18-24 Mayıs haftalık burç yorumları Haberi - yenikadin.com
Bu sayfayı paylaşın
18.05.2020 11:55

18-24 Mayıs haftalık burç yorumları

Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, burçların yeni haftadaki durumunu sizler için yorumladı. Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor?

Haber: 18-24 Mayıs haftalık burç yorumları

KOÇ: Haftanın ilk yarısı gelirlerinize, ikinci yarısı ise; kendinize odaklı olacaksınız. Arkadaş çevrenizden alacağınız destekle kazançlarınız artabilir. Beklenmedik kaza riski ile ayak ve bacaklarınız yaralanabilir, dikkat! Eşiniz veya ortağınızla maddi konular haricinde uyumu yakalayacağınız bir hafta. Sorumluluklarınızı alacak, ancak yorulacaksınız.

BOĞA: Altı yedi aydır kariyerinizle ilgili verdiğiniz emeklerin neticelerini alabilirsiniz. Partnerinizin yapacağı fazla masraflar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Sosyalleşmek ve ön planda olmak isteyeceksiniz. Bekarlar evlilik ve yuva hayalleri kurabilirler. Ummadığınız kişilerin arkanızdan iş çevirmeye çalıştığını öğrenerek, canınız yanabilir.

İKİZLER: Hafta başında içe dönük ve melankolik iken; hafta sonuna doğru daha aktif olmak isteyeceksiniz. Perşembe veya cuma günü, daha görüştüğünüz ama neticelenmeyen bir işle ilgili anlaşma yapabilirsiniz. Duruşunuz ve kendinizi iyi yansıtabilmeniz sayesinde de istediğiniz hedefe ulaşabilirsiniz. Ummadığınız bir para gelebilir.

YENGEÇ: Geri planda kalmayı tercih edeceksiniz. Aile veya emlakla ilgili doğru adımları atarak; mevcut sorunları aşabilirsiniz. Fazla çalışmanız nedeniyle, eşinizle sorun yaşama ihtimaline rağmen; diğer konularda yakalayacağınız uyumla bunu da aşabileceksiniz. Sorumluluklarınızı tam olarak üstlenebilecek enerjide ve istekte olacaksınız.

ASLAN: Kariyer veya statünüze odaklanacaksınız. Daha önce emek verdiğiniz ancak neticelenmeyen bazı işleriniz istediğiniz şekilde sonuçlanabilir. Sosyal çevrenizden sevgili adayları çıkabilir. Ancak bu konularda acele etmeden, Haziran sonunu beklemek daha iyi olabilir. Eşinizin kadın akrabaları yüzünden sorun yaşama riskine dikkat!

BAŞAK: Kariyer, yurt dışı bağlantılı işler, hukuk veya eğitimle ilgilenmeniz gereken bir hafta. Günlük yaşamda fazla özverili olduğunuzu düşünseniz de; emek verdiğiniz konularda, amacınıza ulaşacağınız bir hafta. Yaşam koşturmacası içinde; acele hareket ederek, ayağınızı veya bacağınızı yaralayabilirsiniz. Dikkatli olmakta yarar var.

TERAZİ: Kredi, miras, ödemeler, ameliyat gibi konulara yoğunlaşacağınız bir hafta. Bazı teraziler bu hafta istedikleri emlağı almak için harekete geçebilirler. Ancak bu dönem gökyüzündeki genel etkiler nedeniyle; büyük meblağlı alımları Haziran sonuna ertelemek daha iyi sonuç verecektir. Odaklanarak akıllıca adımlar atabilirsiniz.

AKREP: Ortak iş yapanlar için, güzel anlaşmalar yapma fırsatı var. Bekarlar yakın çevrelerinden biriyle evliliğe adım atabilirler. Bazı konularda kandırıldığınızı fark ederek üzülseniz de, bunu aşabileceksiniz. Eviniz veya aileniz için ekstra ödemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki sorunların çözülmesine katkı sağlayabilirsiniz.

YAY: Çalışma hayatınızda emek verdiğiniz işlerden beklemede olanlar, istediğiniz şekilde sonuçlanabilir ve hedefinize ulaşabilirsiniz. Kazançlarınızda artış olacaktır. Cuma günü ortak bir projeye imza atabilir, veya eşinizle olan diyaloğu düzeltebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili kara verirken duygularla değil, tamamen akılcı ve stratejik hareket etmelisiniz.

OĞLAK: Geçmişe dönük sorgulamalarınıza yeniden dönerek, çözüm bulma fırsatını yakalayabileceksiniz. Kardeş veya yakın arkadaşınız için verdiğiniz maddi desteği hak etmediğini fark ederek, üzülebilirsiniz. Son dönemde aldığınız kiloları verebilirsiniz. Evlilik veya ortaklığa dönük bir tanışma olabilir. Ancak temkinli adım atmalısınız.

KOVA: Haberleşme, medya, taşıma ve ticaretle uğraşanlar için, yeni anlaşmalar yapma şansı var. Çocuğunuz veya aşkınızla ilgili sorumluluklar zor gelse de, bu sorumluluğu yerine getireceksiniz. Ancak fazla özveriyle davrandığınız için, sonunda pişmanlık duyabilirsiniz. Duygusal bazı yaralarınız ortaya çıksa da, şifasını bulmanız kolay olacak.

BALIK: Hafta başında yakınlarınızla ilgilenebilir, çarşambadan itibaren kazançlarınıza odaklanabilirsiniz. Tezcanlı, biraz atak ve gergin hissedebilirsiniz. Uzun süredir evde kalma durumu psikolojinizi yormuş ve artık kendinizi mağdur görmeye başlamış olabilirsiniz. Buna rağmen, sosyal çevrenizle ilgili sorumluluklarınızı almaya devam edebilirsiniz.Yeni Astroloji Haberleri

 • "Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!"Yaz geldi" diye sakın şok diyet yapmayın!

  COVID-19 pandemisinde kimi zaman stres kimi zamansa can sıkıntısı sebebiyle birçoğumuz mutfakta yemek işlerine ağırlık verdik. Artık kontrollü sosyal hayat sürecinin başlaması ve havaların ısınmasıyla birlikte çoğumuz kendimize şu soruyu sorar olduk: 'Aldığım kiloları nasıl hızlı verebilirim?'

 • Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!Bu yaz tatil yaparken dikkat edilmesi gerekenler!

  Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, bu yaz tatili döneminde nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıkladı.

 • Gebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemiGebelik ve lohusalık dönemine özel 6 korona önlemi

  Koronavirüsün özellikle hamilelik ve emzirme sürecinde etkilerine yönelik birçok bilinmezlik olduğunu belirten Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Elif Meşeci, kontrollü sosyal hayat dönemine geçildiği 'yeni normal'de de hamilelerin ve emziren annelerin çok dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

 • A'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklarA'dan Z'ye hamilelikte yapılacaklar

  Avrasya Hastanesi'nden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nurcan Dalan hamilelik sürecinde uygulayabileceğiniz bakım sırlarını ve hamilelikle ilgili aklınıza takılan birçok konuya ilişkin bilgileri anlatıyor.

 • Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?Eve giren ürünlerin hijyeni nasıl sağlanmalı?

  İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Nail Özgüneş, dışarıdan evimize gelen paketlerin hijyenini nasıl sağlamamız gerektiğini açıkladı.