığı olanlar bir operasyon geçirebilirler.

KOVA: Gündelik rutinler veya sağlığınızla ilgilenebilirsiniz. Bir süredir devam eden sınavlarınız bu hafta başka şekillerde tetiklenmeye devam ediyor. Özellikle ortaklık ve iş ortaklığı yaptığınız insanlarla gerginlikler söz konusu. Geniş vizyonunuzla olayları yönetebilirsiniz.

BALIK: Evlilikler ve ortaklıklarda kavga enerjisini ani tepkilerle büyütme eğiliminde olacaksınız. Güç mücadelesine girmenin kimseye faydası olmaz. Sakin olursanız ve hedefe odaklanırsanız, her konuda bazı hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Unutmayın doğum haritası parmak izi gibidir. Burçlar sadece %20 sonuç verir. Yükselen burcunuzu da okuyun.

Instagram: astrologaysunkoc